Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

A jest jakiś limit na jaką to ma być najmniejszą odległość wożone? Czy tylko te towary co są w liście wymienione. Bo mi się zdaje ale takowego limitu nie ma  na minimalną ilość km.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Po 12 dostaw. Chyba nie robili limitu km bo ostatnie ich matematyczne obliczenia sie zle skonczyly :P

 

Czyli po 12 dostaw z ATS i ETS2 ale moje pytania są dwa. Jedno czy jest jakaś specjalna naczpea żeby wiedzieć że to to zlecenie. Drugie takie Czy do każdego miejsca gdziekolwiek ? :thinking:

Link to comment
Share on other sites

Towary rozpoznasz: Poszukaj "świateczne"

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gracekch said:

Ma ktos w ats te świąteczne ładunki ? bo  u mnie nie widać żadnych

@Gracekch właśnie przed momentem zakończyłem swój event w ATS-ie. Muszę przyznać, że te naczepy event-owe mogły by zostać + przydało by się malowanie na ciągnik aby była spójność zestawu :) W tym roku z naczepami na event świąteczny SCS się postarał oby tak dalej :wub:

oJ8tzDE.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wojciech MIS3 said:

IMO najłatwiej zrobić event w ETSie jeżdżąc Karlskrona <=> Trelleborg

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić :)  @Wojciech MIS3 aby Twoje rozwiązanie zadziałało trzeba znaleźć na takiej trasie odpowiedni ładunek, a z tym czasami jest ciężko. Wczoraj robiąc event w ATS-ie na trasie Alamagordo - Artesia udało mi się znaleźć ten ładunek i w  sumie nie dużym dystansem bo niecałe 200 km zrobiłem 4 zlecenia.

Link to comment
Share on other sites

Im więcej dostaw wykona społeczność w evencie świątecznym tym więcej akcesoriów otrzymamy.

Z tego co zrozumiałem są poniższe progi dostaw ukończonych przez wszystkich graczy w obu grach i w zależności od nich będą dodatki dla osób, które wykonają swoje 12 zleceń.

 

1) 250 000 - Timber Tree 

2) 500 000 - Craftsman Tree

3) 750 000 - Silver Tree

 

Cel społeczności:

4) 1 000 000 - Golden Tree, Magical Spiral, First Class

 

5) 1 250 000 - Platinum Tree

6) 1 500 000 - Festive Tree

7) 1 750 000 - Epic Tree

8) 2 000 000 - Legendary Tree

 

RWtAgvv.png

zródła: 123

 

  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, EP07-1023 said:

Więc w DLC Scandinavia też go nie zauważyłeś?

 

Btw. zanim kolejny raz się ośmieszysz używając zwrotów, których znaczenia nie znasz, które są tutaj często nadużywane, może warto się zapoznać z ich definicją? https://en.wikipedia.org/wiki/Easter_egg_(media)

Gdzie na skandynawii są takie fotoradary? Bo sczerze mówiąc nie widziałem ich tam

Link to comment
Share on other sites

WRkLnC5.png

Wiecie co... jesteście śmieszni. Możecie mi wyjaśnić po w takim razie jest system reportów? Od kiedy za jazdę pod prąd jest kick, a nie ban? Może sam zacznę jeździć pod prąd? Wtedy znajdzie się miły admin, który da mi bana, a nie kicka, a wtedy zrobię ponownie gównoburzę, że głowa mała.

  • True Story 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.