Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Budowanie skomplikowanych wezlow przy nowym sustemie moduowym ktory scs zrobil nie powinno byc trudne. W samym atsie w albuquerque mamy przyklad ze potrafia, doloz od tego skale i dali by rade ;)

Niby tak, ale przy tej skali może być ciężko. Zresztą SCS szaleje głównie na nowych terenach, bo na przykład odświeżone niemcy są ładne ale bez wodotrysków jak we wspomnianym ATS

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miko [PL] said:

Niby tak, ale przy tej skali może być ciężko. Zresztą SCS szaleje głównie na nowych terenach, bo na przykład odświeżone niemcy są ładne ale bez wodotrysków jak we wspomnianym ATS

Nie spodziewam sie ze odswiezone tereny zmienia sie diametralnie do tego co jest obecnie. Wkoncu lift to kosmetyka nie a nie rewolucja w mapie :D

Link to comment
Share on other sites

Warto i to bardzo warto. Ten dodatek oddaje najlepsze wrażenie jazdy po rzeczywistych drogach. Mamy tutaj starannie zrobiony leśny krajobraz, pobocza, pobliskie stawy, delikatne zakręty. Wymieniać można jeszcze wiele, ale lepiej przekonać się samemu.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lil_Violent said:

Panowie a jak wrażenia z DLC Baltic Sea? Warto kupić?:)

@Lil_Violent jak najbardziej warto mobilu. Jadąc landówka-mi przez las czasami odnieść można wrażenie, że jedziesz się po terenach Francji. Jednak te lasy  na terenie Balticu są dużo bardziej przyjemne dla oka. Możesz od czasu do czasu natknąć się na przejazd kolejowy, wiele zatoczek autobusowych (będzie gdzie wozić swoich pasangerów przy okazji wydania Euro Coach Simulator-a), parkingi nad brzegami jezior, wiele stacji benzynowych ale nie wyglądających tak jak na innych terenach mapy i wiele innych. Tak jak koledzy wyżej pisali najlepiej będzie jak przekonasz się na własne skórze oraz zobaczysz na własne oczy. Wtedy myślę przyznasz nam rację, ale czy tak będzie musimy poczekać, aż zakupisz to DLC :)

 

Teraz tak odbiegając od tematu Baltic Sea. Jeśli tak ma wyglądać teraz jazda po update-cie fizyki, który nie dawno zostało wprowadzony przez SCS wydaję mi się, iż wkrótce z każdym ładunkiem jaki mamy dostępny w grze przyjdzie nam poruszać się z prędkościom jaką poruszymy się podczas zleceń Special Transport tj. 60km/h. 

Z taką prędkościom pokonywałem ten most nie raz czy dwa i na wcześniejszych wersjach gry nigdy nie miałem próby odlotu mojego zestawu w niebiosa. Po dzisiejszej próbie  oderwania się od ziemi mojego zestawu wydaję mi się, że  więcej skracał sobie drogi przez Anglię na Francję już nie będę, ponieważ moja Wiola lepiej czuje się na drodze (szkoda że bez tuning packu :() Jakiś czas później po oddaniu moich odlotowych samochodów tym razem w drodze powrotnej nie daleko wyjazdu z Plymouth na robotach drogowych ponownie zestaw dostał skrzydeł. Również na załączonym wideo niżej ten odcinek drogi wcześniej pokonywałem z podobną prędkością. Zdaję sobie sprawę z tego, że było trochę za szybko, ale tak jak już wcześniej wspomniałem do tej pory nigdy nie miałem takich przygód.  

Zwróćcie proszę uwagę, że oba te ładunki podjąłem z WOT-ra gdzie jak wszyscy tutaj zgromadzeni dobrze wiemy przekroczyć prędkości 90 km/h nie jest łatwym wyczynem chyba, że napotkamy jakąś stromą górkę. W moim jednak przypadku po próbie oderwania się zestawu od ziemi osiągniecie większej prędkości niż te w/w 90 km/h nie jest jakimś wielkim problemem. @RootKiller @HaQOfficial jesteście  w stanie powiedzieć nam tutaj koledzy czy takie próby oderwania się  zestawów od ziemi zdarzały się wcześniej podczas beta testów update-u 1.33  lub czy może ktoś już zgłaszał taki problem studiu. Jeśli tak to czy i ewentualnie kiedy moglibyśmy spodziewać się poprawienia fizyki jazdy lub tych nieszczęsnych łączeń drogi z mostem , odcinków przebudowywanej drogi itp. gdzie nasze trucki postanawiają opuścić przestań lądową :troll:.

 

Pozdrawiam :) 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Spat91 said:

[...]kiedy moglibyśmy spodziewać się poprawienia fizyki jazdy lub tych nieszczęsnych łączeń drogi z mostem , odcinków przebudowywanej drogi itp. gdzie nasze trucki postanawiają opuścić przestań lądową :troll:.

 

Pozdrawiam :)

 

Ja jeżdżę tylko 90 km/h, w mieście staram się również ograniczać prędkość, a po któreś aktualizacji, przy prędkości 5-10 km/h na rondzie, jadąc tak jak zwykle, zestaw potrafił się położyć :/

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, HaQOfficial said:

@Spat91

Podaj współrzędne tych miejsc, zobaczę czy będzie taka sama reakcja.

 

EuroAcress w Plymouth i podobne w Anglii podobno też mają podobną rzecz.

https://plays.tv/video/5c1173a58ac3b8697d/yyy-

https://plays.tv/video/5c11732ff3a1a025b4

Jednakże mi się nie udało powtórzyć tego wyczynu, ani nikt inny od nas również. Nie wiem od czego to zależy, czy jakieś specyficzne ustawienia fizyki czy jak?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Spat91 said:

@Lil_Violent jak najbardziej warto mobilu. Jadąc landówka-mi przez las czasami odnieść można wrażenie, że jedziesz się po terenach Francji. Jednak te lasy  na terenie Balticu są dużo bardziej przyjemne dla oka. Możesz od czasu do czasu natknąć się na przejazd kolejowy, wiele zatoczek autobusowych (będzie gdzie wozić swoich pasangerów przy okazji wydania Euro Coach Simulator-a), parkingi nad brzegami jezior, wiele stacji benzynowych ale nie wyglądających tak jak na innych terenach mapy i wiele innych. Tak jak koledzy wyżej pisali najlepiej będzie jak przekonasz się na własne skórze oraz zobaczysz na własne oczy. Wtedy myślę przyznasz nam rację, ale czy tak będzie musimy poczekać, aż zakupisz to DLC :)

 

Teraz tak odbiegając od tematu Baltic Sea. Jeśli tak ma wyglądać teraz jazda po update-cie fizyki, który nie dawno zostało wprowadzony przez SCS wydaję mi się, iż wkrótce z każdym ładunkiem jaki mamy dostępny w grze przyjdzie nam poruszać się z prędkościom jaką poruszymy się podczas zleceń Special Transport tj. 60km/h. 

Z taką prędkościom pokonywałem ten most nie raz czy dwa i na wcześniejszych wersjach gry nigdy nie miałem próby odlotu mojego zestawu w niebiosa. Po dzisiejszej próbie  oderwania się od ziemi mojego zestawu wydaję mi się, że  więcej skracał sobie drogi przez Anglię na Francję już nie będę, ponieważ moja Wiola lepiej czuje się na drodze (szkoda że bez tuning packu :() Jakiś czas później po oddaniu moich odlotowych samochodów tym razem w drodze powrotnej nie daleko wyjazdu z Plymouth na robotach drogowych ponownie zestaw dostał skrzydeł. Również na załączonym wideo niżej ten odcinek drogi wcześniej pokonywałem z podobną prędkością. Zdaję sobie sprawę z tego, że było trochę za szybko, ale tak jak już wcześniej wspomniałem do tej pory nigdy nie miałem takich przygód.  

Zwróćcie proszę uwagę, że oba te ładunki podjąłem z WOT-ra gdzie jak wszyscy tutaj zgromadzeni dobrze wiemy przekroczyć prędkości 90 km/h nie jest łatwym wyczynem chyba, że napotkamy jakąś stromą górkę. W moim jednak przypadku po próbie oderwania się zestawu od ziemi osiągniecie większej prędkości niż te w/w 90 km/h nie jest jakimś wielkim problemem. @RootKiller @HaQOfficial jesteście  w stanie powiedzieć nam tutaj koledzy czy takie próby oderwania się  zestawów od ziemi zdarzały się wcześniej podczas beta testów update-u 1.33  lub czy może ktoś już zgłaszał taki problem studiu. Jeśli tak to czy i ewentualnie kiedy moglibyśmy spodziewać się poprawienia fizyki jazdy lub tych nieszczęsnych łączeń drogi z mostem , odcinków przebudowywanej drogi itp. gdzie nasze trucki postanawiają opuścić przestań lądową :troll:.

 

Pozdrawiam :) 

Mi to wygląda na jakąś "dziurę" w drodze. Bo o ile na niektórych wiaduktach lekko podbijało zestaw, tak tutaj dodatkowo go wyrzuca, i zestaw nagle przyspiesza do 110 km/h

Link to comment
Share on other sites

Ktoś chyba pytał odnośnie WinterMod'a.
 

 

Z tym pobieraniem 800MB przez 2 000 000 graczy to chyba lekka przesada. Ok, mod waży 800MB, ale 2 000 000 graczy go na pewno nie pobierze (przy obecnej ilości około 2 500 000 zarejestrowanych kont, ciekawe ile to multikonta, a ile ma perma bany lub aktywne bany), ile osób realnie gra na MP obecnie? Ile jest unikalnych wejść do serwera na dzień? 10 000 ludzi wchodzi na raz i to na prawdę w szczytowym momencie, a jeśli w ogóle 100 000 graczy chciałoby pobrać WinterMod'a w ciągu pierwszych kilku dni to chyba dużo. Po za tym skoro 800MB * nawet 100 000 graczy to dużo, to może redystrybuować archiwum za pośrednictwem P2P? Chyba o zasadzie działania P2P mówić nie muszę oraz o zaletach w porównaniu do jednego głównego serwera. Jest coś takiego jak sumy kontrolne itd. Dałoby się to zrobić aby miało ręce i nogi, no ale po za Launcherem (no chyba, że nasi deweloperzy potrafili by zaimplementować jakimś cudem pobieranie P2P w launcherze, co jest mało możliwe).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ha! Chemnitz, Niemcy :P Z  SCSforum  widzuialem!

  • Haha 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@MarkON myślę kolego, że ta wersja bety experimental będzie nadal kontynuowana przez studio. Jeśli pamięć mnie nie myli na swoim blogu podsumowując tą właśnie wersje bety SCS było zadowolone jej wynikami. Więc skoro coś zadziałało raz wydaję mi się, że szkoda by było z tego rezygnować :)  Ale tak jak wspomniałeś pożyjemy zobaczymy. Teraz pewnie pracownicy studia rozmyślają co ciekawego przygotować nam lub na jakiej naczepie jako event świąteczny chyba, że już powstał osobny zespół wewnątrz studia odpowiedzialny za tego typu wydarzenia :) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MarkON said:

^ Według mnie poczekamy trochę dłużej.

Patrząc na ilość błędów jakie były na odświeżonych terenach Niemiec poprzednio myślę iż kolejne odnowione obszary dostaniemy w wersji public_beta lub experimental (jeśli zdecydują się kontynuować tą opcję dla graczy) przed updatem 1.34.

 

Dokładnie, jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.