Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

^ Potwierdzam u mnie też nie działa. 

Z tego co piszą w poniższym wątku VC nie jest już wspierany przez jego twórcę bądź inną osobę i to było tylko kwestią czasu.

No chyba, że o czymś nie wiem i osoba odpowiedzialna za VC nagle zmieni podejście i się tym zajmie choć w kwestii działania strony w co wątpię.

 

Link to comment
Share on other sites

Co do wiadomości powyżej z tego co mi wiadomo VirtualCompany padł i już nie skorzysta z niego żadna firma. Według mnie do własnych naczep powinny zostać dodane naczepy z Schwarzmüllera. Może nie jest to jakieś wielkie urozmaicenie, a dla niektórych w ogóle nie jest to potrzebne, ale to tak samo jak z Krone. Ja z miłą chęcią pojeździłbym sobie z naczepą Schwarzmüllera.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaneMoro said:

Czy tylko dla mnie AI ostatnio zachowuje się jak totalne zero? Ciągle wymuszanie pierwszeństw, wjeżdżanie pod koła, taranowanie - głównie zauważam to na terenach nowego DLC (a może jest to związane z rosyjskimi kierowcami :troll:?)

Na reszcie terenu to samo i w dodatku jezdza 20 km/h wolniej niz dopuszcza ograniczenie. Na landowkach to jest masakra gdy ma sie wieksza gestosc ruchu. Radiowozy bardzo czesto leca na czolowke i pojawia sie ich sporo w centrum miast.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaneMoro said:

Czy tylko dla mnie AI ostatnio zachowuje się jak totalne zero? Ciągle wymuszanie pierwszeństw, wjeżdżanie pod koła, taranowanie - głównie zauważam to na terenach nowego DLC (a może jest to związane z rosyjskimi kierowcami :troll:?)

Być może jak twierdzisz to rosyjscy kierowcy. Najnowszego DLC nie posiadam, ale takie wypadki z strony AI są z nami od dłuższego czasu.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ugi2121 said:

jak to jest chyba z DLC Christmas Paint Job. Jak się nie myle

@ugi2121 nie mylisz się jest to malowanie z tego DLC o którym wspomniałeś. Jednak malowanie naczepy pobrałem z workshop-a, które jak wiemy na :tmp: niestety nie działają. Po za zestawem, którego zdjęcie wstawiłem są jeszcze dwie możliwości nadania świątecznego klimatu swojemu zestawowi https://imgur.com/a/xQikSSy

Osobiście wcale bym się nie obraził gdyby na święta studio SCS dało nam możliwość pomalowania swoich własnych naczep w taki właśnie sposób, jednak jak to mówią warto mieć marzenia :troll:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JJay said:

Myślicie, że w przyszłym roku SCS zaskoczy nas nowym mapy, którym będzie Hiszpania czy raczej waszym zdaniem będą do Bałkany?

 

Z tej wypowiedzi Pavla Sebora link: Interview with Pavel Sebor from SCS Software (16:54+) wynika iż następnym dlc mapowym po terenach bałtyckich nie będą tereny Hiszpanii i Portugalii (które przyjdą bardzo prawdopodobnie) po najbliższym dlc, którego nie zdradził na tym live. Wiele osób przypuszcza, że to będą właśnie Bałkany, a kolejność najbliższych terenów to odpowiednio Bałkany, a potem Hiszpania z Portugalią. Smaczku dodaje fakt iż podczas strumienia SCSu przed premierą Beyond the Baltic Sea padło stwierdzenie iż trwają prace nad więcej niż 1 rozszerzeniem mapowym.

Należy jednak pamiętać iż nigdzie nie została podana oficjalna kolejność najbliższych dlc mapoweych do ets2 i studio może nas czymś zaskoczyć:)

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Miko [PL] said:

Nie rozpędzajmy się, o ile A1 i A4, oraz Rzeszów powinny być, to robienie dużych i skomplikowanych węzłów zostawmy dla ludzi robiących modyfikacje 

Budowanie skomplikowanych wezlow przy nowym sustemie moduowym ktory scs zrobil nie powinno byc trudne. W samym atsie w albuquerque mamy przyklad ze potrafia, doloz od tego skale i dali by rade ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.