Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bratiszka said:

Cześć wszystkim, jakoś nie mogę znaleźć informacji kiedy nowe DLC będzie dostępne na multi

@Bratiszka wszystko mobilu zależy od tego kiedy developerzy :tmp: wprowadzą ten dodatek do kodu. Kto wie czy nie stanie się to jeszcze dziś lub w przeciągu kilku dni. Cierpliwości oni też mają własne życie :) 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Spat91 said:

@[PHT]elot360PL Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze do tego typu bezsensownych postów ze strony tej osoby ? Wcale bym się kolego nie zdziwił gdyby zaraz Twój post zniknął, ponieważ osoba którą wymieniłeś poleci na skargę do kogoś z teamu, że się go czepiasz. Znam to z własnej autopsji :)

Sęk w tym że znam trochę Arka, miałem nawet przyjemność porozmawiać z nim parę razy przez TSa. Były lekkie problemy zrozumieniu jego podejścia do temu ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć iż jest to człowiek inteligentny.

 

Tym bardziej nie rozumiem czemu od lat poprzez swoje posty pokazuje coś zupełnie odwrotnego (Oczywiście nie zawsze, miewa swoje dobre chwile, zresztą jak każdy), tego po dziś dzień nie rozwikłałem.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Spat91 said:

@Bratiszka wszystko mobilu zależy od tego kiedy developerzy :tmp: wprowadzą ten dodatek do kodu. Kto wie czy nie stanie się to jeszcze dziś lub w przeciągu kilku dni. Cierpliwości oni też mają własne życie :) 

 

Broń Boże nikogo nie poganiam, raczej pytam pi razy oko kiedy można się spodziewać :)

Dzięki za informację, szerokości

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

b4ofh8f.jpg

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Like 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, PsychicznyMajster said:

Dla ciekawych, wraz z aktualizacja TruckersMP przybyło również kilka małych drobnostek miedzy-innymi tylne lampy się świecą
kilkukrotnie mocniej wiec nie bądźcie zdziwieni gdy minie was jadąca "dyskoteka" :kappa:

Dalej nie będę się rozpisywać, dołączam tylko screena dodatkowo.

giphy.gif

20181129093435_1.jpg?width=1063&height=5

Ciekawe czy podobne iło iło dało by radę wykonać dla pilotów :thinking: Co prawda nie w takiej ilości oraz takiej konfiguracji jak posiadacie wy @PsychicznyMajster jako game moderatorzy, ale np.  takie pomarańczowe halogeny na grill czy też belkę ostrzegawczą na podszybie z tyłu w swoim ,,pilotowym" scoucie chętnie bym zamontował :P Może z czasem my piloci również zostaniemy wzbogaceni o dodatkowe sygnały ostrzegawcze :)  

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że się da, tylko nie ma komu robić.

Mało kto pamięta że swego czasu był ktoś kto chciał usprawnić światła pilota, szkoda że nigdy nie zostało to publicznie wydane (Chyba nawet znam kogoś kogoś kto załalał się na wersję beta)

Przy obecnych zapędach TMP teamu może sobie kiedyś i o tym przypomną.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy mobile ale ja osobiście mam wielką cichą nadzieję, że w jakiejś najbliższej aktualizacji ETS-a studio SCS odda nam możliwość ciągania ładunków z WOT-a na naczepach Krone lub tak jak w przypadku zleceń zwykłych wybór naczepy. Przed update-m 1.33  wszystko  było tak jak należy, ale teraz to co za sobą wlokę nie będę ukrywał, że mi nie odpowiada  :(  A jakie jest wasze zdanie jeśli chodzi o ten naczepy ?

Dla nie wtajemniczanych rozchodzi mi się o naczepę, na której na poniższym obrazku możemy wieźć np. metale ciężkie lub kontener z napojami. Tak jak wspomniałem wyżej tego tupu ładunki wcześniej z WOT-ra  można było przewozić na naczepie Krone (box liner) lub tej nie licencjonowanej.  

MPJ5y0b.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

W DLC Beyond The Baltic Sea nie ma firmowych naczep z Krone oprócz jednej. :/ Są tylko zwykłe i Schwarzmüller (Krone nie ma a jest Schwarzmüller? Ciekawe). I ciekawą rzecz odkryłem. W tym DLC jest firma Nordic Cargo Handling i co ciekawe tam jest do wyboru naczepa Krone. I to jest jedyna firma z tego DLC. I co ciekawe dzień po aktualizacji 1.33 nie mając dodatku tą naczepę spotkałem w grze i można było ją zobaczyć w ruchu ulicznym. Skoro ta firma jest tylko w dodatku to jakim cudem ona była w wersji 1.33 bez tego dodatku? :O 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.