Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Darmowa reklama, ludzie chcąc nie chcąc dowiedzieli sie o najtańszej ofercie, i zadziałało to jak płachta na byka. podwyższenie ceny nawet nie powstrzymało ludzi i teraz kluczyków brak. Kto kupił wcześniej cieszy sie z $$ w kieszeni a reszta musi zapłacić dużo więcej 

Reszta dostawców chcąc być bardziej zachłanna tylko na tym traci 

  • True Story 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

Darmowa reklama, ludzie chcąc nie chcąc dowiedzieli sie o najtańszej ofercie, i zadziałało to jak płachta na byka. podwyższenie ceny nawet nie powstrzymało ludzi i teraz kluczyków brak. Kto kupił wcześniej cieszy sie z $$ w kieszeni a reszta musi zapłacić dużo więcej 

Reszta dostawców chcąc być bardziej zachłanna tylko na tym traci 

 Rezta dostawców ma  optymalną cenę 60-70 zł powinien kosztować ten dodatek

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Aves said:

Tak na prawdę to gdzie kupujemy gry jak i dodatki do nich zależy tylko i wyłącznie od indywidualnego podejścia. Wiadomo że każdy patrzy gdzie za daną grę, dodatek itp zapłaci mniej jednak porównując sobie ceny steam a np. te z cdkeys, g2a itp różnica w cenie jest czasami duża a zawartość ta sama więc tak na dobrą sprawę po co przepłacać :troll:. W ten sposób zaoszczędzone złotówki zawsze możemy przeznaczyć na zakup kolejnego dodatku na steam-ie. Więc jeśli taki kod zakupiony za pośrednictwem ,,nielegalnego źródła" w takim wypadku możemy mieć pretensje tylko i wyłącznie do samych siebie, że chcieliśmy przyoszczędzić  a nie do twórców gry. Sam już kilka razy kupowałem nie jednokrotnie dodatki jak i same gry za pośrednictwem w/w stron i dotychczas nigdy nie miałem problemu. Tak już na koniec mojej wypowiedzi wydaję mi się, że to ostrzeżenie tak jak zauważył @WooQash nie zniechęciło graczy do zakupy dlc za pośrednictwem tych stron a wręcz przeciwnie napędziło sprzedaż. :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gracekch said:

Moim zdaniem to warto dać te 10-15 zł wiecej by docenic  prace studia bo jakby kazdy tak kupował ponizej wartości dlc to scs by duzo na tym stracił tym samym mogło by to przyhamować rozwój gry wiec nie warto być cebula a pomyślec tez o scs które wykonuje kapitalną robote byśmy mieli radość z Ets 2 i Ats

Jak by tak było to by nie sprzedawali innym kluczy za grosze, to za ile juz sklep wystawi to już jego wola,  jak by nie było musi na tym jednak zarobić może nie dwukrotnie jak reszta, ale chyba jednak zarabia skoro w tej cenie wystawia 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Prawdę mówiąc to nikt z Was nie wie ile $$$ idzie do studia, ile do sklepu, a ile do Steam. Może się również okazać tak, że SCS więcej dostanie od CD Keys za grę po 45zł, aniżeli od Steam za grę po 65zł. To, że po tej informacji najwidoczniej napędziło to sprzedaż CDKey'sowi może też oznaczać realne większe wpłaty do studia, bo mogło DLC tam kupić 1000 osób za 45zł (zakładając nawet, że SCS dostanie mniej niż za zakup na Steam czy w sklepie), bo gdyby tak nie było to DLC mogło kupić 500 osób za 65zł, bo im cena by nie odpowiadała, a wraz reszta czekałaby na jakieś przeceny czy inne cudawianki i wraz kupiliby grę nawet pół roku później za 45zł lub mniej. Rynek to rynek i czasami opłaci się sprzedać więcej za mniej, aniżeli sprzedać mniej za więcej, no ale... prawdziwych liczb nie poznamy.


BTW. Pierwszy raz od dłuższego czasu chciałbym pochwalić zespół deweloperów TruckersMP za wydanie aktualizacji w dobrym czasie, czyli takim, gdzie jest mało graczy i raczej nikt lub niewiele osób robiło jakieś konwoje. Nocka zarwana, ale w słusznej sprawie według mnie. Trochę błędów było, trochę aktualizacji wyszło, ale nie było to tak denerwujące (właściwie dzisiaj nie było to w ogóle denerwujące) jak aktualizowanie klienta w weekend wieczorem, dlatego dzisiaj chwalę za tą aktualizację tak dla odmiany. Dodatkowo fajnie, że udało się wyrobić z aktualizacją przed wydaniem DLC Beyond the Beltic Sea, więc za to też propsik leci dzisiaj.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie update TMP był bardzo szybko. Być może wynika to stąd, że nie było potrzeby synchronizacji jakiejś dużej liczby nowych elementów. Niestety programiści innych modyfikacji jeszcze pracują. Czekamy cierpliwie. Troszkę irytujący jest brak współpracy Trucksbook-a z nowa wersją.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to iż z HCT można poruszać się po wirtualnych drogach :tmp: również poza Finlandią:love: Natomiast obszar zabroniony jest ten sam co z b-doublami/doublami.

 

47 minutes ago, KrhthkosV8 said:

Now with the new HCT on Finland, the allowed area to use that trailers is the same with the B-Double ? (allowed area outside the red roads)

blockroadsfordoubles_closerlook_with_white_tmplogo.png

 

19 minutes ago, BlackEagleTMP said:

Yes that is correct. Do not use HCT Trailers here :)

Link to comment
Share on other sites

Dla ciekawych, wraz z aktualizacja TruckersMP przybyło również kilka małych drobnostek miedzy-innymi tylne lampy się świecą
kilkukrotnie mocniej wiec nie bądźcie zdziwieni gdy minie was jadąca "dyskoteka" :kappa:

Dalej nie będę się rozpisywać, dołączam tylko screena dodatkowo.

giphy.gif

20181129093435_1.jpg?width=1063&height=5

  • HaulieLove 1

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, PsychicznyMajster said:

Dla ciekawych, wraz z aktualizacja TruckersMP przybyło również kilka małych drobnostek miedzy-innymi tylne lampy się świecą
kilkukrotnie mocniej wiec nie bądźcie zdziwieni gdy minie was jadąca "dyskoteka" :kappa:

Dalej nie będę się rozpisywać, dołączam tylko screena dodatkowo.

giphy.gif

20181129093435_1.jpg?width=1063&height=5

Świetna robota :D 

W końcu to wygląda jak trzeba ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Gracekch said:

Wiecie jak połączyć nowe promods z rus map ? mam problem z pm fix legacy

 

Narazie Bałtyckiego szlaku nie ma w zwykłych sklepach stacjonarnych niestety trzeba czekać

Dlatego wolałem kupić wersję cyfrową przez internet, niż czekać aż będzie w sklepach. ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Like 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [RT] Aro32 said:

Arek, czy ty w ogóle wszedłeś w ten link? Czy tylko zobaczyłeś "O, ETS" i bezmyślnie skopiowałeś tutaj?

 

Na poprzednich i na tej stronie posypała się masa linków z bloga SCSu, z forum SCSu, z pozostałych pewnych źródeł. W zamian serwujesz nam link do portalu Interia który nie wnosi zupełnie nic do dyskusji, do tematu, do czegok... A nie chwila, poznałem kolejny poziom beznadziejności niektórych internetowych pismaków, za to akurat podziękuje.

Doceniam to że starasz się linkować newsy i w ogóle, ale błagam cię. Jeśli masz coś robić byle jak to lepiej w ogóle tego nie rób. Zwłaszcza jeśli masz zamiar linkować taki chłam.

 

Quote

Kolejne kraje nadbałtyckie nadjeżdżają do Euro Track Simulator 2

Quote

Kto by pomyślał, że od premiery Euro Track Simulator 2 minęło już ponad sześć lat. Mimo dojrzałego już - jak na grę wideo - wieku, produkcja Czechów z SCS Software nadal się rozwija.

Jeszcze to stwierdzenie że 6 lat to dojrzały wiek. Ciekawe kiedy kolejna aktualizacja do League of Legends.

 

Quote

Litwę, Łotwę oraz Estornię.

Czym by był chłam bez literówek? Skoro autor artykułu nawet nie potrafi przepisać tytułu gry, mimo tego że ma je podane w filmikach które sam wstawił na dole artykułu.

 

Quote

Do tego "charakterystyczna architektura bałtycka", cokolwiek może to oznaczać, a także charakterystyczne budowle i zabytki. Prawie jak Assassin’s Creed!

Pozwolę wam sobie to zostawić do własnej interpretacji.

 

Quote

Jak na realistyczny symulator przystało, będziemy zmagali się także z nowymi przeciwnikami, takimi jak pociągi, miejskie tramwaje oraz lokalni kierowcy.

Realistyczny symulator i przeciwnicy w jednym zdaniu. W artykule o symulatorze ciężarówki. Czy autor opisuje długo wyczekiwany dodatek z imigrantami w Calais?

 

Quote

a także jakże przydatne zapisywanie konfiguracji ciężarówek i przyczep do szybkiego przełączania, bez konieczności ponownego ustawiania sprzętu.

A powiedzieć coś dokładniej że to chodzi tylko o malowania? A po co.

 

Quote

Twórcy przygotowali także kolejne zmiany w fizyce, obejmujące między innymi zawieszenie prowadzonych pojazdów, damping, hamowanie oraz ciężar ładunków.

Czy autorowi nie chciało się już wklepać tego stwierdzenia do translatora? Wydaje mi się że skoro chciało mu się tłumaczyć to co można znaleźć na pierwszej stronie bloga SCSu to mógł się postarać i nie zostawiać takich krzaczków.

 

Do tego bardzo profesjonalne używanie słowa przyczepa, wszyscy wiedzą jakie tam winno być słowo, ale to przecież szczegół. Co prawda moi rozmówcy którym tą żenadę pokazałem wskazali jeszcze jakieś nieścisłości, ja jednak pozostanę przy tym co już wymieniłem.

 

Niech to będzie przestroga dla każdego newsmana tego forum. Patrzcie co tu udostępniacie. Żeby to chociaż było jakoś zabawne, publikowanie czegoś takiego tutaj to jest obraza dla użytkowników tego forum. Zasługujemy na czytanie o wiele lepszym artykułów, zwłaszcza że sam producent gry non stop je publikuje.

  • Like 1
  • Haha 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.