Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Yay! 

Objazdy (ang. Detours) fajnie!

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gracekch said:

Ciekawe czy w przyszłości będa dodane   zlecenia na własne naczepy do WOTRa

@Gracekch raczej nie mobilu. Sądzę tak, ponieważ  @RootKiller jakiś czas temu o to pytany odpowiedział, że studio wobec WOTRa ma bardziej ambitne plany. Jakie to plany przyjdzie nam poczekać może z czasem dowiemy się coś więcej na ten temat :)  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spat91 said:

@Gracekch raczej nie mobilu. Sądzę tak, ponieważ  @RootKiller jakiś czas temu o to pytany odpowiedział, że studio wobec WOTRa ma bardziej ambitne plany. Jakie to plany przyjdzie nam poczekać może z czasem dowiemy się coś więcej na ten temat :)  

Ambitne to MP ale to nadal daleka droga, nie zapominajmy że już na samym wstępie było wałkowane to że WOT to baza pod MP i tego trzeba się trzymać, ba wszelkie próby obejścia starają się blokować, przez co obecnie spora część graczy a przynajmniej z tmp eu2 narzeka na to że nie da się zrobić F7 enter.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lil_Violent said:

Policjant na motocyklu?  Ledwo tego gościa widać na autostradzie z daleka :D

wczesniej jest znak z wozem policji ;) 

Mialem 43km do bazy na rozladunej a tu przed samym miastem blokada bo wypadek i 450 musialem dymac na okolo :D

 

APy7upU.png

 

szkoda ze nie ma opcji zeby poczekac na odblokowanie drogi w przypadu wypadku ;) 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Apropo tego CDKeys. To tak samo jak każdy inny sklep, nigdzie nie ma 100% pewności, że coś pomiędzy SCS, sklepem, a nami pójdzie w 100% dobrze. Zawsze gdzieś może trafić się zonk. Dlaczego CDKeys jest tak konkurencyjne? Ponieważ SCS nie robi blokad regionalnych, a gra jest dostępna w różnych walutach, w różnej cenie to wychodzą takie kwiatki, że np. w Turcji za grę zapłacimy około $7,40 zamiast bazowych $19,99 (nie wiem czy akurat w Turcji jest promocja na podstawkę czy nie, ale chodzi o ogólną zasadę). Wystarczy spojrzeć na tabelkę:LuXb1FS.png

 

Kupując chociażby w Polsce, gra kosztuje 69,99zł co w przeliczeniu na dolara daje $18,38, a cena bazowa w dolarach to $19,99, a patrząc na ludzi kupujących w Euro... $22,54. Klucze i ogólnie gry w Rosji, czy Ukrainie są dużo tańsze niż w Europie ze względu na skalę piractwa w tych krajach (kiedyś oglądałem felieton o piractwie w Rosji i ze względu na to, aby legalne gry były konkurencyjniejsze niż piraty to tam jest taniej). Niektórzy blokują klucze na dany region i wtedy klucz zakupiony w Rosji czy Ameryce może nie pasować w Europie, ale SCS tego nie robi, gdyż wszystkie klucze są na cały świat, z tego względu CDKeys kupując klucze w miejsach gdzie jest najtaniej może te klucze sprzedawać z zyskiem dla siebie, a dużo taniej dla innych narodowości. Najprawdopodobniej skala zjawiska przeraziła SCS przy wydaniu DLC Oregon i DLC Skandynawia, bo wcześniej nie słyszałem o tej stronie, ani o ostrzeżeniach. Ale skoro nawet streamerzy kupują w tych miejsach i to czasami dość poważni i zaufani, o czym to świadczy? Na prawdę mało osób będzie się zastanawiało czy kupić grę za 45zł, czy za 65zł, gdzie w cenie DLC Baltic na Steam, będzie miał i Baltic i Oregon na CD Keys, albo na jeszcze coś innego.

  • Upvote 2
  • True Story 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja jak na razie to na muve kupuje dodatki i inne gry. I jakoś jak do tej pory sie nie zawiodłem. Dla mnie nie ma różnicy czy wydam te 70 zł, czy mniej. Ważne ze będę miał.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkON said:

Podczas jazdy z ładunkami WOTr w ATSie objazdów nie ma (nawet przy ustawieniu suwaka w rozgrywce na maxa w prawo).

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1037804#p1037804

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Rambo88pl said:

Ja jak na razie to na muve kupuje dodatki i inne gry. I jakoś jak do tej pory sie nie zawiodłem. Dla mnie nie ma różnicy czy wydam te 70 zł, czy mniej. Ważne ze będę miał.

Zgadzam się. Osobiście też większość gier czy dodatków kupowałem nie na steam, tylko na stronach typu g2a, kinguin czy cdkeys, bo ceny są po prostu dużo niższe i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu.

 

 

Poza tym czy wy poważnie nie wiedzieliście o tym, że developerzy gier mają takie podejście do odsprzedawania kluczy do ich gier na stronach pośrednich? Przecież to nie jest nowa sprawa ;P  

Robicie wielkie hurr-durr, bo ktoś ze studia napisał post o tym na forum SCS..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.