Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

9 hours ago, Gracekch said:

Miast dużo tylko trochę mało tych km dróg liczyłem na ponad 15 tys

@Gracekch czy ja wiem kolego czy tak mało tych nowych wirtualnych kilometrów dostaniemy przy okazji wydania Balticu :D Dla przypomnienia wraz z wydaniem kolejno Going East 15 tys. km,  Skandynawiia (akurat w tym przypadku nie znalazłem konkretnej liczby km. nowych dróg), Viva la France dodano ok.20 tys. km nowych dróg,  Italia 11 500 tys km. nowych dróg oraz na koniec nadchodzące Byond of baltic sea ponad 13 tys. km. nowych dróg. Tak wiec po krótkiej analizie tych informacji wynika, że dostajemy taką liczbę kilometrów nowych dróg do której mogliśmy się już

przyzwyczaić przy okazji wydawania kolejnych dlc :) Ale myślę, że nie ilość lecz jakość wykonania tych wirtualnych tras jest najważniejsza. W końcu studio jakieś nowe drogi zawsze może dodać przy okazji odświeżania map lub przy wydawaniu kolejnych mapowych dodatków :) 

 

3 hours ago, Gracekch said:

No zapowiada sie ciekawie tylko dziwne że nie ma narazie nic o odswieżeniu kolejnych starych terenów mapy chyba mialy byc w każdym patchu

 

Za pewne nie ma takich informacji, ponieważ graficy skupili się bardziej na pracach związanych na wykończeniu Balticu :P Odświeżenie mapy nie zając nie ucieknie musisz również pamiętać, że graficy też pracują przy ,,odświeżaniu" naczep bądź dodawaniu nowych, które wcześniej przy okazji wprowadzania możliwości ich zakupu nie zostały nam udostępnione. 

1 hour ago, Gracekch said:

No to niezłe tempo teraz musza miec w tym scs skoro  1.33 zamierzają wydać razem z DLC mapowym

 

Mogę się mylić lub też nie ale zauważyłem, że wydawanie kolejnych dlc wiąże się zazwyczaj z updatem gry  więc wydaję mi się,  że to nic mobilu nadzwyczajnego :) Raczej powinniśmy się cieszyć, że studio przez tak długi czas (będzie to już 6 lat) nadal wspiera tak przez wszystkich tutaj lubiany tytuł :P 

Link to comment
Share on other sites

W sumie koledzy (z pewnym wyjątkiem) skoro dostaliśmy teraz co prawda bardzo wczesny dostęp do bety jednak jak by nie patrzeć są to testy społeczności podczas wyboru naczep typu HCT widnieje taki oto podpis przekładając na Polski ,,w tej konfiguracji nie da się tego zakupić bez garażu w Finlandii" . Znaczyć by to mogło, że jednak data wydania Byond of baltic sea 29.11 podana przez cdp.pl mogła by mieć jakieś realne podparcie w tym co aktualnie widzą wszystkie osoby biorące udział w beta testach. Czy faktycznie tak  będzie przyjdzie nam jeszcze poczekać lekko ponad dwa tygodnie :) Link do zakupienie pre-ordera wraz z podaną datą ,,premiery" https://cdp.pl/euro-truck-simulator-2-beyond-the-baltic-sea-pc-pud.html

VEWTPpN.jpg

@KrzysieK PL czy z taką koniugacją naczep próbowałeś wjechać gdzieś w te trochę bardziej ciaśniejsze lub bardziej kręte dróżki, które mamy obecnie dostępne na wirtualnych szlakach ?

2 hours ago, KrzysieK PL said:

Nowe naczepy HCT (długość zestawu 34m) również prezentują się ciekawie i nawet nie skręca się z tym tak źle jak myślałem:

Zakręty, zakrętami, a może masz nagranie lub próbowałeś z tym cofnąć mobilu ? :troll:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [C-S] karol_domag said:

Wiedeń też bardzo fajny. Genua również
 

--
Pozdrawiam

karol_domag

Błędy zawsze się wkradną, poprawione powinno to zostać w następnej aktualizacji.

 

9 hours ago, K?sacz said:

Tak trochę dziwnie dla mnie to wygląda no ale ok. :P mannheim z małej litery :D 

ejxrfS1.png

Co to za nieokryta droga?

 

Miasto Mannheim nie zostało wprowadzone do systemu lokalizacji i dlatego wyświetla się tak jak się wyświetla, błąd zgłoszony i w następnej aktualizacji powinno to być poprawione, co do tej nieodkrytej drogi błąd również jest zgłoszony.

 

9 hours ago, K?sacz said:

Ale Dortmund poprawiony był w 1.32.

Chyba też mapa została poprawiona. Zobaczcie na Paryż. Wszystko widać dokładniej, wcześniej to połowa Paryża znikała.

Był to błąd z wyświetlaniem Paryża na mapie i w 1.33 zostało to poprawione.

 

9 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

jednak nie przerobili niemiec jak poczatkowo mi sie wydawalo :) dalej niz berlin sie nie zapuszczam na helmutowo :D

Nikt nie powiedział że w 1.33 będzie dalsza część poprawy Niemiec ;)

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, K?sacz said:

W sumie z tymi naczepami jest słabo, że będą tylko dostępne w Finlandii. Czyli rzadko będzie to używane bo nie ma ich na całej mapie, no chyba, że będą dostępne w Skandynawii. 

W Skandynawii jest niedostepne dla HCT, ale Szwacja w przyszlosci bedzie doprowadza HCT do ruchu. Hiszpania tez

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

@HaQOfficial

Na tych naczepach HCT F7+enter powoduje kolizje w servisie na obecnej mapie. Wzieliscie to pod uwage ze dlugosc tego zestawu staje sie znow problematyczna w takich sytuacjach ;)

nie, HCT nie dostepne w Skandynawii tylko w Finlandii napewno ulepszaja 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.