Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, Adam112 said:

Co jak co Volvo  mi sie podoba ale myślę że ma małe niedociągnięcia i nie przypomina zbytnio realnego Volva VNL   pod względem chociażby  dzwięku silnika on bardziej przypomina Kenwortha/Peterbilta  niz prawdziwej Volviny  

 

To faktycznie małe niedociągnięcia. Skoro już zbytno nie przypomina realnego Volva VNL to to już samo w sobie jest sporym niedociągnięciem patrząc na nowe Scanie, DAF'a XF Euro 6 czy Mercedesa MP4. Dodając do tego dźwięki, wnętrze (brak CZARNEGO wnętrza to zbrodnia według mnie, bo to niebieskie nie pasuje absolutnie, nie wiem kto wpadł na ten pomysł) czy bugi z halogenami to według mnie jest to najgorzej zrobiony model w historii ETS2/ATS z przeokropną masą błędów i bugów.

  • True Story 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, WooQash said:

 

To faktycznie małe niedociągnięcia. Skoro już zbytno nie przypomina realnego Volva VNL to to już samo w sobie jest sporym niedociągnięciem patrząc na nowe Scanie, DAF'a XF Euro 6 czy Mercedesa MP4. Dodając do tego dźwięki, wnętrze (brak CZARNEGO wnętrza to zbrodnia według mnie, bo to niebieskie nie pasuje absolutnie, nie wiem kto wpadł na ten pomysł) czy bugi z halogenami to według mnie jest to najgorzej zrobiony model w historii ETS2/ATS z przeokropną masą błędów i bugów.

Bo problem leży w tym, że jak SCS przed premierą ATS się dowiedział, że licencji nie będzie, to zostawił ten model, a teraz go tylko dostosował pod 1.32 i wypuścił

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, WooQash said:

 

To faktycznie małe niedociągnięcia. Skoro już zbytno nie przypomina realnego Volva VNL to to już samo w sobie jest sporym niedociągnięciem patrząc na nowe Scanie, DAF'a XF Euro 6 czy Mercedesa MP4. Dodając do tego dźwięki, wnętrze (brak CZARNEGO wnętrza to zbrodnia według mnie, bo to niebieskie nie pasuje absolutnie, nie wiem kto wpadł na ten pomysł) czy bugi z halogenami to według mnie jest to najgorzej zrobiony model w historii ETS2/ATS z przeokropną masą błędów i bugów.

Cos bylo cpane ? Dzis na tweeterze gosc zamiescil zdjecie volva swojego ojca i tego w gre i doszukalem sie wiecej podobienstw nic roznic... Wielkie hallo bo od premiery nie ma volva a teraz jak jest to grymasicie ze nie takie ze nie podobne...cierpliwie czekalismy na vnl i przyjdzie na jeszcze poczekac na poprawki tyle w temacie. mozna sie rozejsc :)

tu zamieszczam zdjecie DrVH3NKUwAMqW8z.jpg:large

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

^widzialem to i Panowie Ci chyba nigdy nie mieli moda na ciezaroweczk od RTA gdzie ilosc szczegolow i detali modelu powodu taki drop fps ze model staje sie niegrywalny. Dla mnie najwieksza wada tego volvo sa skopane lusterka w ktorych ciezko manewrowac. Do poziomu dzwiekow od scsu sie juz dawno przyzwyczailem bo sa na jedno kopyto robione. Jestem daleki od sugerowania sie opinia kogokolwiek bo oczekiwania wzgledem tej gry kazdy ma inne. Dla mnie jakosc rozgrywki jest wazniejsza niz szczegolowosc modelu w tym przypadku a ciezarowka prowadzi sie bardfzo przyjemnie. Moze niektorzy mysleli ze po 2 latach czekania dostana bog wie co od scsu... Oczekiwania + rzeczywistosc = ...............(uzupelnij sam )

P.S. Ocena Fansima jest nie subiektywna gdyz sugerowal sie opinia Matameta, wiec jego opinia jest znaczaco ukierunkowana na pokazywanie bledow ktorych moglby sam nie wychwycic ;)

  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

^widzialem to i Panowie Ci chyba nigdy nie mieli moda na ciezaroweczk od RTA gdzie ilosc szczegolow i detali modelu powodu taki drop fps ze model staje sie niegrywalny. Dla mnie najwieksza wada tego volvo sa skopane lusterka w ktorych ciezko manewrowac. Do poziomu dzwiekow od scsu sie juz dawno przyzwyczailem bo sa na jedno kopyto robione. Jestem daleki od sugerowania sie opinia kogokolwiek bo oczekiwania wzgledem tej gry kazdy ma inne. Dla mnie jakosc rozgrywki jest wazniejsza niz szczegolowosc modelu w tym przypadku a ciezarowka prowadzi sie bardfzo przyjemnie. Moze niektorzy mysleli ze po 2 latach czekania dostana bog wie co od scsu... Oczekiwania + rzeczywistosc = ...............(uzupelnij sam )

P.S. Ocena Fansima jest nie subiektywna gdyz sugerowal sie opinia Matameta, wiec jego opinia jest znaczaco ukierunkowana na pokazywanie bledow ktorych moglby sam nie wychwycic ;)

 

Ja swoją opinię na temat Volvo miałem przed obejrzeniem ich materiałów, zaś po ta negatywna opinia poszła jeszcze bardziej w dół, gdyż oni wykryli jeszcze więcej "smaczków" niż ja czy koledzy z firmy. Wiele osób narzeka na Volvo i na to dlaczego zostało wydane z tak pokaźnymi bugami (jak np. zbugowane halogeny...). Ja rozumiem, że model przeleżał około 3-ch lat bez dotykania go, ale już za czasów produkcji ATS'a, SCS zaczął wydawać dobre ciężarówki (pamiętajmy, że ATS wyszedł chociażby po DLC Skandynawia, gdzie wtedy dostaliśmy Mercedesa MP4, który jest dość dobrze wykonany).

  • Upvote 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WooQash said:

 

Ja swoją opinię na temat Volvo miałem przed obejrzeniem ich materiałów, zaś po ta negatywna opinia poszła jeszcze bardziej w dół, gdyż oni wykryli jeszcze więcej "smaczków" niż ja czy koledzy z firmy. Wiele osób narzeka na Volvo i na to dlaczego zostało wydane z tak pokaźnymi bugami (jak np. zbugowane halogeny...). Ja rozumiem, że model przeleżał około 3-ch lat bez dotykania go, ale już za czasów produkcji ATS'a, SCS zaczął wydawać dobre ciężarówki (pamiętajmy, że ATS wyszedł chociażby po DLC Skandynawia, gdzie wtedy dostaliśmy Mercedesa MP4, który jest dość dobrze wykonany).

No z tego co bylo do tej pory slychac to nikt wiekszych zastrzezen do modelu od licencji nie mial chodzilo tylko o biurokracje, wiec jesli model nie byl przeszkoda to nie bylo sensu go ruszac i sily poszly na modelowanie czego innego. Jesli mam sie juz na sile czegos w modelu przyczepic to nie pasuje mi wyglad przyciskow od hamulca postojowego. Nie ma tam glebi i wyglada jak emblemat na desce a nie ruchomy przycisk. Rozumiem rozgoryczenie bo poziom modeli sie podniosl ale nie przesadzajmy ze volvo jest w tym wydaniu beznadziejne. Nie pasuje juz do uwczesnych standardow i tyle :)

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, terrordrome said:

Mam pytanie do osób, które już mają DLC ST dla ATS. Jak wygląda sprawa z długością zleceń - jest tak samo jak dla ETS2 czyli <400km czy są rozciągnięte na wszystkie stany (tj Heavy Cargo Pack)?

U mnie jest 17 tras. Poszczególne trasy mają odpowiednio: 660, 574, 524, 501, 446, 399, 383, 333, 305, 298, 293, 290, 255, 250, 222, 186, 169 km.

Mam Oregon i nie zauważyłem aby tam była jakaś trasa ST. W pozostałych stanach są.

Jest 11 ładunków 15-85 ton

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Adam112 said:

Co jak co Volvo  mi sie podoba ale myślę że ma małe niedociągnięcia i nie przypomina zbytnio realnego Volva VNL   pod względem chociażby  dzwięku silnika on bardziej przypomina Kenwortha/Peterbilta  niz prawdziwej Volviny  

@Adam112 mobilu małe niedociągnięcia to mało powiedziane. Nie ukrywam, że czekałem na tego trucka z niecierpliwością ale to co wszyscy tutaj zgromadzeni dostaliśmy woła o pomstę do nieba.  Studio niestety nie zaszalało i obawiam się czy taka sama sytuacja nie powtórzy się również w przypadku wyczekiwanych przez nas Range T lub M.A.N-a

8 hours ago, Miko [PL] said:

Bo problem leży w tym, że jak SCS przed premierą ATS się dowiedział, że licencji nie będzie, to zostawił ten model, a teraz go tylko dostosował pod 1.32 i wypuścił

@Miko [PL] Może i faktycznie studio zrobiło tak jak mówisz, jednak że mogli się trochę bardziej postarać przy updacie tego modelu do wersji 1.32. Zwróć uwagę jak duża część społeczności narzeka na wykonanie Volva w tym nawet, że tak powiem ,,nasz łącznik" ze studiem Wujek Bohun. On również ma mieszane uczucia odnośnie Volva. Swoje zdanie wyraził pod filmem obecnego tutaj @MATAMETa. Tak jak wyżej wspomniałem w odpowiedzi do postu kolegi Adama obawiam się czy sytuacja nie powtórzy się przy okazji wydania przez studio modelu Range T, który również jest dość długo oczekiwany przez naszą wirtualną społeczność  :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Range T może być lepiej dostosowane, gdyż o licencje starali się prawie rok później, i przez ten czas bardziej dopracowali model. A co do Volvo - wina jest po obu stronach - SCS za szybko się przyznał, że dostał licencje na Volvo, a społeczność naciskała na studio żeby model wydać. I wtedy nikt nie pomyślał, że 3 letni model wypadałoby troche dopracować przed wydaniem

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miko [PL] said:

Range T może być lepiej dostosowane, gdyż o licencje starali się prawie rok później, i przez ten czas bardziej dopracowali model. A co do Volvo - wina jest po obu stronach - SCS za szybko się przyznał, że dostał licencje na Volvo, a społeczność naciskała na studio żeby model wydać. I wtedy nikt nie pomyślał, że 3 letni model wypadałoby troche dopracować przed wydaniem

@Miko [PL] kolego myślę, że się ze mną zgodzisz jeśli stwierdzę, iż taki krok jak poczynił SCS czyli wydanie modelu bo społeczność naciska było lekkim strzałem w kolano. W tym miejscu również raczej nie pomylę się pisząc, że cała wirtualna społeczność ETS-a również będzie naciskała na studio lub już to robi na wydanie w/w Range T. Chociażby można to było odczuć po tym jak model ten został pokazany w filmiku udostępnionym przez studio  tak dla przypomnienia. Według mnie lepiej gdyby takie rzeczy jak wydanie nowej/go ciężarówki/trucka było trzymane w tajemnicy by później uniknąć tego sytuacji,ale  za pewne jest to mission  impossible ze względu na beta testerów studia, którzy czasami niechcący wrzucają filmy z nowych nadchodzących rzeczy na swoje kanały YT itp :)  

 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.