Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

6 minutes ago, WooQash said:

Czuję niedosyt, mam wrażenie, że coś jest nie tak z tym Volvo...

BTW. To jest lepszy błąd:

M3pTKWg.png

Dodam, że nie mam żadnej modyfikacji na tym profilu.

Bład został naprawiony w buildzie wewnętrznym, nie wiem dlaczego fix nie został przeniesiony do publicznego builda.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję koledzy (z pewnym wyjątkiem), że skoro tak wyczekiwany przez wszystkich nowy truck w ATS-ie wjechał właśnie na salony  :wub: studiu uda się również mooooooooże jeszcze w tym roku wprowadzić do salonów Renault Range T lub M.A.N-a . Ja osobiście bardziej ucieszyłbym się z wprowadzenia tego pierwszego modelu i ewentualnie również fajnie by było, gdyby można było pojeździć po wirtualnych szlakach z naczepą tego właśnie producenta tak jak mamy możliwość wlec za sobą naczepy  Volvo, czy Scanii. Chociaż tak na dobrą sprawę gdzie taką naczepę Renaulta moglibyśmy podpiąć z firmy, która swoją filię powinna mieć gdzieś we Francji co jak wszyscy wiemy niestety nie ma miejsca w ETS-ie  :(

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miko [PL] said:

^Takie porównanie ma średni sens, bo inne są rozdzielczości, i pewnie odległość aparatu od pojazdu. Widać że Volvo w ATS jest niby za szerokie, ale lepiej by chyba było to porównać z jakimś dobrym modem niż zdjęciem z reala

Nie chodzi o całą bryłę a o wielkość atrapy i innych części w stosunku do całości.

Link to comment
Share on other sites

Przeciez modele scsu nigdy nie byly idealnymi kopiami rzeczywistych ciezarowek wiec skad to zdziwienie ? Jest modyfikacja na vnl wiec zawsze istnieje alternatywa na obecny stan rzeczy. Jak kiedys laskawie poprawia ten model i bedzie akceptowalny dla niektorych to wtedy sie bedziecie mogli przesiasc ;) Znajac zycie zaraz ktos wezmie sie za poprawki tego volva :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [RT] Aro32 said:

To nie jest miejsce na Włoszech

Ah ta firma z Wloch.......

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.