Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

48 minutes ago, WooQash said:

Może w regulaminie nie ma nic o jakości, ale to chyba samo przez się mówi. Jeśli czegoś dobrze nie widać to ciężko z tego wyciągać wnioski, a nikt się nie będzie domyślał co się tam działo. I to jest negatywny efekt nocy, na zegarku kilka minut po 6, a ciemno przez co i nagrania (nawet te słabszej jakości) mogą być nieczytelne w porównaniu do dziennych warunków. Oczywiście jak zwykle to jest żaden argument w oczach góry.

Tak ale jak się obejrzy to co dałem a to dałem do reporta to widać że ewidentie ten typ bez naczepy wjechał perfidnie w tego który leżał. Pozostałe reporty są w tej samej jakości a nie będę kupował  nowego kompa bo nie mam pieniędzy bo nie pracuje bo mam 16 lat póki co  i jakoś reszta adminów nie miała problemów z zobaczeniem co się działo a ten jakiś problem z tym ma co widać na załączonym filmie co typ zrobił. To samo  tym którego też mi odrzucił. 

https://plays.tv/video/5bd5ab5d6d3ee27574  nie wiem czy to ja jestem głupi czy ten admin ślepy z jakąś wadą ze nawet  okulary mu nie pomagają ale bez przesady... 

Zgłoszę to do projektu jak mi się aktualny report zakończy. Miałeś rację to co mówiłeś wczoraj na live Łukasz o tym że się źle dzieje w teamie MP i się z tym w 100% zgadzam. Nie mam zamiaru już odpisywać bo się zaraz gówno burza zacznie żebym nie grał bo słaby komp czy cuś 

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie jutro zostanie przywrócony normalny czas środowiska:

Szkoda,że w tej całej pracy jaką wykonał team związanej z Halloween (ciągła noc, specjalny konwój przygotowany z tej okazji, który odbył się w niedzielę) zabrakło tzw. "kropki na i", a w dzień Halloween nadal nie można poruszać się po wirtualnych drogach MP ze specjalnie przygotowanym na ten dzień malowaniem naczep, które zostało dodane przez scs do ats kilka dni temu (bodajże w poniedziałek). 

 

Generalnie nie mam nic przeciwko takim akcjom organizowanym przez TMP. Jest to rzecz dodana, która urozmaica rozgrywkę(coś nowego) -  jednak dla mnie oraz podejrzewam dla wielu osób również ważna jest też komunikacja. Moim zdaniem nie zaszkodziłoby skonsultować się z graczami przed wprowadzeniem takich kilkudniowych zmian w końcu dla społeczności związanych z jakimś wydarzeniem lub dniem w tym przypadku Halloween. Możliwe, że wspólnie udało by się opracować, dojść do optymalnego rozwiązania lub jakiś gracz podsunąłby przełomowy pomysł. Natomiast jeśli nie i team zostałby przy swojej koncepcji to gracze byliby poinformowani, a nie zdziwieni/zaskoczeni. Ciągła noc została wprowadzona w niedzielę i większość zwykłych graczy bardziej doszukiwała się błędu po swojej stronie niż celowego działania TMP (w końcu Halloween miało być dopiero za 3 dni, a w konwoju zorganizowanym w ATS wzięło udział raptem kilkaset osób). Oficjalna informacja pojawiła się dopiero w poniedziałek późnym wieczorem koło g.23 pl czasu na ofc. twiterze oraz fb TMP.

Sądzę iż w kontekście ewentualnych podobnych działań organizowanych w przyszłości niezłym pomysłem byłaby np.zmiana tła launchera wraz z umieszczonym linkiem do informacji o co dokładnie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkON said:

Prawdopodobnie jutro zostanie przywrócony normalny czas środowiska:

Szkoda,że w tej całej pracy jaką wykonał team związanej z Halloween (ciągła noc, specjalny konwój przygotowany z tej okazji, który odbył się w niedzielę) zabrakło tzw. "kropki na i", a w dzień Halloween nadal nie można poruszać się po wirtualnych drogach MP ze specjalnie przygotowanym na ten dzień malowaniem naczep, które zostało dodane przez scs do ats kilka dni temu (bodajże w poniedziałek). 

 

Generalnie nie mam nic przeciwko takim akcjom organizowanym przez TMP. Jest to rzecz dodana, która urozmaica rozgrywkę(coś nowego) -  jednak dla mnie oraz podejrzewam dla wielu osób również ważna jest też komunikacja. Moim zdaniem nie zaszkodziłoby skonsultować się z graczami przed wprowadzeniem takich kilkudniowych zmian w końcu dla społeczności związanych z jakimś wydarzeniem lub dniem w tym przypadku Halloween. Możliwe, że wspólnie udało by się opracować, dojść do optymalnego rozwiązania lub jakiś gracz podsunąłby przełomowy pomysł. Natomiast jeśli nie i team zostałby przy swojej koncepcji to gracze byliby poinformowani, a nie zdziwieni/zaskoczeni. Ciągła noc została wprowadzona w niedzielę i większość zwykłych graczy bardziej doszukiwała się błędu po swojej stronie niż celowego działania TMP (w końcu Halloween miało być dopiero za 3 dni, a w konwoju zorganizowanym w ATS wzięło udział raptem kilkaset osób). Oficjalna informacja pojawiła się dopiero w poniedziałek późnym wieczorem koło g.23 pl czasu na ofc. twiterze oraz fb TMP.

Sądzę iż w kontekście ewentualnych podobnych działań organizowanych w przyszłości niezłym pomysłem byłaby np.zmiana tła launchera wraz z umieszczonym linkiem do informacji o co dokładnie chodzi.

Wystarczyło by jakieś fajne fioletitowe niebo z księżycem w kształcie dyni i hallowen pełna gębą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MarkON said:

Zmniejszony został limit mln ton jaki należy przewieść w evencie ets2 aby osiągnąć cel społeczności z 50 do...15.

wS4wZ6G.png

Uważam tą decyzję za jak najbardziej słuszną i wydaję mi się, że początkowy cel społeczności był odrobinę za duży. Osoba odpowiedzialna za event chyba zapomniała o tym, że większość społeczność czy to ETS-a lub ATS-a w chwili obecnej jeździ raczej z własnymi naczepami niż ze zleceniami z WOT-ra. Tym bardziej, że wszyscy wiemy jak obecnie kończy się użycie teleportacji do serwisu jeśli ktoś pomoże nam zrobić sobie pauzę na środku autostrady bądź wbije nas na barierki.

 

13 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Niestety ladunki z heavy cargo nie zaliczaly sie do tego eventu a szkoda bo byla realna szans na podwojenie tego wyniku przy tych ladunkach ;)

A to ciekawe co mówisz. Ja po przyjęciu ostatniego zlecenie do eventu polegającym na dostarczeniu lokomotywy ukończyłem go więc nie zgodzę się z tym co mówisz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Spat91 said:

A to ciekawe co mówisz. Ja po przyjęciu ostatniego zlecenie do eventu polegającym na dostarczeniu lokomotywy ukończyłem go więc nie zgodzę się z tym co mówisz.

To sie nie musisz zgadzac. Za zaczalem event od heavy cargo i nie zaliczolo mi a pozniej juz nie probowalem.

Link to comment
Share on other sites

@kowboj mniej niz miesiac

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Jaro [PL] said:

Orientuje się ktoś może kiedy wreszcie w MP ma być wyłączona ta jakże "super" modyfikacja ustawiająca noc na 24godz ? <_<

Panie to nie modyfikacja tylko czas gry jest zatrzymany na 1:40 ;p

  • Haha 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kid Fabi said:

 

Na ten czas nie ma podanego terminu usunięcia permanentnej nocy

Doczekałeś się , miłej jazdy :90:

  • Like 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

  • HaulieLove 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.