Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

https://americantrucksimulator.com/ Wejdz na "EXPERIENCE THE AMERICAN GREATEST"

  • HaulieLove 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miko [PL] said:

Może tak do końca roku się Volvo w grze pojawi

Wiele na to wskazuje.:D

Oprócz linku który podał Aves:

1 hour ago, Aves said:

https://americantrucksimulator.com/ Wejdz na "EXPERIENCE THE AMERICAN GREATEST"

można zobaczyć, że coś "dłubią" przy Volvo VNL na steamdb - aktualizacja kilkadziesiąt minut temu. 

Dodatkowo kilka dni temu na youtube pojawił się filmik beta-testera ATS Soon na którym jest rozmazany pojazd przypuszczam iż jest to właśnie Volvo szczególnie, że po wielu komentarzach pod filmem sugerujących iż może to być Volvo itp. możliwość komentowania została wyłączona.:wacko:

Cóż pozostaje cierpliwie czekać. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ugi2121 said:

wie ktoś kiedy będzie Manik Euro6?

 

@ugi2121 mobilu tego nawet nie wiedzą najstarsi górale :P Jakiś czas temu MAN dostarczył SCS-owi specjalne pliki dzięki, którym studiu łatwiej będzie wypuścić model jak najlepiej odwzorowany względem prawdziwego modelu tej konkretnej ciężarówki. Po prostu musimy cierpliwe czekać na MAN-a, Range T oraz Volvo dla ATS-a.

 

2 hours ago, Miko [PL] said:

Może tak do końca roku się Volvo w grze pojawi

@Miko [PL] myślę, że duża część wirtualnych kierowców grających w ATS-a wcale by się nie obraziły na SCS gdyby faktycznie jeszcze w tym roku Volvo zostało wydane.  Tak na prawdę wydaję mi się, że końcówka roku 2018 ze strony SCS-u może być dla nas wirtualnych kierowców całkiem obfita w nową zawartość. Mamy Beyond the Baltic Sea, prawdopodobnie Volvo i wcale a wcale nie obraził bym się gdyby pod koniec tego lub na początku nowego do salonów wjechało Range T ale jakie to szczęście, że za marzenia nie karzą :troll:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Grzesiek86 [PL] said:

No niestety trzeba latać nocą :/  Może na Śmingusa Dyngusa będzie przez kilka dni padać deszcz, też będzie klimatycznie.

 

Heh, oczekuję tego w takim razie :)

Kto ma noc, ten ma noc.

 

dCo5Nme.png

Niestety trochę to lipnie działa i wygląda, no ale... lepiej kombinować aniżeli jeździć ciągle w nocy.

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, WooQash said:

 

                                                                                                                                                                                                                                              

Mamy tak kompetentnych moderatorów, że prośba o otwarcie pomysłu jest zamykana całkowicie. Więc napiszę to tutaj.

Jakoś ankieta pokazuje nie co inaczej rozkład sił i nie tylko ja sądzę, że przywrócenie cyklu dnia i nocy to dobry pomysł... No ale...

 

Cóż  @WooQash nie pozostaję nam nic innego jak tylko kupić dodatkowe akumulatory aby nasze ciężarówki przez okres egipskich ciemności mogły być widoczne na trasach i abyśmy my wirtualni kierowcy widzieli co mamy przed zderzakami :troll: Myślę że cykl dnia i nocy zostanie nam przywrócony w okolicach niedzieli bądź w poniedziałek, ale jak będzie przekonamy się w tych dniach :) Jednak z tego co widzę na Twoim powyższym screenie pogoniłeś noc i z powrotem masz dzień. Brawo Ty hehe :P
 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, WooQash said:

A to jest dziwne, bo pół godziny temu pokazywała 14 do 10. Przypadek? Nie sądzę... Nie zmienia to faktu, że są osoby oprócz mnie, które też tak myślą.

A ja myślę że Ty masz swój osobisty problem do ekipy TMP bo praktycznie za każdym razem jak coś zmieniają albo wprowadzają to jako pierwszy kręcisz gownoburzę ;)

I ten rozkaz ehh  "Żądam aby wrócił cykl dnia i nocy." <3 

  • Like 2
  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

@Donovan511 nie mam nic do stracenia, a jako osoba wyrzucona z teamu nie muszę się nikomu podlizywać i nie muszę trzymać buzi na kłódkę. Ja nie robię tego w ramach "podziękowania" za wyrzucenie, bo krytyczne zdanie miałem już pod koniec swojej kadencji w zespole, które głosiłem za zamkniętymi drzwiami (ówczesny teamowy Slack), ba ja nawet zostałem wyrzucony za to, że nie podobały mi się zmiany w teamie oraz projekcie, a przez ostatnie 2 lata praktycznie ciągle dzieje się co raz gorzej. Czy była jakaś ciekawa i niekontrowersyjna aktualizacja dodająca coś na prawdę dobrego i ciekawego dla społeczności? Nie, więc i moje zdanie jest krytyczne, bo ciągle są wprowadzane dziwne nie niezrozumiałe rzeczy. Dziwne tylko, że za każdym razem mam poparcie w gronie osób, w którym się obracam, czyli w firmie oraz wśród szefów nie małej ilości znanych polskich VS'ek, a i także pamiętny odcinek pewnej youtube'owej persony w świecie ETS2 po polskiej aferze teamowej, gdzie również moje materiały zostały zestawione z racją drugiej strony konfliktu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, WooQash said:

@Donovan511 nie mam nic do stracenia, a jako osoba wyrzucona z teamu nie muszę się nikomu podlizywać i nie muszę trzymać buzi na kłódkę. Ja nie robię tego w ramach "podziękowania" za wyrzucenie, bo krytyczne zdanie miałem już pod koniec swojej kadencji w zespole, które głosiłem za zamkniętymi drzwiami (ówczesny teamowy Slack), ba ja nawet zostałem wyrzucony za to, że nie podobały mi się zmiany w teamie oraz projekcie, a przez ostatnie 2 lata praktycznie ciągle dzieje się co raz gorzej. Czy była jakaś ciekawa i niekontrowersyjna aktualizacja dodająca coś na prawdę dobrego i ciekawego dla społeczności? Nie, więc i moje zdanie jest krytyczne, bo ciągle są wprowadzane dziwne nie niezrozumiałe rzeczy. Dziwne tylko, że za każdym razem mam poparcie w gronie osób, w którym się obracam, czyli w firmie oraz wśród szefów nie małej ilości znanych polskich VS'ek, a i także pamiętny odcinek pewnej youtube'owej persony w świecie ETS2 po polskiej aferze teamowej, gdzie również moje materiały zostały zestawione z racją drugiej strony konfliktu.

Całego świata na swoja modłę nie zmienisz a MP zwłaszcza, bo nie ty dzierżysz stery tego projektu, wiec odpuść i się pogódź ze już nic nie zrobisz. Z drugiej strony tak ciężko jest Ci skumać że to hallowenowy nastrój do gry ? W wielu grach online sie robi z tego tytułu eventy, Ba nawet scs zrobił okolicznościowe malowania. Pamiętaj ze na Twoim zdaniu i kierowców waszej VSki świat się nie kończy :) Znając życie jeszcze nie raz poczuje sie w obowiązku żeby skrytykować kolejne "nowosci" w MP, wiec oszczędzaj sile na grubsze sprawy :)

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

A pomyśleli na przykład o graczach którzy nie mają pieniędzy na np gtx 1080ti, i7 i reszty zestawu tylko po to zeby sobie pojeździć ? nie bo mają w dupie to ze i nie zdają sobie sprawy z tego ze im więcej świateł to większe lagi i nagłe dropy z np 40 do 12 albo mniej fpsów a w dodatku wywali zasadę o kogutach że nie można było ich mieć w strefie gdzie jest 25+ osób. To jest głupota. Był jeden event na Hallowen jakim był konwój to na co dają 2gi co graczy wręcz już denerwuje bo Halloween nie trwa pare dni a kurna jeden dzień więc niech pomyślą o wszystkich graczach a nie tylko o tych którzy mają kasy jak lodu i kompa z nasa za 10k czy ileś.

 

EDIT: Pytanie w jednym jeszcze a mianowicie czy jest jakaś zasada o tym że admin może mi odrzucić reporta tylko za to ze była słaba jakoś ? https://plays.tv/video/5bd5ac99e0e794a782/x

 

z powodem Insufficient Evidence - Correct ID MUST be provided, Videos MUST be in viewable quality,? nigdzie tego w zasach reportowania nie widziałem że jest coś o jakości a jakoś trial admini i inni game moderatorzy nie mieli takie problemu i wszystkie reporty są zaakcptowane a osoby zbanowane ?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MarkON said:

Zmniejszony został limit mln ton jaki należy przewieść w evencie ets2 aby osiągnąć cel społeczności z 50 do...15.

wS4wZ6G.png

Dobrze wiedzieć, tak sobie na spokojnie to robiłem a jeszcze dwa ładunki mi zostały :wow:

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

O ile pamiętam to nie było źle 11. dnia było 9 mln ton przewiezionych. Wiadomo, że tendencja była spadkowa gdyż wiele osób odbębniła swoje 10 ładunków i potem nie każdy miał chęć jeździć z/do Niemiec (zważywszy, że nie zauważyłem aby zespoł WOTr "dołożył" więcej ładunków szczególnie tych powyżej 30 ton) to coraz słabiej to szło. Dziś jest 20 dzień eventu i jest niecałe 12 mln przewiezionych.

Mądre posunięcie z ich strony tym bardziej, że Volvo i ST do ATSa czekają w kolejce, a w mojej opinie wypuszczanie wszystkiego naraz w grudniu nie byłoby dobrym rozwiązaniem.

 

Link to comment
Share on other sites

No tak.. Kiedy jezdze na EU2, widze tam malo skorzystaja z WoTra... 50% do 80% jezdza z wlasna naczepa. A 20% do 30% z zleceniem z WoTra.. Malo bo oni nie lubia speed limity... ATS byly lepsze..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MarkON said:

O ile pamiętam to nie było źle 11. dnia było 9 mln ton przewiezionych. Wiadomo, że tendencja była spadkowa gdyż wiele osób odbębniła swoje 10 ładunków i potem nie każdy miał chęć jeździć z/do Niemiec (zważywszy, że nie zauważyłem aby zespoł WOTr "dołożył" więcej ładunków szczególnie tych powyżej 30 ton) to coraz słabiej to szło. Dziś jest 20 dzień eventu i jest niecałe 12 mln przewiezionych.

Mądre posunięcie z ich strony tym bardziej, że Volvo i ST do ATSa czekają w kolejce, a w mojej opinie wypuszczanie wszystkiego naraz w grudniu nie byłoby dobrym rozwiązaniem.

 

Niestety ladunki z heavy cargo nie zaliczaly sie do tego eventu a szkoda bo byla realna szans na podwojenie tego wyniku przy tych ladunkach ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Całego świata na swoja modłę nie zmienisz a MP zwłaszcza, bo nie ty dzierżysz stery tego projektu, wiec odpuść i się pogódź ze już nic nie zrobisz. Z drugiej strony tak ciężko jest Ci skumać że to hallowenowy nastrój do gry ? W wielu grach online sie robi z tego tytułu eventy, Ba nawet scs zrobił okolicznościowe malowania. Pamiętaj ze na Twoim zdaniu i kierowców waszej VSki świat się nie kończy :) Znając życie jeszcze nie raz poczuje sie w obowiązku żeby skrytykować kolejne "nowosci" w MP, wiec oszczędzaj sile na grubsze sprawy :)

 

Malowania, dodatki to co innego, bo każdy używa to co chce lub nie, a kazać wszystkim jeździć w nocy to całkiem inna sprawa. Oczekiwać tylko, żeby na śmigus-dyngus był permanentny deszcz... Po za tym za czasów TruckersMP przeżyliśmy już 4 Halloween i pytanie: dlaczego dopiero teraz jest jakaś noc? Czemu wcześniej tego nie było jak np. wintermod na zimę?

Świata może i nie zmienię, bo środowisko jest już zbyt przegniłe aby cokolwiek dało się zmienić.

 

---

 

1 hour ago, ASUS12311 said:

EDIT: Pytanie w jednym jeszcze a mianowicie czy jest jakaś zasada o tym że admin może mi odrzucić reporta tylko za to ze była słaba jakoś ? https://plays.tv/video/5bd5ac99e0e794a782/x

 

z powodem Insufficient Evidence - Correct ID MUST be provided, Videos MUST be in viewable quality,? nigdzie tego w zasach reportowania nie widziałem że jest coś o jakości a jakoś trial admini i inni game moderatorzy nie mieli takie problemu i wszystkie reporty są zaakcptowane a osoby zbanowane ?

 

Może w regulaminie nie ma nic o jakości, ale to chyba samo przez się mówi. Jeśli czegoś dobrze nie widać to ciężko z tego wyciągać wnioski, a nikt się nie będzie domyślał co się tam działo. I to jest negatywny efekt nocy, na zegarku kilka minut po 6, a ciemno przez co i nagrania (nawet te słabszej jakości) mogą być nieczytelne w porównaniu do dziennych warunków. Oczywiście jak zwykle to jest żaden argument w oczach góry.

 

---

 

Ja się nie dziwię, że ten event ma słabe osiągi. W porównaniu do ostatniego eventu w ATS, teraz otrzymaliśmy sporą aktualizację gry, która siłą rzeczy wyparła ładunki WoTr. Skoro mamy własne naczepy to dużo mniej osób wybiera WoTr z oczywistych względów. Po za tym sens eventu w porównaniu do amerykańskiego udrożniania drogi, a jakimś eventem z jazdą po Niemczech bez celu, to też sporo robi. Trzy w ATS na MP było miło, były korki, to powodowało, że dużo osób też tam jeździło, bo była jedna konkretna trasa. Tutaj nie ma czegoś takiego, więc i chętnych mniej. Czwarta rzecz, nagminne problemy z zaliczaniem ładunków od samego początku. Tyle osób na to narzeka, że to jest głowa mała.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.