Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, Karic said:

Witam, dawno mnie tutaj nie było. Kiedy obecna beta będzie wspierana na multi? Po wydaniu Baltic?

Mozesz grac na nowszym wersje. A Baltic jeszcze daleko

Cos SCS rozszerzyli naszą siedzibę z ponad 1200 dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni.

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kamyk LBN said:

Albo tuning pack do volvo :P , lub jeszcze lepiej dodadzą range T i tunnig pack do renówki :P 

@Kamyk LBN mobilu wszystko to co napisał kolega @MarkON oraz to co ja sam napisałem w swoim poście dotyczy American Truck Simulator-a. Więc jak by nie było ciężko aby został tam wydany tunig pack do volvo czy Range T :P Chyba że źle zrozumiałem Twoją wypowiedź jeśli tak jest to przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Karic said:

Witam, dawno mnie tutaj nie było. Kiedy obecna beta będzie wspierana na multi? Po wydaniu Baltic?

 

Na dobrą sprawę to już w tej chwili można jeździć po terenach Batlicu. Jeśli są osoby, które posiadają w swojej bibliotece to DLC jako beta-testerzy lub mają wcześniejszy dostęp jak np. Artur, Janusz czy Wujek Bohun to już w tej chwili mogą jeździć po tych terenach.

 

Pamiętam live Janusza, Artura i bodajże Eryka, którzy jeździli razem na MP przed oficjalnym wydaniem DLC Italia i nie potrzeba było do tego żadnych patchy (bo po upublicznieniu DLC nie wyszła żadna aktualizacja dodająca możliwość jazdy po tych terenach, gwoli ścisłości patch wyszedł później, który dodawał strefy bezkolizyjne na nowych spedycjach, ale bez tego dało się tam jeździć).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, WooQash said:

 

Na dobrą sprawę to już w tej chwili można jeździć po terenach Batlicu. Jeśli są osoby, które posiadają w swojej bibliotece to DLC jako beta-testerzy lub mają wcześniejszy dostęp jak np. Artur, Janusz czy Wujek Bohun to już w tej chwili mogą jeździć po tych terenach.

 

Pamiętam live Janusza, Artura i bodajże Eryka, którzy jeździli razem na MP przed oficjalnym wydaniem DLC Italia i nie potrzeba było do tego żadnych patchy (bo po upublicznieniu DLC nie wyszła żadna aktualizacja dodająca możliwość jazdy po tych terenach, gwoli ścisłości patch wyszedł później, który dodawał strefy bezkolizyjne na nowych spedycjach, ale bez tego dało się tam jeździć).

NIe sądzę żeby Bohun i spółka mieli tak wczesny dostęp  chodzi mi  to w jakiej formie jest obecnie dodatek mapowy

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Gdzie to niby widzisz że tunning pack to meśka się szykuje popatrz dobrze

 

Nie jeżdżę nigdy mercami, przez co wersja 8x4 tego merca przykuła moją uwagę, nie wiedząc nawet, że jest ona dostępna w grze ;) Mój błąd, mogłem po prostu to sprawdzić przed napisaniem tego postu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Yoka# said:

 

Nie jeżdżę nigdy mercami, przez co wersja 8x4 tego merca przykuła moją uwagę, nie wiedząc nawet, że jest ona dostępna w grze ;) Mój błąd, mogłem po prostu to sprawdzić przed napisaniem tego postu.

A widzisz :d  zanim tunning pack to meśka wyjdzie to jeszcze przyjdzie nam troche ba sporo poczekać

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2018 at 1:37 AM, Spat91 said:

@K?sacz kolego ta informacja, którą nam tutaj ostatnio podesłałeś została zaktualizowana. Czyżby DLC było bliskie wydania a jeśli tak to które hmyyy :P. Jak obstawiacie koleżanki/koledzy (z pewnym wyjątkiem) Special Transport czy Volvo ? :D

 

DLC Volvo w Czwartek też było zaktualizowane

https://steamdb.info/app/421081/subs/

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, WooQash said:

Sobota... wieczór... wiele osób na serwerach... konwoje w toku... ktoś wpada na pomysł dwukrotnej aktualizacji i rozwalenia przyjemności wspólnej gry. Na prawdę gratuluję. Nie ma to jak aktualizacje MP w tzw. prime time, gdzie jest najwięcej graczy.

lepiej to jak by miało całkiem server wywali 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, K?sacz said:

DLC Volvo w Czwartek też było zaktualizowane

https://steamdb.info/app/421081/subs/

Może jest to jakiś znak, że przez wielu graczy upragniony kolejny truck zasili jak dotąd skromną flotę pojazdów w naszej Amerykańskiej flocie :) Taki sam zabieg przydał by się również jeśli chodzi o flotę na naszym europejskim rynku, ale jak wiadomo nie są to proste rzeczy tak jak by każdy z nas graczy tego chciał :(

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Spat91 said:

Może jest to jakiś znak, że przez wielu graczy upragniony kolejny truck zasili jak dotąd skromną flotę pojazdów w naszej Amerykańskiej flocie :) Taki sam zabieg przydał by się również jeśli chodzi o flotę na naszym europejskim rynku, ale jak wiadomo nie są to proste rzeczy tak jak by każdy z nas graczy tego chciał :(

Tak w temacie licencji - Zastanawia mnie licencja od MANa, który daje licencje na lewo i prawo, nawet na najgorsze kaszany, a SCS się nie może doprosić tej licencji dobre 3 lata

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miko [PL] said:

Tak w temacie licencji - Zastanawia mnie licencja od MANa, który daje licencje na lewo i prawo, nawet na najgorsze kaszany, a SCS się nie może doprosić tej licencji dobre 3 lata

A może najprawdopodobniej mają jakieś większe poprawki lub do tego przygotowują coś w stylu DAF TUNING PACK tylko w wersji na MANa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maksiator said:

Ewentualnie wrzucą go w grudniu jak co roku jest update z dlc mapowym.

Raczej wątpię. DLC skandynawia i italia zapowiadały nowe ciężarówki - Actrosa MP4 i Scanię R/S. Francja miała Premium na okładce. Początkowo było Range T, ale się z tego wycofali. Teraz na najnowszym DLC jest znowu Actros, więc pojawienie się E6 w grudniu jest mało prawdopodobne.

1 minute ago, [RT] Trybcio86 said:

niedawno man dostarczyk pliki cad do tworzenia mana i mowil o tym Eryk na livie przed beta 1.32 wiec man jest sam sobi winny ze tak dlugo go nie ma w grze :)

 

No to tak na wiosnę przyszłego roku, jak dobrze pójdzie, można się spodziewać czegoś w kierunku nowego mana

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miko [PL] said:

Raczej wątpię. DLC skandynawia i italia zapowiadały nowe ciężarówki - Actrosa MP4 i Scanię R/S. Francja miała Premium na okładce. Początkowo było Range T, ale się z tego wycofali. Teraz na najnowszym DLC jest znowu Actros, więc pojawienie się E6 w grudniu jest mało prawdopodobne.

No to tak na wiosnę przyszłego roku, jak dobrze pójdzie, można się spodziewać czegoś w kierunku nowego mana

Lepiej wtedy niż za 5 lat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.