Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

6 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Zaraz zaczniecie plakac ze wam nikt nie przeczyta informacji z blogu scsu i nie poda na tacy bo wam sie tlumaczyc nie chce. A jak juz tu byl taki co za pomoca google prztlumaczyl cos z blogu to go pojechali ze niedokladne tlumaczenia. 

Tłumaczenie tekstu to jedno tekst, który jest napisany można sobie tak jak wspomniałeś wrzucić w tłumacza i przetłumaczyć. Jeśli jednak chodzi o film, który jest tak jak  w tym przypadku w języku Czeskim to ciężko trochę zrozumieć o czym jest mowa chociaż by się bardzo tego chciało ze względu chociażby braku napisów. Ale skoro Twój kolega to tutaj udostępnił  w w/w języku to za pewne wie o czym jest mowa i mógłby się z nami tą wiedzą podzielić. Czy jak studio SCS udostępni coś w języku Chińskim to również zostanie to udostępnione przez Twojego kolegę mimo tego, że zapewne nie będzie miał pojęcia o czym mowa  ?  :troll:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Spat91 said:

Tłumaczenie tekstu to jedno tekst, który jest napisany można sobie tak jak wspomniałeś wrzucić w tłumacza i przetłumaczyć. Jeśli jednak chodzi o film, który jest tak jak  w tym przypadku w języku Czeskim to ciężko trochę zrozumieć o czym jest mowa chociaż by się bardzo tego chciało ze względu chociażby braku napisów. Ale skoro Twój kolega to tutaj udostępnił  w w/w języku to za pewne wie o czym jest mowa i mógłby się z nami tą wiedzą podzielić. Czy jak studio SCS udostępni coś w języku Chińskim to również zostanie to udostępnione przez Twojego kolegę mimo tego, że zapewne nie będzie miał pojęcia o czym mowa  ?  :troll:

Obejrzalem mnostwo filmikow wedkarskich po czesku i mam wrazenie, ze jak sie tylko chce, to mozna bardzo duzo zrozumiec z tego jezyka :) Z wegierskimi szlo mi znacznie gorzej o szwedzkim juz nie wspomne, ale zeby niec pretensje ze ktos mowi w ojczystym jezyku i ja nie rozumie... bezsensowne czepianie sie i szukanie problemu na sile. Kiedys bodajze bohun opowiadal ze ktos z scsu oglada jego filmiki mimo ze nic nie rozumie ale lubi jak gada. Zreszta streamy scsu byly po angielsku i czesc ludzi nie rozumiala, nikt nie tlumaczyl a placzy nie bylo jak teraz :) 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Zreszta streamy scsu byly po angielsku i czesc ludzi nie rozumiala

Bo tak czy siak zaraz potem było streszczenie streamów po angielsku, które potem osoby anglojęzyczne tłumaczyły na polski. Sam taki jeden tekst (dokładniej to z Open House) tłumaczyłem.

59 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Obejrzalem mnostwo filmikow wedkarskich po czesku i mam wrazenie, ze jak sie tylko chce, to mozna bardzo duzo zrozumiec z tego jezyka

Owszem, język czeski jest podobny do polskiego i czasem można się dogadać w Czechach po polsku w połączeniu z gadaniem "na migi", ale mimo wszystko:

a) nie każdy posiada taką umiejętność,

b) czasem jest tak, że mimo podobnego brzmienia słów w polskim i czeskim oznaczają one zupełnie coś innego.

 

Dlatego też jestem za tym, aby kolega @[RT] Aro32 wytłumaczył w miarę obszernie, o co chodzi w tym filmie (bo tytuł już sobie przetłumaczyłem ;))  

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem w czym problem, kolega Aro udostępnił filmik Ale nie kazał nikomu tego oglądać, kto chce niech Ogląda a wina nie jest jego że filmik jest po czesku i nie którzy nie zrozumieją. Kto rozumie to niech obejrzy, a kto nie to nie bo tego filmiku raczej nie ma w innych językach. 

  • Like 2

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na tej stronie: https://vk.com/@integra_truckersmp-intervu-pavla-sebora znajdują się najważniejsze informacje z tego wywiadu w języku rosyjskim.

Poniżej przetłumaczony teskt na pomocą tłumacza google:
 

Quote

 

W przededniu wydania DLC Oregon goście SCS byli członkami zespołu Vortex (recenzje, przekazy i wywiady związane z grami), którzy przeprowadzili wywiady z Pawłem Seborem (szefem SCS). Sam wywiad nie był czymś ekskluzywnym ani nie otwierał tajemnicy przyszłych wydarzeń, chodziło o to, aby zostać SCS i jakie trudności napotykają w licencjonowaniu.

Na przykład, Pavel powołał się na przykład na Renault Range T , kiedy zbliżali się do zakończenia negocjacji i zatwierdzenia licencji, kiedy pokazali ciężarówkę fanom, ale potem coś poszło nie tak i ostateczna procedura podpisywania licencji utknęła z powodu prawnej biurokracji.

 

*Paul zasugerował, że następnym DLC może być stan Waszyngton, ponieważ złożyli obietnicę Kenworthowi, że ich państwo to zrobi. Powiedział także: "Następnym logicznym kierunkiem jest Teksas (ponieważ jest tam dużo ludzi)".

*Chcą spróbować pracować bardziej asynchronicznie - DLC rocznie nie jest tym, co obsługuje (Pavel).

*Przenoszenie gier na konsolę (PS4?) Może być bliżej, niż nam się wydaje, ale czeka nas dużo pracy i jest to duże zadanie.

*Umowy podpisywane są z dużą liczbą marek samochodów ciężarowych. Ale wciąż wiele pracy trzeba zrobić, aby ten proces był kompletny. Może to potrwać tylko kilka tygodni lub 5 lat. (sądząc po podkreśleniu, wyższy priorytet w ciężarówkach dla ATS). Trwa to długo, ponieważ oni (producenci) muszą pokazać im ciężarówki i filmy wyprodukowane dla swoich ciężarówek, zanim zostaną zatwierdzone. (jedna ciężarówka była gotowa 3 lata temu ... ale oni tylko czekali na podpisanie jakichś dokumentów i mają dobre wiadomości, jak powiedział Paul, prawdopodobnie mówiąc o VNL).

*Przystanki autobusowe - tak, zostały dodane wiele lat temu, a jest kilka umów już podpisanych i gotowych. Ale mogą dodać więcej rzeczy do gry (na przykład lawety) - i tutaj Paul powiedział, że nie ma żadnych wskazówek i ETA.

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MarkON said:

Na tej stronie: https://vk.com/@integra_truckersmp-intervu-pavla-sebora znajdują się najważniejsze informacje z tego wywiadu w języku rosyjskim.

Poniżej przetłumaczony teskt na pomocą tłumacza google:
 

 

@MarkON i za takie coś kolego szanuję :) Jak widać można tylko trzeba chcieć :)  

Link to comment
Share on other sites

Just now, K?sacz said:

Nie, bo to Niemiecki event będzie.

Dokładnie:

Quote

 

Ukończ 10 dostaw wszystkich ładunków między Niemcami a 10 innymi krajami w Euro Truck Simulator 2. Każda dostawa musi wynosić co najmniej 300 km.

To także wydarzenie społecznościowe. Cała społeczność jest zobowiązana do dostarczenia 50.000.000 ton ładunku w całości do Niemiec z dowolnego innego kraju lub odwrotnie. Każda dostawa musi wynosić co najmniej 300 km.

 

//Wotr

  • HaulieCry 1
Link to comment
Share on other sites

@Imperator Tracz kolego jak tam po PGA ? Masz jakieś ciekawe informacje dla nas odnośnie przyszłości ETS-a bądź ATS-a, które udało Ci się delikatnie ciągnąc ze języki team SCS-u ? . A może posiadasz jakieś ciekawe video, którym chciałbyś się tutaj z nami podzielić ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Spat91 said:

@Imperator Tracz kolego jak tam po PGA ? Masz jakieś ciekawe informacje dla nas odnośnie przyszłości ETS-a bądź ATS-a, które udało Ci się delikatnie ciągnąc ze języki team SCS-u ? . A może posiadasz jakieś ciekawe video, którym chciałbyś się tutaj z nami podzielić ? :rolleyes:

 

Skwituję to tak: chu... steczkowo ciągnę za języki ;) Materiałów wideo też nie nagrywałem, bo nie po to tam jechałem. Niezbyt chętnie odpalali Special Transport dla ATS, ale udało mi się dojrzeć z kolejki, czyli z tych kilku metrów, że raz uruchomili przed wpuszczeniem gawiedzi i chyba coś nie prądziło z tym symulatorem 4D :/ Natomiast jeśli chodzi o ogólny zarys, to nie różni się zbytnio od wersji dla ETS2.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.