Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

W firmie czy wlasna? 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, K?sacz said:

Dzisiaj zauważyłem coś takiego, że jak mamy 0 godzin do zmęczenia i nasza postać zaczyna ziewać i ekran ciemnieje to pojawia się często czarny ekran z komunikatem, że zasnęliśmy. I wtedy nie możemy sterować ciężarówką. Pojawia się to na kilka sekund. Było to wcześniej?

 

18 hours ago, MATAMET said:

 

To było od premiery gry...

 

Nawet nie tej tylko europejskiego protoplasty obecnego produktu. Czyli tak z 10 lat już będzie.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kowboj said:

wiadomo kiedy będzie traffic na mp?

Nie ma podanej daty , trzeba czekać cierpliwie pracujemy nad tym aby to wprowadzić :)

  • Upvote 2
  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

nie sledze tematu wiec wybaczcie jesli bylo , jak sobie poradzic z oddawaniem ladunku na mp jesli po oddaniu ladunku ( z wlasnej naszepy) ETS2 sie zawiesza ? 
Jest to problem po stronie gry czy mp ? bo biore np ladunek z sp na mp i gra sie zacina z oddawania ladunku na mp , jesli wrocilem na sp i chcialem oddac ,rowniez sie zawiesila , sprobowalem wiec przesunac czas ladunku komenda g set time i sprobowalem oddac (SP) i udalo sie , wszedlem po edycji tych godz z powrotem na mp z przekonaniem ze jesli na sp przesuniecie czasu pomoglo to i na mp ruszy , niesetety znow zawiecha . Jak sobie z tym radzicie ? macie cos takiego ?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

nie sledze tematu wiec wybaczcie jesli bylo , jak sobie poradzic z oddawaniem ladunku na mp jesli po oddaniu ladunku ( z wlasnej naszepy) ETS2 sie zawiesza ? 
Jest to problem po stronie gry czy mp ? bo biore np ladunek z sp na mp i gra sie zacina z oddawania ladunku na mp , jesli wrocilem na sp i chcialem oddac ,rowniez sie zawiesila , sprobowalem wiec przesunac czas ladunku komenda g set time i sprobowalem oddac (SP) i udalo sie , wszedlem po edycji tych godz z powrotem na mp z przekonaniem ze jesli na sp przesuniecie czasu pomoglo to i na mp ruszy , niesetety znow zawiecha . Jak sobie z tym radzicie ? macie cos takiego ?

Ja miałem coś takiego. Bład pojawił się od tak po kilku dniach od aktualizacji i przejechaniu ponad 3000km. Zawieszało mi grę jak próbowałem dostarczyć ładunek, teleportować się, przespać itp. 

Jedyne co mi pomogło to powrót do save sprzed 2 dni od wystąpienia błędu, zwolnienie wszystkich pracowników, kupno nowej ciężarówki (testowane na single player - wszystko działa jak należy) 

Powróciłem dziś na multiplayer i jak na razie 1000km za mną i wszystko działa. Ciekawe jak długo. 

W logu gry cały czas sypie jakimiś errorami ze scoutem i caravanem.

Poza tym ze wcześniejszych 60-70 fps zrobiło mi się teraz 45-60fps (ustawienia te same) 

Nigdy nie miałem takich problemów z tą grą jak po wyjściu patcha 1.32 a gram od 2012r. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, iBrachoO said:

Ja miałem coś takiego. Bład pojawił się od tak po kilku dniach od aktualizacji i przejechaniu ponad 3000km. Zawieszało mi grę jak próbowałem dostarczyć ładunek, teleportować się, przespać itp. 

Jedyne co mi pomogło to powrót do save sprzed 2 dni od wystąpienia błędu, zwolnienie wszystkich pracowników, kupno nowej ciężarówki (testowane na single player - wszystko działa jak należy) 

Powróciłem dziś na multiplayer i jak na razie 1000km za mną i wszystko działa. Ciekawe jak długo. 

W logu gry cały czas sypie jakimiś errorami ze scoutem i caravanem.

Poza tym ze wcześniejszych 60-70 fps zrobiło mi się teraz 45-60fps (ustawienia te same) 

Nigdy nie miałem takich problemów z tą grą jak po wyjściu patcha 1.32 a gram od 2012r. 

to jest wina uzywania modowanych modeli ciezarowek w tym skody :) Bylo o tym na forum scs. Nalezy te modowane ciezarowki usunac kierowcow juz nie koniecznie :) mi to pomoglo a dzien pozniej scs wypuscil patcha z fixem naprawiajacy ten problem.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

to jest wina uzywania modowanych modeli ciezarowek w tym skody :) Bylo o tym na forum scs. Nalezy te modowane ciezarowki usunac kierowcow juz nie koniecznie :) mi to pomoglo a dzien pozniej scs wypuscil patcha z fixem naprawiajacy ten problem.

Wiesz, ja sam wpadłem na pomysł naprawienia tego błędu bo próbowano mi pomóc w stylu: reinstall gry, truckersmp, nowy save a najlepiej to nowy windows 10 itp itp.. Na szczęście działa teraz jak należy. 

Modowane ciężarówki czyli jakie? W garażu mam pare z silnikiem 750km np Renault Premium ale one stoją nie używane od 2016r xd

Jak wywaliło mi ten błąd to jeździłem kompletnie stockowymi ciężarówkami jak Actros MP4 i XF105 

 

Mam nadzieje, że komuś tu pomożemy co ma ten błąd z ładunkami lub teleportowaniem się. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miko [PL] said:

Czy SCS w 1.32 zmienił fizykę naczep? Mimo ustawienia stabilności maksymalnie w prawo, trzeba naprawdę bardzo uważać i powoli jechać na zjazdach. W 1.31 i w becie 1.32 nie zaobserwowałem takich problemów

Tak, teraz są mniej stabilne. Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi ale wydaje mi się że stabilność naczepy w grze zależy od ładunku (tonażu) jaki przewozimy. 

Jak wiozłem 22t to przy 40kmh prawie się wywróciłem a jak jeżdzę z max 10t to nie ma żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, iBrachoO said:

Tak, teraz są mniej stabilne. Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi ale wydaje mi się że stabilność naczepy w grze zależy od ładunku (tonażu) jaki przewozimy. 

Jak wiozłem 22t to przy 40kmh prawie się wywróciłem a jak jeżdzę z max 10t to nie ma żadnego problemu.

Ja zaliczyłem bok przy 50 na dużym ślimaku, gdzie normalnie przy 75 nie było problemu z przejazdem. Zestaw się potrafi położyć na skrzyżowaniu przy 30 km/h

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Też odczułem spadek fpsów i mam w ogóle wrażenie, że scs coś zmienił w grafice, bo wczesniej grając na obecnych ustawieniach graficznych (mieszanka wyskich z średnimi) mogłem bez problemu odczytać tablice kierunkowe z miejscowościami, a teraz wymaga to ode mnie przełączenia się na kamerę nr 2

Też to zauważyłem.

Na moje szczęście po update sterowników graficznych przeszedłem z opengl na directX i ze skalowania 125% na 200%. Nie dość ze wydajność lepsza to i gra świetnie wygląda.

Jedyny problem jaki teraz pozostał to taki średni antyaliasing. W grze jest włączone + filtrowanie anizotropowe ale i tak krawędzie nie są zbyt gładkie :/ 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, [BTS] Micha? said:

@Miko [PL] Tak coś pozmieniali. Najgorzej teraz jeździ się z gabarytami oraz z naczepami ze skrętnymi ośkami.

z tego co mowil eryk to wlasnie ta zmiana miala glownie dotyczyc tego by z tymi gabarytami nie dalo sie tak szalec jak to wczesniej bywalo.

Link to comment
Share on other sites

A to ciekawostka :D Czyżby z wydaniem Oregonu do ruchu AI dodane zostały motory :thinking: 

KNC2Qcf.jpg

Ciekawe czy tak samo będzie w przypadku wydania Balticu :thinking: Już sobie wyobrażam :tmp: jakiś czas po wprowadzeniu motocykli i game moderatorów patrolujących autostrady lub DC road właśnie na hulajnogach :troll: Taki widok byłby dla mnie bez cenny hehe :P 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.