Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, Sepowaty said:

 

Idiotyzmem jest zmuszanie ludzi do kupna czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebują.

My do niczego was nie zmuszamy . Nie musicie kupowac . po to te modele powstały abyscie mieli cos zastepczego za to. Po to aby pozniej nie było tekstów typu "niewidzialne naczepy , chcialem skrecic a uderzyłem w cos czego nie ma" , "jak ja go moglem zramowac skoro ja jego naczepy nie widzialem" 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sepowaty said:

 

Idiotyzmem jest zmuszanie ludzi do kupna czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebują.

 

Kto kogo zmusza? A co miało się tam znaleźć? Może TruckersMP miało wyciągnąć pliki Krone z plików gry i wstawić je jako swoje, aby każdy widział tą piękną naczepę?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Hmm a tekstur z schwarzki nie dało się użyć? 

(w sensie podmianki na nią, gdy ktoś również nie posiada owego dlc)

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WooQash said:

 

Kto kogo zmusza? A co miało się tam znaleźć? Może TruckersMP miało wyciągnąć pliki Krone z plików gry i wstawić je jako swoje, aby każdy widział tą piękną naczepę?

 

Losowa naczepa?

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi bardzo ale rozdawali te i pare innych DLC za darmo, nikt nikogo nie zmusza do kupienia ktoregoś z wydanych DLC, dziwne że nikt nie ma pretensji do ekipy PROmods która wymusza wykupienie DLC takich jak , Going East, Scandinavia, Viva La France i Italy,  ja sam bym nie kupił ani jednego dodatku do ETS czy ATS gdyby nie fakt że używam map Promods'a lub jak gram na Multi,  jak komuś nie przeszkadza brak grilla,tylnych świateł w Scani,DAFie, czy jakiegoś jadącego kwadratu za ciężarówką to niech nie kupuje nic i nie wspiera dalszego rozwijania EuroTruck  2 czy American Truck , czy nawet samego TMP i Promods'a.

  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Sepowaty said:

 

Losowa naczepa?

Niestety jest to bardziej skomplikowane niż moze sie wydwać :)  To nie jest tak oczywiste ze możemy wszystko zrobić , cos zastapic czyms itp. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, KRAZ [PL] said:

Przykro mi bardzo ale rozdawali te i pare innych DLC za darmo, nikt nikogo nie zmusza do kupienia ktoregoś z wydanych DLC, dziwne że nikt nie ma pretensji do ekipy PROmods która wymusza wykupienie DLC takich jak , Going East, Scandinavia, Viva La France i Italy,  ja sam bym nie kupił ani jednego dodatku do ETS czy ATS gdyby nie fakt że używam map Promods'a lub jak gram na Multi,  jak komuś nie przeszkadza brak grilla,tylnych świateł w Scani,DAFie, czy jakiegoś jadącego kwadratu za ciężarówką to niech nie kupuje nic i nie wspiera dalszego rozwijania EuroTruck  2 czy American Truck , czy nawet samego TMP i Promods'a.

Uwierz mi, są gracze mający pretensje do ProMods za to, że wymagają DLC mapowych. Są też gracze mający pretensje do Poland Rebuilding, bo oni wymagają ProMods, a "oni nie mają DLC". Są też tacy, co w sytuacjach, gdzie dochodzi do konfrontacji pomiędzy taką właśnie osobą a innymi osobami na forum poproszonymi o pomoc "bo nie działa", piszą wprost "kup mi/dej mi to DLC".

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady DLC Krone kosztuje aktualnie 14,49zł (wcześniej było za darmo a później za 11zł) Modele są na prawde świetnie wykonane także warto je zakupić i moim zdaniem zastąpienie je teksturami "buy krone dlc" jest słuszne. 

Chcesz mieć fajne naczepy i widzieć je na multiplayerze? To kup.

Więcej wydajecie w fast foodzie albo na fajki 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Dla takich ludzi to najlepiej jakby bylo wszystko za darmo i  przez nich Ats i Ets 2 upadły jest naprawdę tyle promocji  na te wszystkie dlc ze to nie jest jakis wieli wydatek , widać ludzie nie rozumieją ze kupują głownie mapowe dlc  wspieraja gre i  gra stale idzie do przodu . Mam nadzieje że SCS przy tworzeniu kolejnych cześći Europy czy stanów Usa nie bedzie sie przejmował np że ktoś nie ma Francji  to nie może sie dostać do Hiszpani .

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sepowaty said:

 

Losowa naczepa?

 

Może najlepiej jeszcze w miejscu 12 metrowej naczepy, 18 metrowa z Heavy Cargo? Wybacz. Po za tym kwestie techniczne nie pozwalają wsadzić tam dowolnej naczepy. Rozmiary każdej naczepy są inne i różnią się o najdrobniejsze długości, ale na tyle dużo, że po wjechaniu lekko w tyłek innej ciężarówki mogłaby ona wyskoczyć w powietrze. Nie można do czegoś takiego doprowadzić, model musi być w jakimś stopniu spójny. 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat lubię wydawać hajs na wersję pudełkowe. Jakoś ładniej to wygląda gdy ma się podstawkę+wszystkie mapowe DLC w pudełkach. Chyba że ktoś ma schowane w szafie to idk xD 

  • True Story 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Imperator Tracz said:

44229843964_773f57791d_h.jpg

Lolvo? ;)

@Imperator Tracz Fajnie by było gdyby tak było :P Ale nie wiem czy pamiętasz nagrodę za event Big Sur tam również na malowaniu było widoczne Volvo a mimo to w grze jak na razie go nie widać. Tak dla przypomnienia mBVJasI.jpg

Następną ,,zapowiedziom" możemy uznać życzenia, które SCS złożyło nam w zeszłym roku na święta gdzie również był widoczny nowy MAN-ik oraz Range T a jak wiemy to dnia dzisiejszego nie mamy dostępnych tych pojazdów w grze :( Najpewniej przez problemy związane z papierologią. Traktował bym to więc z przymrożeniem oka ale kto wie czy może nie zostaniemy mile zaskoczeni i faktycznie dostaniemy Volvo :) 

Link to comment
Share on other sites

Co na tym forum jest nie tak? Dlaczego jak korzystam z prawa do wyrażenia swojej negatywnej opinii na temat firmy zostaje ona usunięta. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Zrozumiał bym tą decyzję jeżeli bym kogoś obraził w mojej wypowiedzi, ale skoro piszę prawdę to o co tu chodź? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na moje pytani i nie zostanie to usunięte. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, lALKOMl Hewitt lV8l said:

Co na tym forum jest nie tak? Dlaczego jak korzystam z prawa do wyrażenia swojej negatywnej opinii na temat firmy zostaje ona usunięta. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Zrozumiał bym tą decyzję jeżeli bym kogoś obraził w mojej wypowiedzi, ale skoro piszę prawdę to o co tu chodź? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na moje pytani i nie zostanie to usunięte. 

 Zapewne firma nie chce sobie psuć reputacji tylko szkoda że potem kierowcy którzy nie widzieli tej negatywnej opinii dołączają do takich firm i żałują

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, lALKOMl Hewitt lV8l said:

Co na tym forum jest nie tak? Dlaczego jak korzystam z prawa do wyrażenia swojej negatywnej opinii na temat firmy zostaje ona usunięta. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Zrozumiał bym tą decyzję jeżeli bym kogoś obraził w mojej wypowiedzi, ale skoro piszę prawdę to o co tu chodź? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na moje pytani i nie zostanie to usunięte. 

Zasada jest prosta. Akceptowane są tylko pozytywne opinie, te negatywne są traktowane "Z urzędu" jako rozpoczęcie kłótni i nie są akceptowane "Bo kłócić to się możecie na PW". Jeśli chcesz jakiejkolwiek równości, sprawiedliwości czy po prostu zwykłego obiektywnego podejścia do sprawy to musisz wynaleźć wehikuł czasu i się cofnąć tak z 3 lata wstecz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.