Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 minutes ago, Sepowaty said:

 

Co Ty za bzdury pleciesz... Petersburg leży w Europie i jest jak najbardziej (w tym największym) miastem bałtyckim, ot chociażby należy do Związku Miast Bałtyckich.

 

Więc zanim zaczniesz pisać publicznie jakieś bzdury, przemyśl to czy w ogóle Twoje teorie są prawdziwe. 

A czy ja napisalem ze petersburg nie lezy w europie ? Pisalem o panstwach nad baltykiem a nie o miastach potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Wiec jezeli pominieto w poprzednich dlc polowe norwegi i szwecji oraz korsyke i sardynie to ten perersburg mogli by tez pominac skoro juz jest obwod kaliningradzki nalezacy do rosji . W informacjach na blogu mowa jest o dlc  panstw nad baltykiem a nie dlc o miastach nadbaltyckich.  Dostaniemy taka nie zaczeta rosje ani to nie rosja ani kraj baltycki...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

W informacjach na blogu mowa jest o dlc  panstw nad baltykiem a nie dlc o miastach nadbaltyckich. 

W informacjach na blogu jest mowa o:

Quote

This new DLC will include the whole of the three Baltic states Latvia, Lithuania and Estonia, but also southern Finland and bits of Russia including Russia's second largest city Saint Petersburg.

Potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Spat91 said:

@Gracekch nowe drogi jak najbardziej :) Nowe miasta raczej bym na to nie liczył aczkolwiek nigdy nie należy mówić nigdy :troll:

W jednym miejscu jak się jedzie z Drezna na Berlin widać nieco przysłonięte drogowskazy na Chociebuż, więc kto wie, kto wie.....

 

--

Pozdrawiam

karol_domag

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Samotny Wilk said:

 Być może to już podkładka pod następne DLC po Balticu. Obstawiam że w pójda w kierunku Grecji.

Nie, na filmie widac flagi Czech

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miko [PL] said:

SCS ma w planach odświeżenie całej podstawowej mapy. Czechy to pewnie zapowiedź następnego odświeżonego kraju.

 

Swoją drogą, czy SCS planuje do WOT wprowadzić indywidualne tablice rejestracyjne w naczepach?

A jaki jest sens wprowadzania ustawienia tablic rejestracyjnych na naczepie przez WOTa?  Tak samo jak wg mnie nie ma sensu ustawiac dla ciągnika. Wolałbym na kazdym innym miec rózne blachy, nwm jak ty?

Link to comment
Share on other sites

@[PHT]MinatomiraiX prawdą jest, że obecny system ustawiania tablic nie jest perfekcyjny. Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce jedne blachy to jeden samochód (nawet indywidualne), a WoTr daje w sumie możliwość ustawienia tablic globalnie, więc jeśli zmieniamy swoje ciągniki to mamy ciągle inne blachy. Według mnie nie tyle WoTr co sama gra powinna umożliwić przydzielenie jakiś własnych tablic do każdego pojazdu, czy to ciężarówka czy naczepa, tak aby każdy mógł np. przydzielić sobie własne blachy do każdej ciężarówki inne, gdyż póki co gra narzuca blachy z garażu, w którym ciężarówka się znajduje np. jeśli mamy ciężarówkę w Poznaniu, to będziemy mięli blachy PO XXXXX, ale gdyby ktoś chciał np. z Bydgoszczy, Torunia czy mojego rodzimego Grudziądza to zostaje a) edycja save'a, która w przypadku przeniesienia ciężarówki (co może zdarzyć się przy pierwszej lepszej wymianie ciągnika) blachy i tak się zresetują, b) permanentne tablice WoTr niezależnie od ciężarówki (no chyba, że ktoś ma chęci co każdą zmianę wchodzić na WoTr). No ale wracając do meritum, zmiana blach na naczepach powinna być możliwa według mnie, gdyż tak jak wspomniałem w przypadku ciężarówek, nie każdemu muszą się one podobać gdy są pobierane z garażu, do którego naczepa jest przypisana. W Polsce miast i miasteczek jest dużo więcej aniżeli 11, pomijając już chociażby fakt, że samych województw mamy 16, co już wyklucza możliwość posiadania legalnie tablic z takich województw jak: lubuskie, opolskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie oraz świętokrzyskie.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [C-S] karol_domag said:

W jednym miejscu jak się jedzie z Drezna na Berlin widać nieco przysłonięte drogowskazy na Chociebuż, więc kto wie, kto wie.....

 

--

Pozdrawiam

karol_domag

@[C-S] karol_domag Karolu wiesz jak to jest z SCS-em :P Czasami jadąc sobie, którąś z landówek (najczęściej spotkać można to na dlc Viva la France oraz na Italii). Wjeżdżamy do jakiejś małej mieścinki oczywiście mijając znak z jego nazwą by za jakieś 200m. z tego miasta wyjechać.  Fakt zgodzę się z tym co mówisz bo nie jedno krotnie również jadąc autostradą na, nie których drogowskazach można zauważyć przesłonięte nazwy miast. Jednak co się kryję, że tak powiem za tą ,,pelerynką niewidką" to wie tylko studio SCS. Podsumowując moją wypowiedź kolego nie twierdzę, że nie realne są przy okazji odświeżania mapy  nowe miasta jednak bardziej realne wydaję mi się są nowe drogi. Ponownie wspomnę to co pisałem wcześniej, że nigdy nie należy mówić nigdy zobaczymy czym jeszcze studio SCS zaskoczy nas wspierając tak lubianą przez nas tutaj wszystkich (może z pewnymi wyjątkami) grą Euro Truck Simulator 2 :) 

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, [JT] Minato Mirai 21 said:

A jaki jest sens wprowadzania ustawienia tablic rejestracyjnych na naczepie przez WOTa?  Tak samo jak wg mnie nie ma sensu ustawiac dla ciągnika. Wolałbym na kazdym innym miec rózne blachy, nwm jak ty?

Jeżdże stale jednym zestawem. Moim zdaniem własne tablice to ciekawy smaczek. Ja w modelowanie nie umiem, więc nie zrobie sobie tekstury tablic na każde auto z osobna i na naczepe. Dodatkowo tablice z wota działają na mp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/22/2018 at 5:29 PM, Miko [PL] said:

Swoją drogą, czy SCS planuje do WOT wprowadzić indywidualne tablice rejestracyjne w naczepach?

5 hours ago, Miko [PL] said:

Jeżdże stale jednym zestawem. Moim zdaniem własne tablice to ciekawy smaczek. Ja w modelowanie nie umiem, więc nie zrobie sobie tekstury tablic na każde auto z osobna i na naczepe. Dodatkowo tablice z wota działają na mp

@Miko [PL] Wydaję mi się, że jeśli SCS dało nam możliwość ustawienia swojej indywidualnej tablicy  rejestracyjnej na ciągniku to skoro zostały wydane własne naczepy do nich również będziemy mieli możliwość ustawienia swojej indywidualnej tablicy.  Tylko aby się to stało najpewniej musimy cierpliwie poczekać :) 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.