Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@[RT] Trybcio86 mówisz ze w DLC Baltic nie będzie stolicy Rosji. Właśnie DLC Baltic, czy Rosja jest krajem bałtyckim? Nie sadze. Myślę ze SCS dodał część Rosji tylko aby mapa nie była za mala, dodanie stolicy Rosji wymagało by zrobienia mapy przynajmniej aż po Ural, bo przecież gracze z tamtych regionów tez by mogli tego wymagać. A to by wymagało zrobienia mapy wielkości podstawowej mapy ETS2, co jak na jedno DLC było by dużym zadaniem na które czekalibyśmy parę lat (co by tez nie każdemu się spodobało).

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, WarMaz said:

@[RT] Trybcio86 mówisz ze w DLC Baltic nie będzie stolicy Rosji. Właśnie DLC Baltic, czy Rosja jest krajem bałtyckim? Nie sadze. Myślę ze SCS dodał część Rosji tylko aby mapa nie była za mala, dodanie stolicy Rosji wymagało by zrobienia mapy przynajmniej aż po Ural, bo przecież gracze z tamtych regionów tez by mogli tego wymagać. A to by wymagało zrobienia mapy wielkości podstawowej mapy ETS2, co jak na jedno DLC było by dużym zadaniem na które czekalibyśmy parę lat (co by tez nie każdemu się spodobało).

 Brakuje spojnosci w tych mapach i terenach dodawanych w nich. Raz nie ma korsyki, drugi raz nie ma sardyni a potem zaliczamy rosje ( petersburg ) do krajow baltyckich mimo ze odwod kaliningracki bardziej sie wpisuje w te definicje terenow baltyckich niz petersburg nalezacy do euroazjateckiej czesci rosji. Ja rozumiem ze petersburg to atrakcyjne miast w tej okolicy i chyba tylko dlatego sie znajduje na tym dlc.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrRedFog12 said:

Bardzo dobrze właśnie tylko ciekawe czy odświeżą całe Niemcy czy tylko tereny, hmm "najgorsze" ale patrząc na Niemcy to wypadało by wszystko odświeżyć bo jazda po Niemczech bywa nudząca :/

Całe Niemcy będą odświeżone :) tylko było mówione że nie wszystko będzie w jednym patchu.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

 Brakuje spojnosci w tych mapach i terenach dodawanych w nich. Raz nie ma korsyki, drugi raz nie ma sardyni a potem zaliczamy rosje ( petersburg ) do krajow baltyckich mimo ze odwod kaliningracki bardziej sie wpisuje w te definicje terenow baltyckich niz petersburg nalezacy do euroazjateckiej czesci rosji. Ja rozumiem ze petersburg to atrakcyjne miast w tej okolicy i chyba tylko dlatego sie znajduje na tym dlc.

 

Co Ty za bzdury pleciesz... Petersburg leży w Europie i jest jak najbardziej (w tym największym) miastem bałtyckim, ot chociażby należy do Związku Miast Bałtyckich.

 

Więc zanim zaczniesz pisać publicznie jakieś bzdury, przemyśl to czy w ogóle Twoje teorie są prawdziwe. 

 

A żeby nie było offtopu, bo potem moje posty magicznie znikają bez powiadamiania mnie - wątpię, żeby ci z SCS kiedykolwiek dorobili pozostałe części krajów. 

  • Like 1

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.