Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Panowie, jestem odrobinę załamany nową aktualizacją, oraz dodatkiem Krone...

 

Odrobinę liczyłem, że to co zobaczyliśmy w public beta, to jedynie przedsmak tej aktualizacji, a SCS przygotował dla nas coś więcej.

Nie wiem dlaczego tak się nastawiłem, pod wpływem czytania chyba forum SCS-u. Oczywiście byłem w błędzie. To co widziałem w becie, to WSZYSTKO co otrzymaliśmy.

Mam pretensje, jest za mało opcji tuningu naczep standardowych, bo dwa chlapacze tylne, czy dwie opcje świateł tylnych - no błagam:unsure:

 

A co do DLC Krone - to już w ogóle porażka. Przez chwilę byłem oczarowany, widząc puste podwozie pod kontener na blogu SCS.

Oczywiście otrzymaliśmy moim zdaniem wielkie NIC. Owszem naczepa ładnie wygląda, ale mimo wszystko jestem rozczarowany :(

A tuning naczep Krone? Przepraszam, jaki tuning?:huh:

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pytania już sobie sam odpisałeś, studio nigdzie nie podawało że mamy otrzymać coś po za odnowieniem Niemiec oraz krone, no i przy tym drugim nic nie było wspominane o tuningu ich, więc nie wiem skąd to rozczarowanie, pracownicy SCS mówili wielokrotnie że to nie wszystkie modele i trzeba czasu na dodanie pozostałych a przynajmniej mowa była o modelach no name 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SVers said:

Panowie, jestem odrobinę załamany nową aktualizacją, oraz dodatkiem Krone...

 

Odrobinę liczyłem, że to co zobaczyliśmy w public beta, to jedynie przedsmak tej aktualizacji, a SCS przygotował dla nas coś więcej.

Nie wiem dlaczego tak się nastawiłem, pod wpływem czytania chyba forum SCS-u. Oczywiście byłem w błędzie. To co widziałem w becie, to WSZYSTKO co otrzymaliśmy.

Mam pretensje, jest za mało opcji tuningu naczep standardowych, bo dwa chlapacze tylne, czy dwie opcje świateł tylnych - no błagam:unsure:

 

A co do DLC Krone - to już w ogóle porażka. Przez chwilę byłem oczarowany, widząc puste podwozie pod kontener na blogu SCS.

Oczywiście otrzymaliśmy moim zdaniem wielkie NIC. Owszem naczepa ładnie wygląda, ale mimo wszystko jestem rozczarowany :(

A tuning naczep Krone? Przepraszam, jaki tuning?:huh:

 

Pozdrawiam :)

@SVers Na że tak powiem dzień dobry  i tak dostaliśmy sporo. Zazwyczaj jest tak, że jeśli już jakiś producent udostępnia nową zawartość graczom to chce w ten sposób sprawdzić np. czy serwer wytrzyma dużą liczbę graczy na raz. W przypadku ETS-ajak i ATS-a dostaliśmy dostęp do bety dużo wcześniej niż dotychczas aby wyłapać błędy, które nie udało wyłapać się testerom studia SCS. Nie wiem czemu również jesteś zawiedziony. Masa graczy już od 6 lat czekała na moment kiedy dostaniemy możliwość wykonywania zleceń swoim własnym pełnym zestawem a nie tylko ciągnikiem siodłowym.

Na pozostałe możliwości tuningu czyli kolejne paint joby, które dotychczas mogliśmy używać jedynie na ciężarówkach, czy np koła Michelin oraz inne zostaną nam udostępnione w późnym czasie, ponieważ studia równolegle pracuje również nad mapowym DLC gdzie graficy również są potrzebni.  Musimy być po prostu cierpliwi  na co to w najbliższym lub dalszym czasie studio SCS nam zaoferuje :)

  • True Story 4
Link to comment
Share on other sites

''Nie od razu Kraków zbudowali" Każdy by chciał od razu wszystko. Dzisiaj zakup własnych naczep, jutro tuning naczep, za miesiąc nowe ciężarówki. Oczywiście to tylko przenośnia. Wracając do meritum sprawy, to trzeba być cierpliwym. I tak od 5 lat czy ile tam już istnieje ETS 2, wciąż jest wspierany i aktualizowany. Zobaczcie jak wiele od 2012 roku się zmieniło. Inne studia zamiast skupiać się na jednym tytule, wydają co miesiąc nowe. A SCS no sami widzicie. Dlatego moim zdaniem lepiej docenić to ze cokolwiek wydają w kolejnych aktualizacjach, nawet w okrojonych wersjach, ale zawsze coś. ''Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Aves said:

Tak sie zastanawiam czy te pokazy na tych wszystkich wyscigach przyniosa dla nas graczy jakies profity w grze. Nie chodzi mi tu o sponsorow czy licencje ale jakies miejsca lub modele przeniesiane do gry np. taki tor i taka ciezarowka wyscigowa jako ladunek do przewiezienia. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, MaTGaminG said:

Da ktoś linka do Oficjalnego Discorda TruckersMP chodzi mi o ten link zebym mógł odraz dołaczyć :P bo nie ogarniam ang i nie moge znaleść :( 

https://truckersmp.com/profile/settings -> na dole połącz swoje konto z discordem.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MarkON said:

W tym poradniku masz szczegółowo wytłumaczone krok po kroku w jaki sposób można dołączyć do serwera TruckersMP na Discordzie

 

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ProGamerPL said:

To teraz byłby ktoś miły i wymienił te nowości?  :rolleyes:

@ProGamerPL Nowości te to: możliwość pomalowania skody pilota, stroboskopy na grillu oraz pojedynczy ,,kogut" ostrzegawczy na dach, dokładane lusterka w przypadku jeśli wleczesz za sobą przyczepę kempingową lub też nie :), nowe malowanie dla game moderatorów w ATS-ie oraz przyczepa kempingowa również w ATS-ie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jaro [PL] said:

Ciekawe czy w przyszłości do zakupu i modyfikacji będą dostępne naczepy z DLC Schwarzmüller'a :D, albo np. cysterny czy kontenery :P

@Jaro [PL] Z czasem myślę doczekamy się na wszystkie naczepy jakie mamy dostępne w ETS/ATS-ie :) Eryk na swoim live wspomniał również, że z czasem doczekamy się dubli/b-dubli z cystern. Wspomniał również, że modele cystern są gotowe tylko czekają na swoją kolej. W sumie posiadam zapis tego live ale czekam na pozwolenie @RootKiller czy mogę to zrobić wtedy mógłbym czymś potwierdzić w/w informację :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2018 at 11:41 PM, SVers said:

Panowie, jestem odrobinę załamany nową aktualizacją, oraz dodatkiem Krone...

 

Odrobinę liczyłem, że to co zobaczyliśmy w public beta, to jedynie przedsmak tej aktualizacji, a SCS przygotował dla nas coś więcej.

Nie wiem dlaczego tak się nastawiłem, pod wpływem czytania chyba forum SCS-u. Oczywiście byłem w błędzie. To co widziałem w becie, to WSZYSTKO co otrzymaliśmy.

Mam pretensje, jest za mało opcji tuningu naczep standardowych, bo dwa chlapacze tylne, czy dwie opcje świateł tylnych - no błagam:unsure:

 

A co do DLC Krone - to już w ogóle porażka. Przez chwilę byłem oczarowany, widząc puste podwozie pod kontener na blogu SCS.

Oczywiście otrzymaliśmy moim zdaniem wielkie NIC. Owszem naczepa ładnie wygląda, ale mimo wszystko jestem rozczarowany :(

A tuning naczep Krone? Przepraszam, jaki tuning?:huh:

 

Pozdrawiam :)

bo to dziala u nich tak ze beta to wieksze nowosci a oficjalna wersja to poprawiona beta z bledow xd , tez myslalem ze te kronki z wota to tylko przedsmak DLC , niestety to co pokazali to juz final , no dobra ... dodali jeszcze z krone flatbedy czy jak to sie zwie i beczki ADR bodajze , ale musze przyczepic sie do wykonania tej kronki , napiszcie mi dlaczego oni robia te naczepy takie niskie ? Chodzi mi o skrzyniowki , plandeka , chlodnia itd , przeciez to wyglada nierealnie .... z modyfikacji ktore sie znajdzie (mowie o tych lepiej wykonanych od zera , nie same skiny) to te naczepy az chce się ciagac a tu niby jest ladnie wykonana ale jest nizsza od konia , no litosci .

HLIjeve.jpg

co do samego updateu 1.32 to spoko , nadal czekam na aktywny tempomat :D Może się kiedyś doczekam :D i może doczekam się mana e6 i Range T .. :D 

"''Nie od razu Kraków zbudowali" Każdy by chciał od razu wszystko. Dzisiaj zakup własnych naczep, jutro tuning naczep, za miesiąc nowe ciężarówki. Oczywiście to tylko przenośnia. Wracając do meritum sprawy, to trzeba być cierpliwym. I tak od 5 lat czy ile tam już istnieje ETS 2, wciąż jest wspierany i aktualizowany." - no tak ... robia tą gre 5 lat i skonczyc nie potrafia xDDD takie maja tempo niestety , nie znam gry ktora tak dlugo jest budowana , bo ta gra jest nadal w budowie mozna tak powiedziec i przede wszystkim nie znam gry ktora ma taki problem z licencjami jak SCS . Moim zdaniem jesli Man lub Renault nie chce dac licencji to niech wypuszcza model z inna nazwa , kiedys byl DAV , Majestic i tez sie jezdzilo . Jest przeciez IKA , Kaarfor ... caly temat SCSu to temat rzeka , ksiazke by mozna napisac . No to hejt czas start :D 

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

@[ P & S ] Luk@sz_PL

 

Z tego co czytam najtrafniej odebrałeś to, co dokładnie chciałem powiedzieć poprzez swój post ;)

Co do wysokości naczep - ciekawe, wydaje mi się że od teraz będę przywiązywał do tego większą wagę niż dotychczas i nie wiem czy nie zepsułeś mi frajdy :D 
Ta gra jest świetna, cieszę się że realizuje tematykę będąca w kręgu moich zainteresowań, ale jednocześnie są sprawy dotyczące jej wykonania, które faktycznie dają poczucie, że gra nie jest od A do Z przemyślana.

Wiem, wiem że to małe studio. Może po prostu SCS zupełnie nie spodziewał się takiego sukcesu? Nie znam dobrze historii dotyczących poprzednich gier studia i ich wyników sprzedażowych.

Czy ktoś posiada może także dane dotyczące tego jaki wpływ na ilość aktywnych graczy ETS2 ma TruckersMP? Spotkałem się z opinią, że gdyby nie TruckersMP ten tytuł już dawno został by zamieciony pod dywan.
Nie wiem czy można w to wierzyć?

Link to comment
Share on other sites

@[ P & S ] Luk@sz_PL

zwroc uwage ze to jest celowe dzialanie scs ze od dawna nie dostajemy 100% skonczonego dlc a placimy za nie jak za calkowicie skonczone. Niestety lista zaleglosci sie powieksza wzgledem ets 2 i tym sposobem ats dostaje rykoszetem... cale szczescie ze nie wypuszczaja tego couch simulatora bo wygladalo by to jeszcze gorzej niz w przypadku atsa. Nadchodzace dlc baltic tez bedzie pol produktem gdyz zabraknie stolicy rosji co moze sie tamtejszej spolecznosci bardzo nie spodobac. Finlandia tez bedzie tylko zrobiona z poludniowej czesci tak jak norwegia. Obawiam sie ze za rok nie bedzie w aktualizacjach progresu tylko dodawanie zaleglosci ktorych sie uzbieralo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.