Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

No i te Niemcy teraz elegancką wyglądają. Jak ma tak wyglądać całość to będzie dobrze. Jedynie to mi w Hannover coś nie pasuje. Tam odmienione a kawałek drogi już nie. ;P Chyba trzeba będzie czekać na 1.33. :D A tak w ogóle podobno miało być tylko północne Niemcy odmienione a tu się okazało, że wszystkie miasta w Niemczech coś tam pozmieniali na przykład w Frankfurcie.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [K-T] Kubasuperrrr said:

Mi raz wywaliło w garażu jak chciałem się zdrzemnąć. Włączyłem grę na nowo i zrobiłem to ponownie i już nie wywaliło. Zobaczymy jak to będzie później, w trakcie kursu etc.

Mnie wywala w managerze garazu i przy kazdej probie snu. Podejrzeam ze winne sa garaze z modyfikacji takich jak pro mods rus map itp ktore nieaktywne powoduja takie cuda. 

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś może taki problem, że gra co jakiś czas sama z siebie się przeładowuje? U mnie to jest w taki sposób, że zazwyczaj jak odpalę kamerę 2, pojadę chwilę, wówczas gra przeładowuje się. Często też przepowiednią tego są tzw. "artefakty" na ekranie, które wyświetlają się przez ułamek sekundy. Na 1.31, jak się jeszcze cofnąłem, to tego problemu nie ma. Profil czysty, bez żadnych modyfikacji kiedykolwiek.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.