Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Jak już mnie oznaczyliscie tu chodzi o to żeby banów adminów nie widzieć to głównie o to chodzi. Admin Reper czy jak to tam ma nick. Trzy bany za obrażanie w tym jak dobrze pamiętam jeden za obrażanie administracji i nawet nie wiem ale były aktywne i taka osoba dostała się do temu ludzie na międzynarodowej zaczęli o tym pisać więc coś trzeba było zrobić żeby już nie było to widoczne @[ P & S ] Luk@sz_PL

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KOZIK said:

Jak już mnie oznaczyliscie tu chodzi o to żeby banów adminów nie widzieć to głównie o to chodzi. Admin Reper czy jak to tam ma nick. Trzy bany za obrażanie w tym jak dobrze pamiętam jeden za obrażanie administracji i nawet nie wiem ale były aktywne i taka osoba dostała się do temu ludzie na międzynarodowej zaczęli o tym pisać więc coś trzeba było zrobić żeby już nie było to widoczne @[ P & S ] Luk@sz_PL

no bo jesli admin przyjmowany jest do teamu z banami to pozniej gracze sie sraja i robia z tego gownoburze , ktos zreszta z obecmych game admow w PL zreszta tez jest przyjety mimo historii banow , a mi odrzucili wniosek bo za malo aktywny jestem xD :facepalm:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nowy Actros...

AX760Ya.jpg

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

ehhh widzę że nie rozumiesz chyba tego co mialem na mysli . nie rozumiem po co piszesz mi o sytuacji kozika , takie streamy robil nie tylko on , wooqash ,vaiarek itd , tylko kto ma czas siedziec na ich streamach i ich pilnowac co robia . ja na pewno nie , i piszesz to tez w takim kontekscie jak bym ja twierdzil ze admini sie myla codziennie i codziennie trzeba ich pilnowac i sprawdzac , nigdzie tak nie napisalem ze kozik sie mylil codziennie , opisalem tylko jedna sytuacje jego i bron boze nie mam nic do tego ze ktos sie pomyli , wiadomo zdarza się , chodzilo mi wczesniej o to ze po prostu teraz juz nie mozemy takich pomylek zlapac czy chociazby sprawdzic tak o po prostu na ile ktos dostal bana . 

@[ P & S ] Luk@sz_PL jeszcze raz Ci kolego powtórzę, że my nie jesteśmy od tego aby pilnować game moderatorów co robią. Od tego jest upper staf :)

15 hours ago, Coppekss said:

@Spat91 Kazdy administrator popelnil i popelni czasem blad podczas nadania kicka badz bana to rzecz normalna poniewaz jestesmy tylko ludzmi. Od sprawdzania Game Moderatorow mamy w teamie Game Moderator Team Leader ktory sprawdza jego prace.

@Coppekss ja wiem o tym, że każdy z nas czy to zwykły gracz czy administrator popełnia błędy i nie mam z tym problemu, ponieważ jest to tak jak pisałem wcześniej rzeczą ludzką.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

no bo jesli admin przyjmowany jest do teamu z banami to pozniej gracze sie sraja i robia z tego gownoburze , ktos zreszta z obecmych game admow w PL zreszta tez jest przyjety mimo historii banow , a mi odrzucili wniosek bo za malo aktywny jestem xD :facepalm:

Zanim napiszesz podanie to proponuje przeczytać podstawowe wymagania jakie musisz spełniać ;)

Link to comment
Share on other sites

To może tak z innej beczki próbując zakończyć ten nędzny wątek dotyczący Moderatorów Gry i ich rekrutacji oraz pilnowania, bo zaczęło to być ciut nudne już...

 

Mercedes wydał nowego Actrosa.

 

https://trans.info/pl/mercedes-benz-zaprezentowal-nowego-actrosa-108040

 

Z zewnątrz jakoś wiele się nie zmienił za wyjątkiem BRAKU PODSTAWOWYCH LUSTEREK, gdzie w ich miejsce zainstalowane zostały kamery (o dziwo lusterko przednie i boczne zostało - dziwne dość), ale za to wnętrze zostało całkowicie zmienione.

 

Już na łamach niektórych grup dotyczących ETS'a śmieją się, że model pojawi się w ETS'ie za jakieś 2-3 lata widząc problemy z modelami Renault i MAN.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoka# said:

Na spokojnie można dodać jeszcze Rygę, Tallinn oraz Helsinki, a także prawdopodobnie Tartu, Turku, Wyborg, Poniewież, Parnawę i Czerniachowsk.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Sepowaty said:

Wiadomo jakie konkretne miasta dodadzą w DLC?

Trochę informacje na temat nowego mapowego DLC do ETS2 m.in.(miasta, firmy, zdjęcia) jest na tej stronie: http://truck-simulator.wikia.com/wiki/Euro_Truck_Simulator_2:_Beyond_the_Baltic_Sea wraz ze źródłami.

Tutaj: http://truck-simulator.wikia.com/wiki/Oregon podobne informacje na temat DLC do ATS - Oregonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.