Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Teraz każdy ma białą i tylko białą. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Ja na prawdę nie wiem kto podejmuje te irracjonalne decyzje, ale wiem jedno - to osoba, która nie ma zielonego pojęcia o tym co dzieje się w społeczności stricte po za TruckersMP, czyli mam tutaj na myśli VS'ki - dla nas jest to utrudnienie uniemożliwiające normalne funkcjonowanie i normalną rekrutację. Nie wiem jak inne firmy, ale np. u nas mamy zaimplementowane w kodzie strony TruckersMP API, dzięki któremu sprawdzamy stan banów nowych jak i obecnych pracowników. Za otrzymanie bana kierowca dostaje ostrzeżenia i karne kilometry, a teraz? Nikt o tym nawet nie będzie wiedział, bo jakaś super kompetentna osoba, która widzi tylko swój czubek nosa podjęła jedną z najgłupszych decyzji obok chociażby wprowadzenia komendy /fix. Głupota, głupota i głupota - tyle ode mnie.

  • True Story 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, WooQash said:

Ja na prawdę nie wiem kto podejmuje te irracjonalne decyzje, ale wiem jedno - to osoba, która nie ma zielonego pojęcia o tym co dzieje się w społeczności stricte po za TruckersMP, czyli mam tutaj na myśli VS'ki - dla nas jest to utrudnienie uniemożliwiające normalne funkcjonowanie i normalną rekrutację. Nie wiem jak inne firmy, ale np. u nas mamy zaimplementowane w kodzie strony TruckersMP API, dzięki któremu sprawdzamy stan banów nowych jak i obecnych pracowników. Za otrzymanie bana kierowca dostaje ostrzeżenia i karne kilometry, a teraz? Nikt o tym nawet nie będzie wiedział, bo jakaś super kompetentna osoba, która widzi tylko swój czubek nosa podjęła jedną z najgłupszych decyzji obok chociażby wprowadzenia komendy /fix. Głupota, głupota i głupota - tyle ode mnie.

 

Obstawiam że to pomysł któregoś z nowych developerów - chociaż nikomu tego nie zarzucę... Wiadomo były konsultacje zapewne... ale co z tego jeśli decyzję podjęła osoba która jeździ raz na ruski rok i jedynie z koleżkami z "branży"... Jeszcze z tego co pamiętam to na discorda była apka do sprawdzania osób... Ale to choreee się robi. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LamAll said:

Śmieszy mnie to... Nie wiem jak można marudzić na przychody w tej grze. Kurde, wystarczy że zrobisz kilka porządnych zleceń i masz spoko ciężarówkę.. chyba że jesteś typem gracza co robi krótkie trasy i zmienia co chwilę ciężarówkę, no to sorry. 

 

Jam mam 95 mln kasy  a kierowcow 268 tylko mówie co zauwazylem  że  jak ide na spanie to jednorazowo trace na tym 300-400 tys a  wiekszosc kierowców jest wymaksowana  , w ats  nic się w ekonomi nie zmieniło dalej jest jak w 1.31

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich , ja pewnie większość zauważyła mamy zmiany na stronce mp ... nie można teraz sprawdzić historii banów gracza ... nie zbyt mądre ale ok ... mianowicie zmierzam do  Thank you for your report :) Please, remember that evidence must be available for the full duration of the ban PLUS 1 month.   moje pytanie brzmi jak długo mam trzymać dowód skoro jest napisane na czas trawania bana ??? a skąd mam teraz wiedzieć na jak długo osoba XXX dostała bana ? + 1 miesiąc to akurat nie jest trudne do sprawdzenia . .. pozdrawiam 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Historia banów jak na obecną chwilę jest ukryta dla innych graczy, ale pewnie jak co niektórzy obserwują Discorda (TruckersMP - Official) na kanale tekstowym (Polish) mwl4 zapowiedział [link], że niedługo będzie możliwość ustawienia swojej historii banów aby była publiczna lub prywatna, więc to nie jest koniec dla stron które używają TruckersMP API. 

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [ P & S ] DanDi1251 said:

Witam wszystkich , ja pewnie większość zauważyła mamy zmiany na stronce mp ... nie można teraz sprawdzić historii banów gracza ... nie zbyt mądre ale ok ... mianowicie zmierzam do  Thank you for your report :) Please, remember that evidence must be available for the full duration of the ban PLUS 1 month.   moje pytanie brzmi jak długo mam trzymać dowód skoro jest napisane na czas trawania bana ??? a skąd mam teraz wiedzieć na jak długo osoba XXX dostała bana ? + 1 miesiąc to akurat nie jest trudne do sprawdzenia . .. pozdrawiam 

 

Jest aktualizacja strony można decydować czy chcesz aby twoje bany były widoczne czy nie. Co do tego ile trzeba trzymać dowód, jedyne co mogę powiedzieć to po prostu nie usuwać dowodów 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

Wg mnie to jest zrobione tylko po to by nie patrzeć adminom na recę , ale moze sie myle, kiedys swego czasu @KOZIKsie pomylil w banacji zglosilem to @Mikkell [PL/SE]i ban zostal poprawiony , teraz oni sie moga mylic codziennie i nikt nawet o tym nie bedzie wiedziec ...

 

@[ P & S ] Luk@sz_PL W tym wszystkim co napisałeś zastawia mnie tylko jedno. Dlaczego piszesz z informacją, że ban został źle nałożony do nie tego game moderatora, który nałożył bana tylko do innego:troll: Tak swoją drogą game moderatorzy też ludzie mają prawo się mylić. Po aktualizacji ze strony TMP każdy użytkownik będzie miał do wyboru albo pokazać swoje bany do ,,informacji publicznej" lub po prostu je ukryć.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Spat91 said:

@[ P & S ] Luk@sz_PL W tym wszystkim co napisałeś zastawia mnie tylko jedno. Dlaczego piszesz z informacją, że ban został źle nałożony do nie tego game moderatora, który nałożył bana tylko do innego:troll: Tak swoją drogą game moderatorzy też ludzie mają prawo się mylić. Po aktualizacji ze strony TMP każdy użytkownik będzie miał do wyboru albo pokazać swoje bany do ,,informacji publicznej" lub po prostu je ukryć.

Ponieważ z Mikkelem mialem lepszy kontakt niz z Kozikiem , wiec co za roznica ze Mikkel jemu przekazal ? wiem ze tez ludzie , moga sie mylic tylko ja nie do tego pije , pije do tego ze teraz my gracze nie mamy nad nimi kontroli czy dobrze nadali bana , a watpie by inny admin sprawdzal bany nalozone po innym adminie ... Ja tego kompletnie nie rozumiem po co to zrobili ... 

Link to comment
Share on other sites

druga sprawa jest taka ze w innych grach do takich informacji o banach moze i maja tylko admini/moderatorzy ale w innych grach jest inne postrzeganie ludzi obcych , nikt sie drugim nie interesuje . Tutaj sprawa jest troche inna bo w koncu zbieramy się w "kupie" jako gracze i mamy jakies swoje wymagania co do drugiej osoby a przedewszystkim wlasnie kto jak jezdzi i zachowuje sie na MP i dlatego potrzebny jest dla nas podglad kto jakie mial bany ... No ale wiadomo ze "Góra" ma to w nosie co my gracze potrzebujemy .

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

pije do tego ze teraz my gracze nie mamy nad nimi kontroli czy dobrze nadali bana , a watpie by inny admin sprawdzal bany nalozone po innym adminie ... Ja tego kompletnie nie rozumiem po co to zrobili ... 

Mi się wydaje że to chyba w gestii osoby zbanowanej jest to by sprawdzić czy GM+ który nadała bana, nie pomylił się. Bo z tego co wiem to apelacje pisze osoba która ma bana a nie jego kolega.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Meitt said:

Mi się wydaje że to chyba w gestii osoby zbanowanej jest to by sprawdzić czy GM+ który nadała bana, nie pomylił się. Bo z tego co wiem to apelacje pisze osoba która ma bana a nie jego kolega.

oczywiście ,że tak ale sam wiesz ze raz do Ciebie pisałem bo tez zle nadales bana lub zle nadal to admin przed toba jesli chodzi o historie i podejrzewam ze nie zostalo to przez nikogo edytowane , po prostu gosciowi uszlo na sucho ... A dana osoba ktora zostala zbanowana jasne ze sprawdzi czy dostal prawidlowo nadanego bana , ale na bank przeciez nie zglosi komus ze za krotko dostal ... bo np ktos zapomnial o nadaniu bana dluzszego za historie ... a wtedy my gracze nad tym czuwalismy , a teraz samowolka , admin sie moze mylic codziennie i nikt mu nie zwroci uwagi ze zle zrobil .

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

Ponieważ z Mikkelem mialem lepszy kontakt niz z Kozikiem , wiec co za roznica ze Mikkel jemu przekazal ? wiem ze tez ludzie , moga sie mylic tylko ja nie do tego pije , pije do tego ze teraz my gracze nie mamy nad nimi kontroli czy dobrze nadali bana , a watpie by inny admin sprawdzal bany nalozone po innym adminie ... Ja tego kompletnie nie rozumiem po co to zrobili ...  oczywiście ,że tak ale sam wiesz ze raz do Ciebie pisałem bo tez zle nadales bana lub zle nadal to admin przed toba jesli chodzi o historie i podejrzewam ze nie zostalo to przez nikogo edytowane , po prostu gosciowi uszlo na sucho ... A dana osoba ktora zostala zbanowana jasne ze sprawdzi czy dostal prawidlowo nadanego bana , ale na bank przeciez nie zglosi komus ze za krotko dostal ... bo np ktos zapomnial o nadaniu bana dluzszego za historie ... a wtedy my gracze nad tym czuwalismy , a teraz samowolka , admin sie moze mylic codziennie i nikt mu nie zwroci uwagi ze zle zrobil .

@[ P & S ] Luk@sz_PL Wydaję mi się kolego, że wychodzisz trochę za bardzo do przodu. Jak my zwykli gracze moglibyśmy mieć kontrolę nad game moderatorami to nie tędy droga. Fakt zdarzają się game moderatorem sytuację gdzie po wpisaniu nie tego ID gracza co trzeba banuje osobę postronną. I tak jak @Meitt wspomniał to w interesie każdego gracza z osoba jest pilnować swojego konta czy został słusznie bądź nie zbanowany (w większości przypadków oczywiście wszyscy banowi są nie słusznie) . Wspomniałeś wcześniej o złym nadaniu bana przez Kozika więc posłużę się jego osobą jako przykładem. Zawsze podczas adminiowania miał stream-a dzięki czemu my zwykli gracze mogliśmy zobaczyć jak wygląda gra w TMP od tej drugiej strony. Faktycznie zdarzało mu się nałożyć bana na nie tego gracza co chciał i jeśli już to zrobił to od razu takiego bana usuwał.  Nawet ja zwykły szary gracz chcąc zgłosić jakiegoś gracza zdarza mi się pomylić jedną cyfrę i dopiero w momencie składania reporta na stronie łapie się, że mam /pinfo nie tego gracza, którego chciałem. Widzisz z naszej strony wydaję mi się, że taka mała pomyłka jest tolerowana przez społeczeństwo TMP ale jeśli już taka pomyłka przytrafi się któremuś game moderatorowi to już wtedy rzekłbym dzieję się przestępstwo. My jako zwykli użytkownicy TMP mamy rożnego rodzaju możliwości skontaktowania się z teamem czy to tutaj czy na discordzie zawsze można do nich napisać i myślę, że nie pomylę się pisząc, że każdy z temu Ci na taką wiadomości odpiszę i wysłucha tylko powinniśmy pisać do nich w taki sposób jak sami byśmy chcieli aby ktoś napisał do nas. Teraz już tak na koniec tego trochę mojego przydługiego wpisu pytanie do chłopaków z teamu @Meitt @BoSsik2 @Coppekss ponieważ was widzę tu najszczęśniejszej jeśli chodzi o game moderatorów. Czy odkąd zostaliście adminami tak jak kolega Luk@sz_PL wspomniał banując graczy na serwerze mylicie się codziennie i jeśli już to zrobicie to nikt nie zwraca wam uwagi na to, że źle zrobiliście? . Gdyż mi osobiście wydaję się, że teza w/w kolegi jest troszeczkę wyssana z palca.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Spat91 said:

@[ P & S ] Luk@sz_PL Wydaję mi się kolego, że wychodzisz trochę za bardzo do przodu. Jak my zwykli gracze moglibyśmy mieć kontrolę nad game moderatorami to nie tędy droga. Fakt zdarzają się game moderatorem sytuację gdzie po wpisaniu nie tego ID gracza co trzeba banuje osobę postronną. I tak jak @Meitt wspomniał to w interesie każdego gracza z osoba jest pilnować swojego konta czy został słusznie bądź nie zbanowany (w większości przypadków oczywiście wszyscy banowi są nie słusznie) . Wspomniałeś wcześniej o złym nadaniu bana przez Kozika więc posłużę się jego osobą jako przykładem. Zawsze podczas adminiowania miał stream-a dzięki czemu my zwykli gracze mogliśmy zobaczyć jak wygląda gra w TMP od tej drugiej strony. Faktycznie zdarzało mu się nałożyć bana na nie tego gracza co chciał i jeśli już to zrobił to od razu takiego bana usuwał.  Nawet ja zwykły szary gracz chcąc zgłosić jakiegoś gracza zdarza mi się pomylić jedną cyfrę i dopiero w momencie składania reporta na stronie łapie się, że mam /pinfo nie tego gracza, którego chciałem. Widzisz z naszej strony wydaję mi się, że taka mała pomyłka jest tolerowana przez społeczeństwo TMP ale jeśli już taka pomyłka przytrafi się któremuś game moderatorowi to już wtedy rzekłbym dzieję się przestępstwo. My jako zwykli użytkownicy TMP mamy rożnego rodzaju możliwości skontaktowania się z teamem czy to tutaj czy na discordzie zawsze można do nich napisać i myślę, że nie pomylę się pisząc, że każdy z temu Ci na taką wiadomości odpiszę i wysłucha tylko powinniśmy pisać do nich w taki sposób jak sami byśmy chcieli aby ktoś napisał do nas. Teraz już tak na koniec tego trochę mojego przydługiego wpisu pytanie do chłopaków z teamu @Meitt @BoSsik2 @Coppekss ponieważ was widzę tu najszczęśniejszej jeśli chodzi o game moderatorów. Czy odkąd zostaliście adminami tak jak kolega Luk@sz_PL wspomniał banując graczy na serwerze mylicie się codziennie i jeśli już to zrobicie to nikt nie zwraca wam uwagi na to, że źle zrobiliście? . Gdyż mi osobiście wydaję się, że teza w/w kolegi jest troszeczkę wyssana z palca.

ehhh widzę że nie rozumiesz chyba tego co mialem na mysli . nie rozumiem po co piszesz mi o sytuacji kozika , takie streamy robil nie tylko on , wooqash ,vaiarek itd , tylko kto ma czas siedziec na ich streamach i ich pilnowac co robia . ja na pewno nie , i piszesz to tez w takim kontekscie jak bym ja twierdzil ze admini sie myla codziennie i codziennie trzeba ich pilnowac i sprawdzac , nigdzie tak nie napisalem ze kozik sie mylil codziennie , opisalem tylko jedna sytuacje jego i bron boze nie mam nic do tego ze ktos sie pomyli , wiadomo zdarza się , chodzilo mi wczesniej o to ze po prostu teraz juz nie mozemy takich pomylek zlapac czy chociazby sprawdzic tak o po prostu na ile ktos dostal bana . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.