Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 minute ago, Spat91 said:

Data wydania ETS-a 19 października 2012. Data wydania ATS-a 2 lutego 2016. Ciekawe dlaczego do ATS-a mamy tylko 4 paint joby :D

w tym roku to juz chyba 3 paint job do etsa a do atsa jednen i to z eventu...Wiec to ze ets jest dluzej nie ma nic do rzeczy. Wyglada na to ze american jest takim bekartem studia.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

w tym roku to juz chyba 3 paint job do etsa a do atsa jednen i to z eventu...Wiec to ze ets jest dluzej nie ma nic do rzeczy. Wyglada na to ze american jest takim bekartem studia.

Cóż są rzeczy ważne i ważniejsze. Co z tego, że Ty będziesz posiadał jakiegoś paint joba skoro inny gracz, który go nie zakupił i tak go nie widzi. Lepiej aby studio skupiło się np. na dopracowaniu w jak najlepszy sposób modelu własnych, naczep Kron, czy DLC mapowych w te czynności bardziej wydaję mi się, że studio angażuje swoich grafików dlatego tez mamy paint jobów tyle ile mamy.

5 hours ago, K?sacz said:

Coś się szykuje? Aktualizacja 52.4MB się pojawiła

 

A no tak. :P Czego miałem się spodziewać?

https://store.steampowered.com/app/925650/Euro_Truck_Simulator_2__Space_Paint_Jobs_Pack/

Jak można było się spodziewać, tylko dla ETS2.

Mogli by już coś przyśpieszyć z tą betą dla ETS2 bo już 3 tygodnie trwa. Ech, już chyba nie powrócą te czasy kiedy beta trwała 2 tygodnie. :( 

@K?sacz czy nie lepiej aby ta beta potrwała jeszcze tydzień lub dwa aby wszystkie błędy te większe jak i mniejsze zostały wyeliminowane ? Musisz pamiętać o tym, że jak do tej pory jest to największa aktualizacja zarówno ETS-a jak i ATS-a więc stąd też czas bety jest jaki jest. Beta która wnosi do gry nie aż tak dużo jak ta o oznaczeniu 1.32 faktycznie niech sobie trwa tak jak napisałeś 2 tygodnie. Wydaję mi się, że raczej powinniśmy się cieszyć z tego, że studio chce dopiąć wszystko na ostatni guzik aby wszystko grało i furczało a nie wypuścić bubla i później co chwilę wydawać updety aby to naprawić. Chyba że się mylę w takim razie proszę abyś mnie poprawił :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Spat91 said:

 Co z tego, że Ty będziesz posiadał jakiegoś paint joba skoro inny gracz, który go nie zakupił i tak go nie widzi.

Po tym zdaniu szkoda mi czasu na dyskusje z toba...co ma MP do tego ? Ludzien ktorzy nie graja na mp kupuja te malowania tak samo jak i mapy i tuning packi bo chca to posiadac w grze a nie zeby sie chwalic na jakims tam MP przed dzieciakami ! 

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Ludzien ktorzy nie graja na mp kupuja te malowania tak samo jak i mapy i tuning packi bo chca to posiadac w grze a nie zeby sie chwalic na jakims tam MP przed dzieciakami ! 

 

"Ludzie którzy nie grają na MP kupują te malowania", tylko gracze którzy nie grają na Multiplayer to więszkość grających na SP korzysta z modyfikacji do przeróżnych malowań na Workshopie lub robią swoje malowania na swoje potrzeby.

 

  • Confused 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, [ P & S ] Shadii [PL/ENG] said:

 

"Ludzie którzy nie grają na MP kupują te malowania", tylko jak nie grają na Multiplayer mogą skorzystać z modyfikacji które możesz zaimplementować w grze na SinglePlayer których jest pełno, ale nie zapomnij o osobach którzy grają TYLKO w Multiplayer i chcieliby pokazać ciężarówkę innym graczom na przykład na wydarzeniach organizowanych przez graczy w przykładzie: Master Truck (wirtualny).

 

 

Chwalić może się każdy swoją ciężarówką, więc nie widzę żadnego problemu. W końcu również są organizowane wydarzenia, na których prezentowane są ciężarówki graczy, którzy chcą pochwalić się oraz pokazać swoją ciężarówkę i sposób w jaki je stuningowali, więc nie widzę problemu.

Przyszedles tu odwracac kota ogonem, prowokowac bezsensowne dyskusje czy cos w tym stylu ? Prawda jest taka ze PJ do ats jest tylko 4 a do ets2 kilkanascie. Prosze nie laczyc w tej dyskusji faktu wypuszczania nadchodzacych aktualizacji i dlc pod katem MP bo to nie ma nic do rzeczy. Kto gra sobie w MP to niech sobie gra ale ta gra wyszla bez MP i ono nie bylo przewidziane przez tworcow. 

  • Upvote 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Po tym zdaniu szkoda mi czasu na dyskusje z toba...co ma MP do tego ? Ludzien ktorzy nie graja na mp kupuja te malowania tak samo jak i mapy i tuning packi bo chca to posiadac w grze a nie zeby sie chwalic na jakims tam MP przed dzieciakami ! 

Proponuję spojrzeć w lewy górny róg forum, na którym się znajdujemy. To może Ci dużo wyjaśnić co ma do tego jak to nazwałeś ,,jakieś tam MP"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Spat91 said:

Proponuję spojrzeć w lewy góry róg forum, na którym się znajdujemy. To może Ci dużo wyjaśnić co ma do tego jak to nazwałeś ,,jakieś tam MP"

a tobie radze spojrzec w jakim dziale i watku sie znajdujesz :) ETS2 & ATS - Dyskusja. Zadna z tych obu gier nie ma wbudowanego MP.  To nie jest watek o modyfikacji MP. bylo to tyle razy walkowane ze chyba moderacja musi uporzadkowac ta kwestie i zalozyc watek do dyskusji o tejze modyfikacji bo jak widac ludzie dalej nie ogarniaja co jest od czego zalezne !

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Przyszedles tu odwracac kota ogonem, prowokowac bezsensowne dyskusje czy cos w tym stylu ? Prawda jest taka ze PJ do ats jest tylko 4 a do ets2 kilkanascie. Prosze nie laczyc w tej dyskusji faktu wypuszczania nadchodzacych aktualizacji i dlc pod katem MP bo to nie ma nic do rzeczy. Kto gra sobie w MP to niech sobie gra ale ta gra wyszla bez MP i ono nie bylo przewidziane przez tworcow. 

Nie przyszedłem aby odwracać kota ogonem ani prowokować bezsensownych dyskusji, tylko napisałem wypowiedź, bo napisałeś, że osoby którzy nie graja w MP kupują PJ, tylko większość osób których znam bądź nawet zdjęcia na grupach FB osób którzy nie grają na MP nie jeźdzą na DLC PJ, tylko używają modyfikacje na różne malowania, a na Multiplayer większość osób używa tak czy siak malowań z podstawki, mało osób używa PJ z DLC, więc po jakiejś części PJ nie są potrzebne w grach , dlatego możliwe w American Truck Simulator jest tak mało DLC na malowania i idą w coś więcej niż tylko na okrągło publikowanie nowego DLC PJ do gry.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, [ P & S ] Shadii [PL/ENG] said:

Nie przyszedłem aby odwracać kota ogonem ani prowokować bezsensownych dyskusji, tylko napisałem wypowiedź, bo napisałeś, że osoby którzy nie graja w MP kupują PJ, tylko większość osób których znam bądź nawet na grupach FB osoby które nie grają na MP nie jeźdzą na DLC PJ, tylko używają modyfikacje na różne malowania, a na Multiplayer większość osób używa tak czy siak malowań z podstawki, mało osób używa PJ z DLC, więc po jakiejś części PJ nie są są nie potrzebne w grach , dlatego możliwe w American Truck Simulator jest tak mało DLC na malowania i idą w coś więcej niż tylko na okrągło publikowanie nowego DLC PJ do gry.

Kto korzysta a kto nie i w jakim trybie gry to juz nie jest az tak istotne jak sam fakt ze nawet pod wzgledem tych PJ ten ATS jest marny :/ Nie posiadam wszystkich PJ ale te ktore mam czesto wykorzystuje w singlu. Biorac pod uwage slowa Eryka D. ze wszystkie Paint joby z mobywami beda tez aktualizowane sukcesywnie dla naczep robia sie te PJ coraz bardziej atrakcyjnym kaskiem. Nawet dla tych ktorzy graja w singla ;) 

Link to comment
Share on other sites

Niektórym to brakuje chyba czegoś do zajęcia, zamiast spokojnie dyskutować, popierając to jakimiś argumentami to jeden drugiemu skacze do gardła i jakby mógł to wydrapałby oczy.
Tylko teraz nie zjedzcie mnie wspólnie ;)

 

Co do tych PJ - ja osobiście gdybym grał tylko na Singlu to bym ich nie kupował. Zamiast tego używałbym tych z WorkShopa - jest tam wiele więcej malowań i zdecydowanie lepszych niż te w sklepie. Niestety nie działają one na MP (tak odkryłem Amerykę), pozostaje więc zadowolić się tym, co działa na MP.
Teraz i tak jest dobrze - Dev's TMP zablokowały pewnego moda na darmowe modyfikacje z YouTube, dzięki niemu każdy miał wszystko i za darmo. Śmiać mi się chce za to, że ten MOD w końcu przestał działać na MP a profile, które zostały utworzone i zapisane podczas "wgranych" modyfikacji są do wyrzucenia zarówno przy grze na Singlu jak i Multi :)

Wracając do meritum - większość osób i tak nie kupuje gry czy dodatków za swoje pieniądze, tylko rodziców, PJ kupuje by się pochwalić. W końcu i tak nie dodaje to żadnego "skilla" czy dodatkowego dochodu, większego zbiornika paliwa.

Przykład z brzegu - CSGO i skiny rękawiczek czy broni po parę tysięcy... no darujcie, śmiech. Tutaj chociaż taki PaintJob kosztuje kilka złotych a jest z niego chyba większa frajda niż z pary rękawiczek ;)

Link to comment
Share on other sites

@Szeszej

nikt Ci tu do gardla skakal nie bedzie ;) Przy wydawaniu holenderskich PJ pisalem "z laski na ucieche PJ pod strzeche" dej Ci panie boze takiego urodzaju PJ w atsie :D to drugi PJ do ets w ciagu miesiaca czasu ? I ja nie wiem czemu sie upieracie czy jest sens kupowania do singla PJ czy nie. nie ma takiego obowiazku przeciez ale dysproporcje w tej materii miedzy obiema grami widac ogromna :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Szeszej said:

Wracając do meritum - większość osób i tak nie kupuje gry czy dodatków za swoje pieniądze, tylko rodziców, PJ kupuje by się pochwalić. W końcu i tak nie dodaje to żadnego "skilla" czy dodatkowego dochodu, większego zbiornika paliwa.

Przykład z brzegu - CSGO i skiny rękawiczek czy broni po parę tysięcy... no darujcie, śmiech. Tutaj chociaż taki PaintJob kosztuje kilka złotych a jest z niego chyba większa frajda niż z pary rękawiczek ;)

 

 Cały dzień musiałem czytać różne brednie, aż się zastanawiam gdzie była moderacja. Co do zasobów portfela nigdy w to nie wnikałem czy komuś ukradli itp, ale ja należę do grona osób co akurat nie pracują z powodów nie zależnych ode mnie,

mimo że bardzo bym chciał to choroba mi na to nie pozwala, a mimo to posiadam 99% produktów od studia SCS, kupione za swoje i nie dla szpanu lecz dla tego że wspieram studio i  mimo że można mnie spotkać na wirtualnych drogach tylko w kolorach BTS miło jest mijać innych na szlakach i podziwiać ich kolorowe ciągniki

Więc następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz,  bo w tą grę nie grają tylko dzieci za hajs rodziców 

 

  • Upvote 6
  • True Story 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Szeszej said:

Tylko teraz nie zjedzcie mnie wspólnie ;)

Nie trzeba, świetnie dajesz radę sobie samemu. Wystarczy cię po prostu zacytować.

 

17 hours ago, Szeszej said:

Niektórym to brakuje chyba czegoś do zajęcia, zamiast spokojnie dyskutować, popierając to jakimiś argumentami

17 hours ago, Szeszej said:

większość osób i tak nie kupuje gry czy dodatków za swoje pieniądze, tylko rodziców

 

Argumentów szukać na próżno. Może z autopsji to wziąłeś, nie wiem.

 

17 hours ago, Szeszej said:

Przykład z brzegu - CSGO i skiny rękawiczek czy broni po parę tysięcy... no darujcie, śmiech. Tutaj chociaż taki PaintJob kosztuje kilka złotych a jest z niego chyba większa frajda niż z pary rękawiczek ;)

Czemu w takim razie nie sprzedasz swoich, niektórych nawet całkiem wartościowych, skinów z, nomen omen, CS GO? Posiadanie tych wszystkich pstrokatych wzorków cię nie nudzi?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Śmieszy mnie to... Nie wiem jak można marudzić na przychody w tej grze. Kurde, wystarczy że zrobisz kilka porządnych zleceń i masz spoko ciężarówkę.. chyba że jesteś typem gracza co robi krótkie trasy i zmienia co chwilę ciężarówkę, no to sorry. 

  • Upvote 1
  • True Story 3

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Utrudnienie dla Vs'ek level hard. Kto by się spodziewał.. Czek czek czy to nie kolejne utrudnienia? 

Dodajmy do tego usunięcie czarnego tła... Dzięki, oczy w nocy wcale nie będą bolały. 

  • True Story 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LamAll said:

Utrudnienie dla Vs'ek level hard. Kto by się spodziewał.. Czek czek czy to nie kolejne utrudnienia? 

Dodajmy do tego usunięcie czarnego tła... Dzięki, oczy w nocy wcale nie będą bolały. 

Ta kwestia vs  już została rozwiązana zostanie wprowadzona niebawem. Co do tła to tylko ja mam podstawową białą? xd

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.