Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Kolego @Szeszej polecam najpierw przeanalizować co napisałeś, ponieważ sam sobie zaprzeczasz :troll:

On 21.08.2018 at 10:35 PM, Szeszej said:


Zgłaszam owe błędy i to sporo, nie zmienia to faktu, że skoro wydają coś publicznie to powinni sami to testować. W końcu chyba mają dział badania jakości produktu lub po prostu swoich testerów, którzy powinni wyłapywać przynajmniej te większe błędy.
Ubisoft i SCS - błagam...

Czy to według Ciebie nie jest twierdzenie, że SCS zaniedbuje to co wydaje? Według mnie troszkę tak więc jak widzisz sam sobie w delikatny sposób zaprzeczasz :)

Link to comment
Share on other sites

Tak czy siak, to jest beta. Wersje Beta w każdej grze służą to testów. Więc to nawet fajne, że studio pozwala nam dać szanse je wykryć. Oczywiście to moje zdanie. ;)

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

@K?sacz to nowy ladunek - wraki samochodow

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego marudzicie na Niemcy. Co jak co, ale najgorzej nie wyglądają. Wiadomo nie zrobią tego tak ładnie jak płatnych dodatków. Panowie, nie oszukujmy się... to jest biznes nie caritas. Im też musi się to opłacać. 

  • True Story 2

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

On 21.08.2018 at 10:35 PM, Szeszej said:

Zgłaszam owe błędy i to sporo, nie zmienia to faktu, że skoro wydają coś publicznie to powinni sami to testować. W końcu chyba mają dział badania jakości produktu lub po prostu swoich testerów, którzy powinni wyłapywać przynajmniej te większe błędy.
Ubisoft i SCS - błagam...

Wiem że przy "twoim podejściu" to będzie bardzo trudne ale mimo wszystko spróbuj sobie wyobrazić jak by wyglądała publiczna beta gdyby SCS nie miał nikogo kto uruchamiałby ETSa tylko w celu wyłapywania błędów.

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [PHT]elot360PL said:

Wiem że przy "twoim podejściu" to będzie bardzo trudne ale mimo wszystko spróbuj sobie wyobrazić jak by wyglądała publiczna beta gdyby SCS nie miał nikogo kto uruchamiałby ETSa tylko w celu wyłapywania błędów.


Nie wiem skąd znasz moje podejście do całości sprawy bo po jednej akcji czy sytuacji raczej nie należy sobie 'wyrabiać' opinii, no chyba że ktoś jest w gorącej wodzie kąpany. W każdym bądź razie, patrząc na całość jest ono inne, niż w tym jednym przypadku. Zresztą, każdy wie do czego jest BETA, kto chce to korzysta, kto nie chce - nie korzysta.
Wyczuwam tu także szczyptę uszczypliwości więc wyobraź sobie, że kilka razy brałem udział w testach różnych gier oraz aplikacji i wiem od środka jak to wygląda. Także ja akurat nie muszę sobie tego wyobrażać.
 

Link to comment
Share on other sites

Skoro masz rzekomo inne zdanie to skąd ci się wzięła "uszczypliwość" że skoro coś wydają to powinni sami to testować. To wcale nie jest jednoznaczne?

No i jak na kogoś kto "rzekomo wie jak to wygląda" to i tak zachowujesz się jak osoba która nikłe o tym pojęcie.
"Słowo wyleci wilkiem a powróci wołem".

Link to comment
Share on other sites

 

^^^^^

The interview is in German, but I think these were the most interesting things mentioned:
- About 60% of the new roads/land covered is forest/woods. The wood industry plays a big role.
- SCS is also working on animals that suddenly emerge on the road, like deer and wild pigs. This is still in development or even planned, so it's not finished yet.
- The Oregon DLC gives mostly an extension of the world, not much new stuff in terms of gameplay. Gameplay is covered by updates such as the trailer ownership in 1.32.

- SCS finds mods important and has some level of communication with some mod makers. Specifically, it is mentioned that the unofficial multiplayer mod is valued by SCS, also because they found that it played a big role in the community event (Big Sur, I assume).

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.