Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Zawsze jak coś w miarę fajnego dodadzą, to coś innego zepsują. Fizyka aut 6x2 boogie, 6x4 to porażka od dłuższego czasu, a teraz z tymi naczepami przeszli samych siebie. Jeśli chodzi o to, to porażka totalna.

Link to comment
Share on other sites

Jak Tobie MATAMET się ta zmiana podoba to nie wiem, czy w ogóle grasz w tą grę. Wybacz ale obecna fizyka jest totalnie przesadzona i zmierza w marnym kierunku... Oczywiście bez przesady żeby jeździć 150km/h, ale przy 90-100 na łuku powinna być stabilna. W tym momencie trzeba czasami dobrze kontrować żeby się nie położyć.

Link to comment
Share on other sites

@MATAMET jakie naczepy miałeś podpięte i jaką stabilność naczepy masz g_trailer_stability :) 

Oś podniesiona czy opuszczona w naczepie? :) Załadowana czy pusta? Bo to wiele zmienia ;) Raz buja mocniej raz mniej.

Zapożyczę filmik od @TheHell [PL] 

Tak to mniej więcej wygląda nawet przy mniejszych ruchach widać jak ta naczepa się buja nienaturalnie.... 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kylo67 said:

wszystko w tej grze zachowuje sie jak pudełko zapałek i kiedy wreszcie zlikwidują te idiotyczne uskoki przy wjazdach na praktycznie każda spedycje w mieście....po co to porobione jest to do dziś nie wiem 


W zamyśle pewnie miało to służyć coś ala próg zwalniający przy wyjeździe... sam się nad tym kiedyś zastanawiałem i to jedyne sensowne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Panowie musimy pamiętać, że jest to dość wczesna faza bety i każdy błąd, który zauważymy należało by zgłaszać również taki dotyczący stabilności naczep. Dla mnie osobiście z naczepami i ich stabilnością jest tak jak było dotychczas. Co prawda tak jak wcześniej pisałem miałem problem z rzucającą moim zestawem naczepą b-duble ale to było w konfiguracji 4x2. Po dodaniu dodatkowej osi problem ten ustąpił i jechało mi się jak najbardziej przyjemnie(@Shadii [PL/ENG] dzięki mordo). Natomiast w przypadku chłodni z ruchomą podłogą, opuszczonej osi, ostatniej ośce skrętnej  i średniej prędkości 85 km/h moja naczepa była jak najbardziej stabilna :) Więc nie mam bladego pojęcia czemu waszymi naczepami tak miota :P

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Meitt said:

Ja również nie zaobserwowałem mniejszej stabilności naczep. Testowałem wszystkie możliwe konfiguracje i stabilność naczep nie zmieniła się u mnie. Wszystko jest tak jak w wersji 1.31. Może stabilność naczep w Waszym przypadku zależny od własnych ustawień w grze.


Również nie zauważyłem żądnej różnicy w fizyce tych naczep, a gram na stabilność naczepy dosłownie prawie na maxa w lewo!
Znam osoby co mało to że mają tą stabilność na maxa w prawo, to jeszcze ją edytowali w plikach na tak że nawet czołg by ich nie przewrócił, a z tymi naczepami nie mogą jechać szybciej niż 60-70 bo od razu latają po drodze.

Ja celowo próbując spowodować kolizje nawet przy prędkościach grubo ponad 150 z 5t nie mogłem się przewrócić. 

Więc od czego to już wszystko zależy tego nie wiadomo, może liczba osiek w naczepach może to co innego, musimy cierpliwie poczekać na oficjalną wersję

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PawcioV6 said:

Albo poprostu takie z nich "drajwery", że kładą zestawy :D

 

Jak patrze na filmik od @.AMF. to ciężko się z Toba nie zgodzić @PawcioV6 :D 

Śmiechy śmiechami ale ja również testowałem 1.32 i żadnej zmiany nie odczułem ale czuje na pewno iż będzie to największa beta z największymi błędami kiedykolwiek. Od magicznych ścian na drodze po nie przejezdne rogatki - wspomniecie moje słowa :P 

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aves said:

 

 

Spis w skrócie:

 

- MAN jest w trakcie produkcji,

- DLC Beyond of Baltic Sea jak i Oregon będzie prawopodobnie pod koniec 2018 roku jeżeli nie będzie żadnych przerw technicznych, a jeżeli będą to prawopodobnie w 2019 roku.

- Euro Coach Simulator będą się starali zrobić do 2020 roku.

- Renault Range T jest walka o licencje.

- Będzie w przyszłości  DLC do tuningu naczep,

- Eryk i Rafał będą się starali do reszty ekipy SCSu aby po odświeżonych Niemiec odświeżyli Polskę.

- W przyszłości będzie prawopodobnie DLC opon Goodyear,

- Krone się zbliża!

- W planach SCSu będą ładunki drobnicowe,

- W planach SCSu będzie możliwość zablokowania kół w naczepach ponadgabarytowych,

- W przyszłości będzie nowy silnik dźwiękowy który umożliwi, że np: jak się wyjedzie/wjedzie z tunelu to będzie to słychać charakterystycznym dźwiękiem co również jak będzie nowy silnik dźwiękowy to będą również otwierane/zamykane szyby w kabinie.

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.