Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

11 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

B-double na trasie bardzo rzuca przy skrętach

Jak? Nie tylko ale wszystkie na pewno... Skrecilem przy 60-70 km/h...

WGERgBl.jpg

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Pierwsze bugi i niedociągnięcia już dostrzegłem. Oto one:

- błąd z górną linią lampek na tyle naczepy, wszystkie są czerwone ale jedna z prawej strony jest pomarańczowa

- światła naczepy słabo świecą zarówno przy standardowym zderzaku jak i ekskluzywnym, jakbym patrzył na Krone

- B-double na trasie bardzo rzuca przy skrętach

- WIELKA DZIURA W TEKSTURACH MAPY ( trasa Kiel na Danię ) Zjadło stację paliw.

 

 

z1MecX1.jpg

@[PHT]MinatomiraiX Marcin w przypadku b-doubla polecam dołożyć sobie trzecią ośkę. Również miałem ten sam problem, że przy około 80 km/h i większych zakrętach miotało mną jak szatanem. Dołożyłem trzecią ośkę i podróż stała się piękniejsza :) Wszystko dzięki @Shadii [PL/ENG] usii mojej  najlepszej koleżance xD :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, K?sacz said:

Jak wyglądają teraz tereny w pobliżu Rosji gdzie będziemy jechać do nowego DLC? Coś nowego się pojawiło? :D 

 

6 hours ago, WooQash said:

@K?sacz nic nowego.

 

Przy Rosji faktycznie nic ciekawego:

aMHpdI2.png

 

IXnOqRN.png

 

Za to ciekawskim polecam przelecieć się nad Litwą, trochę się tego przedostało.

 

IzrRJ4H.png

 

X22xjbm.png

 

q7ESUZi.png

 

CyJ9JiG.png

 

fC9HLb8.png

 

Sb2aHDs.png

 

ec9q43Y.png

  • Like 2
  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gracekch said:

Czy podczas gry w becie tez macie tak że dochody waszych kierowców AI są wszystkie na minusie ? Czym to jest spowodowane ?

tez to zauwazylem ze mi straty generuja a ja im kredyt wzialem jeszcze zeby naczepy wlasne mieli :D czyje bankructwo :D

Link to comment
Share on other sites

@[PHT]elot360PL tak jak poleciłeś ciekawskim poleciałem tam i muszę Ci przyznać, że wygląda to na prawdę fajnie. Szczególnie dojazd do tego pierwszego przejścia jest z takim ,,Francuskim smaczkiem". Chodzi mi o drogę przez ale przez środek lasu wygląda to naprawdę bardzo fajnie :)  Przy okazji tak sobie latając napotkałem taki oto autokar

 

 

bvWWQmi.jpg

 

Przy okazji oglądania początków DLC mapowego napotkałem taki oto autokar. Jak myślicie czy przy okazji wydania Euro Coach Simulator będzie dane nam przewozić swoich pasażerów tym konkretnym modelem ? Nie wiem czy dobrze ale wydaję mi się, że jest to scania :) 

0nVGF4n.jpg

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Spat91 said:

Przy okazji oglądania początków DLC mapowego napotkałem taki oto autokar. Jak myślicie czy przy okazji wydania Euro Coach Simulator będzie dane nam przewozić swoich pasażerów tym konkretnym modelem ? Nie wiem czy dobrze ale wydaję mi się, że jest to scania :) 

0nVGF4n.jpg

 

Co do autokaru to nie jest Scania tylko Neoplan Cityliner co do wprowadzenia tego autokaru do gry to pewnie tak, bo autokar jest dosyć znanym autokarem co również możemy dotrzec ten autokar w grze Fernbus Coach Simulator, więc myślę, że raczej będzie ten autokar w ECS.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Od którejś aktualizacji wstecz odnoszę wrażenie, że naczepy bardziej i bardziej są niestabilne, kiedyś 'pasek' miałem na ~50%, teraz jest prawie na 100% a i tak zdarza się, że mnie nieźle zakołysze, nawet przy niezbyt szybkiej jeździe.
Nie wiem, czy robią to specjalnie, czy z każdą aktualizacją jakiś parametr odpowiedzialny za to coraz bardziej im się rozjeżdża i tego nie zauważyli... W każdym razie ciekawie to nie wygląda.

Obiło mi się o uszy od pewnego Gracza, że planują wprowadzenie zmian w teleportacji do serwisu.
Podobno ma być wprowadzona zmiana taka, jak za eventu w ATS, tzn podczas posiadania ładunku z WOT'a teleportacja do serwisu będzie anulowała posiadany ładunek. Ktoś coś słyszał?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Szeszej said:

Obiło mi się o uszy od pewnego Gracza, że planują wprowadzenie zmian w teleportacji do serwisu.
Podobno ma być wprowadzona zmiana taka, jak za eventu w ATS, tzn podczas posiadania ładunku z WOT'a teleportacja do serwisu będzie anulowała posiadany ładunek. Ktoś coś słyszał?

Tak, funkcja jest już wprowadzona w becie 1.32 i po f7+enter anuluje ładunek WOT. 

Można sprawdzić samemu na public becie dostępnej na steam. Warto dodać, że podczas bety statystyki WOT są gromadzone na tymczasowej stronie https://openbeta.worldoftrucks.com/en/ .

Wszystkie dane (zdjęcia, postępy, komentarze, zmiany na koncie itp.) wykonane w sieci openbeta nie będą miały wpływu na zwykłą sieć World Of Trucks i zostaną usunięte po zakończeniu bety.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer
3 minutes ago, MarkON said:

Tak, funkcja jest już wprowadzona w becie 1.32 i po f7+enter anuluje ładunek WOT. 

Można sprawdzić samemu na public becie dostępnej na steam. Warto dodać, że podczas bety statystyki WOT są gromadzone na tymczasowej stronie https://openbeta.worldoftrucks.com/en/ .

Wszystkie dane (zdjęcia, postępy, komentarze, zmiany na koncie itp.) wykonane w sieci openbeta nie będą miały wpływu na zwykłą sieć World Of Trucks i zostaną usunięte po zakończeniu bety.

 

Ilość ludzi grających na multiplayer i robiących zlecenia World of Trucks zmniejszy się o połowę..

Myślę że SCS jak zobaczy że coraz mniej ludzi będzie korzystało z Wotr to w 1.33 to usunie :D Przynajmniej mam taką nadzieję..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.