Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

pytanie czysto teoretyczne Eryk @RootKiller czy rozważane jest upgrade dlc michelin pod w/w naczepy?

 

  • Like 2
  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

^^I Schwarzmuller.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7.08.2018 at 12:29 PM, [BTS] SajmonEU said:

@Dziada No jest dobra firma, ale w robieniu bardzo slabych, wgl nie zooptymalizowanych crapow ( bo tego grami nazwac nie mozna)

 

On 7.08.2018 at 12:32 PM, Dziada said:

@[BTS] SajmonEU Pamiętaj że dużo ich gier, np Farming Simulator, to są już bardzo stare gry, 2008, 2009, a Bus Simulator 16 to była zajebista giera. Może jednak coś się nauczą od SCS na Gamescom i będą mieli lepsze gry.

Tak trochę odbiegając od tematu własnych naczep i nadchodzącej OB. Panowie @Dziada oraz @[BTS] SajmonEU czy chociaż przez moment waszej dyskusji na temat studia Astregon i tego jakie według Ciebie Sajom robi crapy nie przyszło wam na myśl, że może to być swego rodzaju puszczenie oczka SCS-u w naszą stronę ? Mam tu na myśli wydanie przez SCS Euro Coach Simulator. W końcu Astragon nie dawno wypuścił Bus Simulator 18 z normalnie żyjącymi ludźmi w świecie gry, którzy wchodząc/wychodząc do/z autobusu normalnie po nim spacerują tak samo jak i my . Rozmawiają na różne tematy podczas podróży tak samo jak my . Nie wiem czy pamiętacie jak jakiś czas temu studio SCS wspomniało o tym, że chciało by aby ludzie w ich produkcji mieli zachowania zbliżone do tych z życia realnego i co jak co ale według mnie te z BS18 jak najbardziej by pasowało do tego co studio chciało by w osiągnąć w ,,symulatorze'' autobusu  :)

Link to comment
Share on other sites

@Spat91 Z tego co zrozumiałem ze sterami SCS około miesiąc temu, SCS odpowiadając na pytanie ‚Dlaczego przystanki są w grze?’ powiedziało że zostały dodane aby ETS2 mógł z łatwością zmienić grę na Coach Simulator gdyby Truck Simulator nie wypalił. Może SCS nie powiedział wszystkiego?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Dziada nawiąże tu do live SCS i tego co można było z niego wywnioskować cyt. ,,Euro Coach Simulator aktualizacja! Projekt ciągle ma priorytet aczkolwiek nie najwyższy. Bardzo prawdopodobne że projekt będzie dodatkiem DLC dla ETS2 ponieważ mapa ETS2 była i jest projektowana zarówno dla busów jak i ciężarówek jako tzw. koło ratunkowe dla SCS które mógłby użyć jeśli ETS2 nie odniósł by wielkiego sukcesu. W ciągu 4-5 lat nad projektem pracowały dwie dedykowane osoby, 2 modele autobusów są ukończone. Silnik oraz pipeline są przystosowywane aby do gry mogły trafić bardziej żywe postacie aby doświadczenie byłoby kompletne - nikt nie chce wozić plastikowych lalek :-). Według Pavla projekt może ujrzeć światło dzienne w roku 2019 lub 2020!'' Tak jak wcześniej wspomniałem wydaję mi się, że za tym zdjęciem może się właśnie kryć coś związanego zEuro Coach Simulator ale również mogę się mylić :)   SjVcjSH.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K?sacz said:

To jacyś słabi ci beta testerzy po później gracze muszą błędy wyłapać. :D

Tyle że wiesz kolego beta testerów jest raczej mała grupa więc każdych błędów nie są w stanie wyłapać. Nas zwykłych graczy jest o wiele, wiele, wiele więcej dlatego też to co nie wyłapią bt wyłapujemy my zwykli gracze :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.