Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego do dnia dzisiejszego nie została jeszcze wydana aktualizacja do ATS?

Chcąc przełączyć się między singleplayerem a multiplayerem dostaję reset ekonomii ponieważ ktoś nie czuje się odpowiedzialny aby wywalić modyfikację na wspaniałą poprawę drogi do eventu, który się zakończył! Czy to na prawdę jest taki problem wykonać parę kliknięć i wywalić modyfikację? Ta droga jest przejezdna i nie potrzeba żadnej modyfikacji, nie trzeba nawet jej modyfikować ją trzeba po prostu wyłączyć. Aktualizacja mapy do ATS była w poniedziałek, dzisiaj mamy środę i dzięki temu nie mogę teleportować się na singleplayerze do miasta, z którego mamy konwój o wymaganej naczepie nie wspomnę. Na prawdę NIKT się nie poczuwa odpowiedzialnym do tego już? To jest niecała MINUTA roboty dla dewelopera któregokolwiek! @mwl4 Zostałem zmuszony odwołać konwój, bo NIKT nie jest w stanie z mojej Firmy teleportować się do miasta Winnemuca, a niestety nie gramy w ATSie codziennie aby posiadać wszystkie garaże dlatego stosujemy kamerę 0 na singleplayerze, która teraz jest uniemożliwiona przez jedną głupią rzecz, której ktoś nie dopilnował...

  • Upvote 2
  • Haha 2
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Oni przybyli

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że to delegacja Czeskich pracowników i nie zostaną pokazane żądne nowości, ale postać w kolejce by sie przejechać zawsze można 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

On 18.07.2018 at 3:56 PM, Kamyk LBN said:

Ciekawe czy w tym roku wydadzą kolejny tuning pack do kolejnych marek ciągników, ktoś coś może gdzieś słyszał?  

 

Podobno na koniec sierpnia mają wydać nowe DLC z kategorii nowych krajów. Ponadto jeszcze chodzą plotki, przecieki że będziemy mogli posiadać swoje naczepy i ze swoją naczepą jeździć po zlecenia. Tam jeszcze chyba było pare małych rzeczy ale z takich większych to właśnie to.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [VIVA] PsychicznyMajster said:

 

Podobno na koniec sierpnia mają wydać nowe DLC z kategorii nowych krajów. Ponadto jeszcze chodzą plotki, przecieki że będziemy mogli posiadać swoje naczepy i ze swoją naczepą jeździć po zlecenia. Tam jeszcze chyba było pare małych rzeczy ale z takich większych to właśnie to.

Tak, to wiem, jestem na bieżąco tylko przez ostatnie dwa lata w okresie letnim były wydawane tuning packi do Scani i Dafa, i miałem cichą nadzieję że w tym roku będzie np. do volvo. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [VIVA] PsychicznyMajster said:

Ponadto jeszcze chodzą plotki, przecieki że będziemy mogli posiadać swoje naczepy i ze swoją naczepą jeździć po zlecenia.

Zakup naczep będzie w 1.32 i nie są to plotki tylko informacje potwierdzone przez pracowników studia SCS na ich własnym streamie.

  • Like 1

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, HaQOfficial said:

Zakup naczep będzie w 1.32 i nie są to plotki tylko informacje potwierdzone przez pracowników studia SCS na ich własnym streamie.

Słyszałem o tym ze było to podobno „potwierdzono” lecz nie chciałem wprowadzać błąd, sam tego streama nie oglądałem więc nie chce nikogo dalej wprowadzać w błąd. Ale cieszę się ze chociaż Ty potwierdzasz.

 

37 minutes ago, Kamyk LBN said:

Tak, to wiem, jestem na bieżąco tylko przez ostatnie dwa lata w okresie letnim były wydawane tuning packi do Scani i Dafa, i miałem cichą nadzieję że w tym roku będzie np. do volvo. 

Ja mam nadzieje ze do Mercedesa się też znajdzie u nich czas chociaż Volvo .. też chętnie zobaczę.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

Niech oni się wezmą za poprawę modeli, a nie za tuning packi. Dużo roboty to nie jest, a gra dużo by zyskała. :)

Link to comment
Share on other sites

On 21.07.2018 at 4:06 PM, MATAMET said:

 

Ja bym wolał aby w końcu zaczęli robić dźwięki takie jak należy bo do tych od EVR im daleko jak z Polski do Ugandy.

W pełnie się z Tobą @MATAMET zgodzę jeśli chodzi o te nieszczęsne dźwięki. Ja osobiście jeśli chodzi o ETS/ATS-a chętnie w głośnikach podczas grania we w/w gry usłyszał bym dźwięki z Fernbusa. Tam wjeżdżając na wiadukt słyszymy to, wjeżdżając na drogę z kostki brukowej słyszymy to, jadąc po tzw. ,,patatajkach" również to słychać. Miejmy nadzieję że w momencie wprowadzenia do gry możliwości otwierania okna rożne dźwięki nawierzchni , po której się poruszamy będą słyszalne. Zresztą w którymś wpisie na blogu studio informowało o pracach albo zmianie silnika odpowiedzialnego za dźwięki w grze. Pozostaję nam tylko cierpliwe czekać na rozwój sytuacji :)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K?sacz said:

W jakim kraju te fotki zostały zrobione? :D W 3 zdjęciu widać jakąś brzydką naczepę. :o 

To nowa naczepa + ladunek  (nie widziales z filmu ze streamu?)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.