Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Przydałaby się strefa NCZ... przynajmniej na tym żwirowym kółku, niestety Scar napisał, że nie planują jej wprowadzenia... Cóż, trochę sami robią Graczom pod górkę i przysparzają sobie roboty.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Lepiej nie wymawiać tego nicku...

 

Co do strefy NCZ... wydaje mi się, że to wcale nie rozwiązałoby problemu. Gracze niestety muszą sami sobie poradzić. Trudno, ale urok tego eventu i tak został popsuty przez asfalt.


Wiesz, Gracze Graczami, a tacy, co nie potrafią jeździć i psują zabawę pozostałym to drugi worek ;) 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, [LKW Tr.] Kap said:

Przypominam aby pozostało to dyskusją i żeby nie zaczynać jakiś kłótni. @WooQash jeżeli masz jakieś sugestie to wiesz gdzie możesz napisać ;) 

Prawda jest taka że przez tą drogę działo się samo nie szczęście, Meitt tam 3 dni pod rząd siedział po +12 godzin żeby jakoś to jechało, a to że może nowe rozwiązanie nie zadziałało to inna sprawa. Pamiętajmy że to event był robiony pod Sp, i nie pomyśleli że bedzie tam +100 graczy na raz, więc jakieś rozwiązanie musiało być w drążone. Myślę że aktualizacja będzie pare godzin po zakończeniu tego Eventu z tego co pisali więc te rozwiązanie jest tymczasowe.

 

Sugestie? Hmm.. skoro deweloperzy przez 4 lat powtarzali, że edycja mapy w becie najwcześniej to jakie ja miałem i mam propozycje dawać? To jest właśnie TruckersMP. Najpierw jedno się mówi, a nagle wprowadzacie coś co było wbrew temu co mówiliście. Pomysłów ludzie mają pierdyliard, ale Wy i tak tego nie słuchacie, a zwłaszcza mnie więc co mam Wam proponować? Skoro są takie problemy z tą drogą trzeba było od skrzyżowania w Santa Maria do San Diego dać NCZ i po kłopocie. Skoro bydło nie potrafi się zachować, to bydło nie będzie miało przyjemności z grania - tyle ode mnie.

  • Like 2
  • True Story 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Ja takich ludzi nie zaobserwowałem. W ATS jest bardzo niska szkodliwość graczy, nie to co w ETS. Z reguły kultura na dużym poziomie, ale tam to już liczy się kto pierwszy ten wyjedzie. Przeboleć to trzeba, problemu z tym nie mam.


Ja własnie zaobserwowałem... 3 gość w ciągu 40 minut na NCZ hacku wywalił wszystkich z drogi. Oczywiście przez pomysł deweloperów o stracie ładunku podróż do serwisu kończy się grą od nowa... Aż się odechciewa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Szeszej said:


Ja własnie zaobserwowałem... 3 gość w ciągu 40 minut na NCZ hacku wywalił wszystkich z drogi. Oczywiście przez pomysł deweloperów o stracie ładunku podróż do serwisu kończy się grą od nowa... Aż się odechciewa.

 

Event jest zrobiony pod grę w trybie jednoosobowym a nie pod tryb multiplayer. Jest to zabezpieczenie przed oszustami teleportującymi się do serwisu z zamiarem zmniejszenia dystansu do celu.

  • True Story 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

^^Nope, To chyba International Lonestar z SCSblogu http://blog.scssoft.com/2016/01/truck-licensing-situation-update.html

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ale to ohydne xd 

są gusta i guściki ale ten model to chyba najbrzydszy z wszystkich trucków :truestory:

  • Like 1
  • Confused 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, [BTS] Duch said:

Ale to ohydne xd 

są gusta i guściki ale ten model to chyba najbrzydszy z wszystkich trucków :truestory:

@[BTS] Duch masz rację Duszku może to najpiękniejszych ten truck nie należy szczególnie ten grill taki mehhhh :P  Jednak z drugiej strony zawsze to nowy pojazd do floty więc powinniśmy się cieszyć. Mam jednak nadzieję, że tym drugim zapowiedzianym truckiem będzie Viola :wub: Nie wiem mobile jak wy ale ja chętnie pokonał bym ten Amerykański szlaki w ciężarówce bez noska ale raczej zbyt szybko tego nie doświadczę :( 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.