Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@Meitt na spokojnie jeszcze jakiś czas będzie takie wielkie boom na tamtą drogę. Wydaję mi się, że w momencie ukończenie eventu ruch tam oraz liczba osób na serwerze będzie taka jak do tej pory czyli 200 osób. Taka sama sytuacja była kiedy do mp weszły dable wtedy również była potrzebna pomoc gm-ów, ponieważ gdyby nie wasze wkroczenie do akcji to mobile stali by długie godziny na zwężce z remontami drogowymi jadąc do Bergen.

Link to comment
Share on other sites

No i następny filmik z odświeżonych Niemiec na 1.32: 

Spoiler

 

A tutaj następny:

Spoiler

 

Nawet jest ich więcej, ale już ich tutaj nie będę dawał.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o autostrady tam jest nieźle naprawdę nieźle w sumie to na poziomie vive la france. Niestety jeśli chodzi o miasta jest moim skromnym zdaniem tragedia, Berlin prawie nietknięty tylko roślinność, garaż i drogi, Hamburg niewiele lepiej tak naprawdę 75% miasta jest takie jak przedtem tylko dodali jeden nowy wyjazd z miasta który jeszcze do tego jest w tym momencie jedyny. Do tego całkowicie nie wiadomo co zrobili z landówkami których poziom w Niemczech był naprawdę niski 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, WooQash said:

Dokładnie. Ja rozumiem upłynnienie ruchu, ale jakim kosztem... W takim razie dziwię się, że tutaj ktoś coś zrobił, ale landówka śmierci nadal nie ruszona. Dziwne, bardzo.

 

Niestety ale oryginalna droga budowana była pod ruch w trybie jednoosobowym. Jak widać, potrzebna była zmiana dla tak dużego ruchu jaki mamy obecnie na MP.

Na ladówce śmierci pomoże jedynie zaostrzenie kar, bo kulturą jazdy od tego co mamy obecnie w ATS odbiega i to bardzoooo.

  • Like 1
  • True Story 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EPS!LON said:

Nie do końca wydaje mi się, że zaostrzenie kar na landówce śmierci może pomóc.

@EPS!LON nie do końca się z Tobą zgodzę. Według mnie jeśli chodzi o zaostrzenie kar na landówce śmierci pomogło by ze względu na to, że jeśli np taki gracz za wyprzedzenia (dodam tylko, że jeśli na tabie jest więcej niż 25 osób jest zabronione) i zramowanie prawidłowe jadącego gracza dostanie 1-2 dni bana to sobie nic z tego nie zrobi. Ale gdyby np taki jego mość dostał 7 dni myślę, że następnym razem by już tak nie postąpił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O jakim zaostrzeniu kar wy mówicie? Tam gdzie najwięcej syfu daje się przecież kicki. W ATS'ie same kicki leciały przez te 1,5h które tam stałem. Również na landówce śmierci wyłapać bana jest ciężko. Kiedyś te bany leciały aż miło, a teraz nawet osoby permanentnie blokujące drogę dostają kicka więc o czym my mówimy? Jeszcze trochę i administracja będzie miała zakaz wchodzenia na landówkę, bo zamiast dawać bany ostre, to się nie będzie dawało ich wcale nawet kicków.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, WooQash said:

Dokładnie. Ja rozumiem upłynnienie ruchu, ale jakim kosztem... W takim razie dziwię się, że tutaj ktoś coś zrobił, ale landówka śmierci nadal nie ruszona. Dziwne, bardzo.

 

Jedna uwaga:
Dlaczego jest duży ruch pomiędzy Santa Cruz i Santa Maria? Ponieważ trwa event za zrobienie którego dostaje się gadżety.
Dlaczego jest duży ruch akurat pomiędzy Calais i Disburg?.... hmmmm, bo jest?!
Dlaczego był duży ruch na Europorcie, a teraz go juz tam nie ma?.... hmmmm, bo tak?!

Wydaje mi się, że odpowiedź co do tematu upłynniania ruchu w konkretnym miejscu nasuwa się już sama.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, [C-S] karol_domag said:

 

Jedna uwaga:
Dlaczego jest duży ruch pomiędzy Santa Cruz i Santa Maria? Ponieważ trwa event za zrobienie którego dostaje się gadżety.
Dlaczego jest duży ruch akurat pomiędzy Calais i Disburg?.... hmmmm, bo jest?!
Dlaczego był duży ruch na Europorcie, a teraz go juz tam nie ma?.... hmmmm, bo tak?!

Wydaje mi się, że odpowiedź co do tematu upłynniania ruchu w konkretnym miejscu nasuwa się już sama.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

 

To kompletnie nie ma żadnego znaczenia. Landówka śmierci powinna być tak samo przebudowana skoro jest na niej taki syf.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [C-S] karol_domag said:

 

Jedna uwaga:
Dlaczego jest duży ruch pomiędzy Santa Cruz i Santa Maria? Ponieważ trwa event za zrobienie którego dostaje się gadżety.
Dlaczego jest duży ruch akurat pomiędzy Calais i Disburg?.... hmmmm, bo jest?!
Dlaczego był duży ruch na Europorcie, a teraz go juz tam nie ma?.... hmmmm, bo tak?!

Wydaje mi się, że odpowiedź co do tematu upłynniania ruchu w konkretnym miejscu nasuwa się już sama.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

 

To nie są żadne argumenty. Event można robić na singlu. Ja tam pojechałem z czystej przyjemności po zakończeniu eventu (kiedy jeszcze była normalna droga).

 

Lepiej robić drogę na 2-3 tygodnie na czas eventu, ale czegoś konkretniejszego i ambitniejszego na stałe już nie? Do następnej sporej aktualizacji mamy w tym przypadku 2-3 miesiące, gdzie nie trzeba by było nic robić. Swego czasu pamiętam jednoznaczne odpowiedzi zespołu deweloperów, że zmiany mapy co najwyżej w becie. Weszliśmy do bety? Nie wydaje mi się. Nie słyszałem też żadnych informacji, że coś się zmieniło, więc jestem mocno zdziwiony sytuacją.

Jak już tak edytujemy coś to pójdźmy za ciosem i dajmy coś trwalszego, coś faktycznie pożyteczniejszego jak usunięcie barier do jakiś parkingów (np. na Scoutcie w Pradze) czy coś.


Po za tym jaki był sens poszerzenia tej drogi? Jak był dalej syf, tak nadal jest, korki się wcale nie zmniejszyły. Po za tym aspekty logiczne. Event dotyczy wywozu ziemi aby ogruzować i odbudować drogę, a tu zonk pojawia się asfalt obok. No błagam, jaki to ma sens? W takim razie ten event nie ma sensu, bo droga staje się 100% przejezdna bez żadnych dziur i problemów... Taka prawda.

 

Ja nie neguje edytowania mapy w ATS czy ETS na multi, bo na to gracze czekają, ale neguje ten konkretny pomysł, bo event dotyczy konkretnej sprawy, wszystko ma ręce i nogi, a tu nagle ktoś zaburza ten sens do zera.

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Przypominam aby pozostało to dyskusją i żeby nie zaczynać jakiś kłótni. @WooQash jeżeli masz jakieś sugestie to wiesz gdzie możesz napisać ;) 

Prawda jest taka że przez tą drogę działo się samo nie szczęście, Meitt tam 3 dni pod rząd siedział po +12 godzin żeby jakoś to jechało, a to że może nowe rozwiązanie nie zadziałało to inna sprawa. Pamiętajmy że to event był robiony pod Sp, i nie pomyśleli że bedzie tam +100 graczy na raz, więc jakieś rozwiązanie musiało być w drążone. Myślę że aktualizacja będzie pare godzin po zakończeniu tego Eventu z tego co pisali więc te rozwiązanie jest tymczasowe.

  • True Story 1

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.