Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nowy Niemcy w Update 1.32! yay!

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nowe Iveco

 

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HaQOfficial said:

I jak panowie, zadowoleni ? :D

 

Ciężko być zadowolonym po 3-ch screenach na krzyż, gdzie tak na prawdę widać jedno skrzyżowanie w mieście, jeden węzeł autostradowy i inny kawałek prostej autostrady. Po za tym wisiało to w powietrzu od ponad pół roku, więc takie trochę jaranie się na wyrost według mnie. Gdyby to była faktycznie rzecz, której byśmy się nie spodziewali to te całe podchody miałby większy sens, a tak to jest fajnie, ale póki co nie ma się czym mega jarać.

 

 

2 hours ago, K?sacz said:

Ciekawe czy w Hamburgu będą nowe firmy czy stare. :) 

 

Nie spodziewałbym się przebudowania miast na wzór Paryża czy Milanu, więc zapewne wszystko zostanie po staremu. Jeśli już to najwyżej jedno miasto zostanie "dotknięte" ale czy Hamburg na to zasługuje - nie wiem.

 

 

3 hours ago, Aves said:

Nowe Iveco

 

 

Czy ja wiem czy ona taka nowa?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@K?sacz czy dasz rade rozbudujesz Hamburg w jeden dzien?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szach mat, jak na początku maja pisałem tu ze to bd lifting to co niektórzy nie wierzyli, teraz macie biało na czarnym xd

Za dużo czasu i pieniędzy na postawienie podstawki od nowa. Ale dobre i takie małe poprawki 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

O tą "część 1" chodzi o to, że w 1.32 odświeżą część mapy, a w kolejnych wersjach więcej. Czyli nie będzie efektu bum, że nagle połowa mapy zostanie przebudowana, tylko częściowo co z jednej strony jest spoko, bo nie będziemy musieli czekać tak jak na mapowe DLC, tylko dostaniemy to co będzie akurat gotowe do najbliższej aktualizacji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Panowie czytam te komentarze o przepraszam wasze wypowiedzi to mi sie dosłownie śmiać chce  Kiedy było wspominane lub cokolwiek o tym że Niemcy będą Poprawione pól roku  rok. ( nie wiem dokładnie) W ciągu powiedzmy ROku SCS nie potrafiło  zrobić od nowa całych Niemiec to jest śmiech na sali ale ok Lepsze coś niż W ogóle

8 hours ago, Aves said:

Nowy Niemcy w Update 1.32! yay!

Nowy Niemcy ? co to znaczy NOWY Niemcy chłopie jak coś piszesz to popraw chociaż

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Panowie czytam te komentarze o przepraszam wasze wypowiedzi to mi sie dosłownie śmiać chce  Kiedy było wspominane lub cokolwiek o tym że Niemcy będą Poprawione pól roku  rok. ( nie wiem dokładnie) W ciągu powiedzmy ROku SCS nie potrafiło  zrobić od nowa całych Niemiec to jest śmiech na sali ale ok Lepsze coś niż W ogóle

Dowód. Poproszę na wynos. Najlepiej oficjalne źródło SCS albo jakieś wzmianki w plikach gry z tamtego czasu.

10 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Nowy Niemcy ? co to znaczy NOWY Niemcy chłopie jak coś piszesz to popraw chociaż

Tutaj się nie będę zbytnio wypowiadał, żeby nie urazić kogoś, komu najwyraźniej zabrakło nieco znaków interpunkcyjnych. To mogła być zwykła literówka/autokorekta. A właśnie, nie potrzebujesz trochę tego towaru: ,,,,,,,,,,,,,..........., bo mam w nadmiarze ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Haha 3

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperator Tracz said:

Dowód. Poproszę na wynos. Najlepiej oficjalne źródło SCS albo jakieś wzmianki w plikach gry z tamtego czasu.

Tutaj się nie będę zbytnio wypowiadał, żeby nie urazić kogoś, komu najwyraźniej zabrakło nieco znaków interpunkcyjnych. To mogła być zwykła literówka/autokorekta. A właśnie, nie potrzebujesz trochę tego towaru: ,,,,,,,,,,,,,..........., bo mam w nadmiarze ;)

Dokładnie masz kolego rację. Co czytam wpisy tego Pana to zawsze coś nie odpowiada. Chciałbym nadmienić że inne studia gier jak EA, BLIZZARD itd. też nie trzymają się terminów więc takie narzekanie nie ma sensu. Nie rozumiem w takim razie po co prowadzi swoją firmę skoro ta gra jest taka niedobra. Cóż fajnie, że zwróciłes chyba kolejny raz uwagę. Pozdrawiam serdecznie! 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko nadzieję, że ostatecznie pozostanie jakieś miejsce na mapie w stanie takim jak z dnia premiery ETS2.

Aktualizować można bowiem de facto wszystko:

- mapę

- pojazdy

- fizykę

- zasady gry (np. własne naczepy)

- silnik gry

- menu początkowe

Tylko, że w taki sposób ETS2 zaczyna tracić swoją piękną nazwę i zaczyna być ETS3, a klimat oryginału zostaje zatracony bezpowrotnie. 

 

Pozdrawiam 

karol_domag 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wojtek9911 said:

Dokładnie masz kolego rację. Co czytam wpisy tego Pana to zawsze coś nie odpowiada. Chciałbym nadmienić że inne studia gier jak EA, BLIZZARD itd. też nie trzymają się terminów więc takie narzekanie nie ma sensu. Nie rozumiem w takim razie po co prowadzi swoją firmę skoro ta gra jest taka niedobra. Cóż fajnie, że zwróciłes chyba kolejny raz uwagę. Pozdrawiam serdecznie! 

Ty naprawdę Przejąłem się tym   po za tym jak coś mi nie pasuje lub nie odpowiada to tym mówię GŁOŚNO
a tak wracając do tematu Ciekawi mnie jak będzie wyglądało Miasto najbardziej oblegane przez Graczy w Niemczech  i ten kawałek drogi  może dojdą jakieś nowe miasta 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Ty naprawdę Przejąłem się tym   po za tym jak coś mi nie pasuje lub nie odpowiada to tym mówię GŁOŚNO
a tak wracając do tematu Ciekawi mnie jak będzie wyglądało Miasto najbardziej oblegane przez Graczy w Niemczech  i ten kawałek drogi  może dojdą jakieś nowe miasta 

Czasem mam wrażenie że zbyt emocjonalnie do pewnych spraw podchodzisz to tylko gra ;)

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.