Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

a czytasz ty w ogole changelog ?

Hmm tam jest wzmianka tylko o drodze CA-120 w Kalifornii a mi chodziło o drogę CA-84 w Nowym Meksyku nie daleko Tucumcari i Clovis. Ale ogólnie aktualizacja spoko. Mamy "ukryte" 3 drogi do Oregon, ładna droga jest z Eureka do Oregon.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K?sacz said:

Hmm tam jest wzmianka tylko o drodze CA-120 w Kalifornii a mi chodziło o drogę CA-84 w Nowym Meksyku nie daleko Tucumcari i Clovis. Ale ogólnie aktualizacja spoko. Mamy "ukryte" 3 drogi do Oregon, ładna droga jest z Eureka do Oregon.

zwracam honor moj blad :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, {HGT} Al Etihad said:

Nie wiem czy zauważyliście ale SCS znowu zrobiło aktualizację do Heavy Cargo gdzie zamieniła znowu lokomotywę zamiast Glamrung to teraz Vossloh G6

Hmm... nie całkiem rozumiem sens licencji na ładunku ale w sumie fajne, może i sama firma Vossloh była zainteresowana tym...

  • Like 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, WarMaz said:

Hmm... nie całkiem rozumiem sens licencji na ładunku ale w sumie fajne, może i sama firma Vossloh była zainteresowana tym...

zaraz bedziemy miec licencjonowane pociagi w ets i ats byc moze :E Jak nie ma licnecji na ciezarowki to zdobeda na cokolwiek :D

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Widziałem te 2 nowe drogi co prowadzą do Rosji. Są nie ukończone (są nowe modele drzew). Jedna droga prowadzi do stacji paliw i tam się kończy (stacja paliw wygląda tak samo jak reszta stacji na mapie). A w mieście Taranto (Włochy) dodali nową firmę "Vitas Power". To znaczy była ona wcześniej ale nie można było wziąć z niej zleceń a teraz można. :D 

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie zwrocicie uwagi? Dziwicie?

34YEVDx.jpg

  • Haha 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Aro32 Gdzie?  Coz widze ze w Polsce. A uzywasz moda? Ja widze Kia wszedzie..

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sportowe, policyjne Lambo nie instieje w Polsce .. tylko we Wloszech....

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mu pewnie o to że grasz na modach, scs nie dało na podstawce żółtych linii na asfalcie, a tym bardziej lambo, na moje to zasługa modów

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, K?sacz said:

W ETS 2 jeździ bus CCB News. :D Pewne podobieństwo do jednej stacji telewizyjnej. W ATS też coś podobnego jeździ ale zapomniałem nazwy.

 

Z tego co zauważyłem w mojej galerii, to ten bus jeździ od wersji 1.30

 

Bus ten wygląda tak:

Spoiler

5159f171f9503.png

Data wykonania zdjęcia: 19 listopada 2017r.

 

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Link to comment
Share on other sites

Zawsze mnie zastanawiało skąd SCS bierze tę muzykę to 1 sprawa
2. takie wozy 8&4 powinny być dostępne TYLKO i wyłącznie do ładunków pokazanych na Filmie ale oczywiście  na pewno spotka się kierowców którzy będą jeździli z wannami czy Firankami  w/w wozem
3 Film Oczywiście dla mnie jak najbardziej na wielkiiiiiiiii +

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ładnie pięknie, tylko mogliby w końcu zająć się modernizacją starszych modeli, zwłaszcza dźwięków silnika czy kierunkowskazów, bo dalej nic z tym nie zrobiono, a gdyby choć troszkę dźwięki przypominały te rzeczywiste, gra byłaby o wiele, wiele przyjemniejsza. Przydałoby się odświeżenie, nie tylko terenów mapowych, ale ciężarówek przede wszystkim, zwłaszcza dźwięków.

  • Like 4

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, [RT] Aro32 said:

Zawsze mnie zastanawiało skąd SCS bierze tę muzykę to 1 sprawa
2. takie wozy 8&4 powinny być dostępne TYLKO i wyłącznie do ładunków pokazanych na Filmie ale oczywiście  na pewno spotka się kierowców którzy będą jeździli z wannami czy Firankami  w/w wozem
3 Film Oczywiście dla mnie jak najbardziej na wielkiiiiiiiii +

Wydaje mi się że muzykę tworzy pracownik od dźwięków ciężarówek, co do drugiego punktu studio dało graczom możliwość wyboru więc tutaj z tym nic się nie zrobi, jedni będą jeździć z ładunkami które są przystosowane do takiego podwozia a inni będą i tak jeździć z wanną czy firanką.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się nad sensem wydawania aktualizacji dzisiaj...

 

1. Niemożliwość kupienia Scout'a u jakiegokolwiek dealer'a.

2. Brak szumnie zapowiedzianej aktualizacji Scout'a.

3. Brak synchronizacji dodatków z DLC Gryffin Pack dla nowych Scanii.

4. Konsola płacze jeszcze większą ilością błędów niż za czasów wprowadzenia kempingu.

5. Zakaz jazdy Scanią 8x4 nowej generacji bo ma jakieś bugi...

 

Czy warto było wydawać aktualizację dzisiaj z tak bardzo dużą ilością błędów? Mnie osobiście nie zbawiłoby 2-7 dni dłużej poczekać ale żeby to miało ręce i nogi. W tej chwili daje się gorzką słodycz wszystkim graczon zabraniając jazdy Scanią 8x4 (sic!), albo że nowe dodatki z Gryffina są niezsynchronizowane i są niewidoczne dla innych. Odnośnie kabli się nie wypowiadam, bo wiem dobrze, że może to być niemożliwe do synchronizacji więc do tego nie mam zażaleń. Dodatkowo nie wiadomo kiedy będzie kolejna aktualizacja, bo przy tej ilości błędów będzie ich wiele, i ludzi zmuszać się będzie do przerywania gry, ponieważ ktoś MUSI coś robić na szybko bez testów... Tak i kolejny raz muszę narzekać, serio?

bnkSJ.png

 

 

  • Like 1
  • True Story 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.