Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 minutes ago, Spat91 said:

@Mobilek303 musisz pamiętać, że studio SCS tak jak wspomniałeś z przyczepkami kempingowymi nie ma nic wspólnego. Przyczepki te są tworem teamu truckers mp :)

No fajnie to niech biora przykład z TruckersMp w czym problem? mysle ze chlopaki by nie mieli nic przeciwo temu 

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miko [PL] said:

Ale SCS nie zrobi tandemów dopóki nie będzie licencji, a z nią ostatnio same problemy

Jakie licencje ? maja na kazda marke licencje wystarczy zrobic boxy na Ciezarowki + naczepy ktore juz są dla nich to nie jest trudne chyba ? czy chodzi o kase jak zwykle.. ?

 

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale tu chodzi teraz o licencję na dany model.

 

Kiedyś były dodane trucki z przekręconymi nazwami jak DAV, IVEDO... wtedy dostali licencję na wykorzystanie prawdziwych nazw.

 

Nowe Scanie wymagały licencji aby zostały zaimplementowane do gry. Tak licencje będą konieczne na inne tego typu dodatki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mobilek303 said:

Jakie licencje ? maja na kazda marke licencje wystarczy zrobic boxy na Ciezarowki + naczepy ktore juz są dla nich to nie jest trudne chyba ? czy chodzi o kase jak zwykle.. ?

 

 

1 hour ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

Licencja na tendemy ?

Jakby mieli to by przecież Range T i MAN E6 dawno były. Licencja jest wydawana na jeden konkretny model a nie na wszystkie. A zabudowa no name'owa nie jest, więc licencje też na nią trzeba, a SCS nie wydaje juz nielicencjonowanych produktów 

Edited by Miko [PL]
Link to comment
Share on other sites

Ehhh... licencja licencji nie równa. Po za tym nikt nie zna zapisów licencji i na jakich warunkach są one przyznawane. @Mobilek303 idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro SCS ma licencję na Volvo, Renault i MAN'a to wyjaśnij dlaczego nie mamy w grze do dnia dzisiejszego Volvo VNL w ATS oraz Renault Range T i MANa TGX Euro 6 w ETS2?

 

Nikt z Was po za samym studiem... a może inaczej, po za Pavlem Seborem i osobami zajmującymi się spraw dotyczącymi licencji (bo nawet niektórzy ze studia nie muszą wiedzieć o tym) oraz osobami udzielającymi licencji w poszczególnych markach ciężarówek nie wiedzą o tym jakie są zapisy licencji pomiędzy studiem, a poszczególnymi markami. Może to być czasowa licencja, albo bezterminowa. Na model, na markę, za darmo, za milion dolarów... można wróżyć z fusów. Nie wiecie nic, a niektórzy wypowiadają się na temat tandemów i innych rzeczy lepiej niż sam SCS to wie - taka prawda.

 

Będą tandemy? - SCS poinformuje w stosownym czasie. Będą prywatne naczepy? - SCS poinformuje w stosownym czasie. Na tą chwilę prawda jest taka, że krąży jedna wielka plota, która wyszła m.in. od Wujka Bohuna, który od dłuższego czasu wspomina, że "fajnie by było gdyby można było kupić własną naczepę" ale tak na prawdę nikt z ramienia studia nie potwierdził, że w ogóle coś takiego będzie wprowadzone w najbliższym czasie. Wiadomości z roku 2014 są tak samo wiarygodne jak informacja, że jutro będzie koniec świata. Należy pamiętać, że w 2014 studio było całkowicie inne niż jest dotychczas. Mięli przecież inne plany, inne założenia, inne moce przerobowe (MP dopiero weszło do obiegu) i co najważniejsze inną politykę, więc informacje z tamtych lat należy włożyć między bajki i żyć tu i teraz, a obecnie nie ma żadnych przesłanek do tego aby SCS wprowadził jedną lub drugą rzecz w najbliższym czasie po za co raz większym lamentem graczy na różnych forach, grupach czy discordach przez co plota jeszcze bardziej się roznosi i uwiarygodnia zwłaszcza osoby, które nie siedzą w temacie od kilku lat albo co dopiero zaczęli przygodę z ETS2 (lub są po dłuższej przerwie).

  • Like 1
  • Thanks 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Na podstawie wiadomości ze studia SCS z okolicy 2014 roku mówiono, że ma być wydany "Euro Coach Simulator". Gra polegająca na jeździe międzymiastowym autobusem, oparta na mapie z ETS-a 2. Dzisiaj mamy już rok 2018. Wydaje mi się, że też tutaj nie ma przesłanek na rychłe wprowadzenie tego produktu, chociaż opisywano, ze prace nad tą grą zmierzają już ku końcowi. 

--

Pozdrawiam

karol_domag

Coffee-Spedition

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [C-S] karol_domag said:

Na podstawie wiadomości ze studia SCS z okolicy 2014 roku mówiono, że ma być wydany "Euro Coach Simulator". Gra polegająca na jeździe międzymiastowym autobusem, oparta na mapie z ETS-a 2. Dzisiaj mamy już rok 2018. Wydaje mi się, że też tutaj nie ma przesłanek na rychłe wprowadzenie tego produktu, chociaż opisywano, ze prace nad tą grą zmierzają już ku końcowi. 

--

Pozdrawiam

karol_domag

Coffee-Spedition

W sumie nie dziwi mnie to bo ETS2 jest teraz perełką SCS i skupiają sie na tym, tylko szkoda  ze dodają smieciowe DLC :/ a jezeli chodzi o Tandemy to fajnie aby cos działo sie w tym kierunku:) 

  • Like 1

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mobilek303 said:

W sumie nie dziwi mnie to bo ETS2 jest teraz perełką SCS i skupiają sie na tym, tylko szkoda  ze dodają smieciowe DLC :/ a jezeli chodzi o Tandemy to fajnie aby cos działo sie w tym kierunku:) 

Śmieciowe DLC ? powiedz mi co to za DLC.

Edited by HaQOfficial

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, HaQOfficial said:

Śmieciowe DLC ? powiedz mi co to za DLC.

Prosze bardzo. Heavy Cargo Pack, DAF Tuning Pack,Michelin Fan Pack ,Raven Truck Design Pack ,Mighty Griffin Tuning Pack,Wheel Tuning Pack,National Window Flags,Valentine's Paint Jobs Pack, Force of Nature Paint Jobs Pack, Halloween Paint Jobs Pack, Ice Cold Paint Jobs Pack, Christmas Paint Jobs Pack, Pirate Paint Jobs Pack, Prehistoric Paint Jobs Pack, Viking Legends, Fantasy Paint Jobs Pack, Metallic Paint Jobs Pack , Flip Paint Designs To sa smieciowe DLC dla mnie.  

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobilek303 said:

Prosze bardzo. Heavy Cargo Pack, DAF Tuning Pack,Michelin Fan Pack ,Raven Truck Design Pack ,Mighty Griffin Tuning Pack,Wheel Tuning Pack,National Window Flags,Valentine's Paint Jobs Pack, Force of Nature Paint Jobs Pack, Halloween Paint Jobs Pack, Ice Cold Paint Jobs Pack, Christmas Paint Jobs Pack, Pirate Paint Jobs Pack, Prehistoric Paint Jobs Pack, Viking Legends, Fantasy Paint Jobs Pack, Metallic Paint Jobs Pack , Flip Paint Designs To sa smieciowe DLC dla mnie.  

Czyli wszystkie dlc nie mapowe to dla Ciebie nic nie warte? To gratuluję umysłu, bo nawet nie wiesz ile to czasu zajmuje.

 

Do kiedy jeszcze będzie można przewozić takie ładunki? XD https://imgur.com/a/toWwJhi

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobilek303 said:

Prosze bardzo. Heavy Cargo Pack, DAF Tuning Pack,Michelin Fan Pack ,Raven Truck Design Pack ,Mighty Griffin Tuning Pack,Wheel Tuning Pack,National Window Flags,Valentine's Paint Jobs Pack, Force of Nature Paint Jobs Pack, Halloween Paint Jobs Pack, Ice Cold Paint Jobs Pack, Christmas Paint Jobs Pack, Pirate Paint Jobs Pack, Prehistoric Paint Jobs Pack, Viking Legends, Fantasy Paint Jobs Pack, Metallic Paint Jobs Pack , Flip Paint Designs To sa smieciowe DLC dla mnie.  

Z tym że przynajmniej połowa była darmowa... Poza tym nikt cię zmusza do kupowania tego

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PawcioV6 said:

Czyli wszystkie dlc nie mapowe to dla Ciebie nic nie warte? To gratuluję umysłu, bo nawet nie wiesz ile to czasu zajmuje.

 

Do kiedy jeszcze będzie można przewozić takie ładunki? XD https://imgur.com/a/toWwJhi

 

 

Te ładunki zostały "wycofane" z gry gdy tylko skończył się event od SCSu, a że teraz ktoś z nimi jeździ to obstawiam że używa tego moda:

 

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PawcioV6 said:

Czyli wszystkie dlc nie mapowe to dla Ciebie nic nie warte? To gratuluję umysłu, bo nawet nie wiesz ile to czasu zajmuje.

 

Do kiedy jeszcze będzie można przewozić takie ładunki? XD https://imgur.com/a/toWwJhi

 

 

 

2 minutes ago, Miko [PL] said:

Z tym że przynajmniej połowa była darmowa... Poza tym nikt cię zmusza do kupowania tego

chodzi o sam fakt ze nie skupiaja sie na waznych sprawach tylko na czyms co nie wnosi nic do rozgrywki.. tylko po to aby zarobic hajs z dzieciaków 

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Mobilek303 Obstawiam że połowę tych DLC posiadasz, widzę że jesteś takim typem człowieka któremu nigdy nikt nie dogodzi a i przy okazji powiedz na jakich ważnych sprawach Studio SCS się nie skupia.

@Miko [PL] Gałki do kierownicy były w darmowej aktualizacji tak przy okazji.

Edited by HaQOfficial

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HaQOfficial said:

@Mobilek303 Obstawiam że połowę tych DLC posiadasz, widzę że jesteś takim typem człowieka któremu nigdy nikt nie dogodzi a i przy okazji powiedz na jakich ważnych sprawach Studio SCS się nie skupia.

Niestety nie posiadam tych DLC chodz ponoc były darmowe.. tylko nie wiem kiedy ETS2 mam od poczatku jego istnienia, Mogli by sie skupic na dodawaniu nowych drog, lub jakich kolwiek zmian w mapie aby było widac zawsze cos nowego

PEKAESIAKI TO NAJLEPSZE CHŁOPAKI!

5.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miko [PL] said:

@HaQOfficial Racja, pomieszało mi się z kierownicami

Kierownice też można było mieć za darmo ;)

Just now, Mobilek303 said:

Niestety nie posiadam tych DLC chodz ponoc były darmowe.. tylko nie wiem kiedy ETS2 mam od poczatku jego istnienia, Mogli by sie skupic na dodawaniu nowych drog, lub jakich kolwiek zmian w mapie aby było widac zawsze cos nowego

Polecam czasami poczytać bloga SCS "You can look forward to such retouches appearing especially in Europe later this year ;)"

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.