Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

11 minutes ago, Rambo88pl said:

No fajnie że się chwalą miejscem pracy, ;) ale ja czekam na betę do ETS 2. I za bardzo mnie to nie interesuje. :(  

Nie chwalą się tylko zapraszają do studia żeby zobaczyć jak to wygląda, a beta pojawi się jak błędy zostaną naprawione.

Edited by HaQOfficial

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie po co beta jak błędy będą poprawione, wsiąść wydać oficjalnie i tyle. Nie będzie czego zgłaszać. :P 

Link to comment
Share on other sites

Problem z Wotr event(nie jestem pewnien) a niskie fpsy (lusterki a moze kable) w dudzych miastach... Nie rob wiejej pytan.. kiedy beta....

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie mało mają rąk do pracy pokażą może kogoś zachęcą. Każdemu najlepiej jest tylko mówić że nic nie robią i że długo się czeka na update czy DLC. Ale zrozumiejmy to że oni mają też własne życie i dużych profitów za tą robotę nie mają także dużo dla nas robią jako graczy ETS2. Ktoś pojedzie do studia może akurat podejmie decyzje że chciałby wspomóc projekt. Według mnie to nie jest żadne chwalenie lecz pokazanie czegoś od drugiej strony jak to wygląda od strony programistów. Kogo to zainteresuje to pojedzie a kogo nie to dalej będzie zwijał bąki na fotelu i narzekał jaki to SCS nie jest... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [SD-TRANS] Grzesiek said:

Ale zrozumiejmy to że oni mają też własne życie i dużych profitów za tą robotę nie mają także dużo dla nas robią jako graczy ETS2.

 

Nie rozśmieszaj ludzi, to już nie jest ta malutka nieznana firma którą było SCS parę lat temu. Pieniądze mają i to duże.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Jak by nie było, w obecnych czasach wszystko kręci się w koło kasy, wiadomo nikt nic nie zrobi jako wolontariat.
Kasa musi się zgadzać, skoro w każde DLC mapowe są inwestowane grube pieniądze, które nie jeden z nas by chciał wygrać trafiając 6 w lotto, to tym bardziej powinno się oczekiwać z tej inwestycji profitów z nadwyżką, ale to chyba logiczne?

Nam jako zwykłym użytkownikom pozostaje chyba tylko życzyć studiu SCS,  jak najwięcej par rąk do rozwijania tego projektu abyśmy mieli co robić w tej grze,  oczywiście za pomocą modyfikacji :tmp: na której ostatnimi czasy większość wiesza psy :troll:

Edited by [BTS] Duch
  • Like 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieje ze tras z dlc ST bedzie w kazdej aktualizacji przybywac bo takie kabelki swiatelka i inne pierdolki do monotonnej rozgrywki za wiele nie wnosza. Kiedys pomyslalem ze te wszystkie miasta moze i ladne i ciekawie zrobione ale brakuje tam zycia. ozgladajac sie na boki mozna gdzies dostrzec pojedyncze animacje ludzi ale dodanie ruchu pieszych na przejsciach gdy stoimi na swiatlach to bylby strzal w dziesiatke. Wtedy te wszystkie ograniczenia predkosci do 30-50 mialby by sens.

Link to comment
Share on other sites

OB ETS2 is live!

 

QruO131.jpg

Edited by Aves
  • Like 1
  • Haha 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, [RT] Aro32 said:

I tylko tyle  no zawiodłem się sądziłem że scs  doda jakąś nową drogę np na Polsce lub podstawce mapy

 

Zgadzam sie z toba tym bardziej ze sami cos takiego zapowiadali przy okazji prezentacji drogi Tioga Pass "You can look forward to such retouches appearing especially in Europe later this year" 

Podsumowując szału ni ma majtki nie lataja :D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

Zgadzam sie z toba tym bardziej ze sami cos takiego zapowiadali przy okazji prezentacji drogi Tioga Pass "You can look forward to such retouches appearing especially in Europe later this year" 

Podsumowując szału ni ma majtki nie lataja :D

Czy nie widzisz w tym zdaniu czegoś takiego jak "later this year" ?

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.