Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 hours ago, EP07-1023 said:

O tak! Włóż kolejną szpilę w tyłek deweloperów, to na pewno przyspieszy ich prace nad dodaniem naczep do multi.

 

Rozumiem, że mamy czekać jeszcze kilka miesięcy, bo ktoś nie dopilnował naczepy z pociągiem przez co nie działa i nikt nie poczuwa się do naprawienia tego?

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, {HGT} Al Etihad said:

Jak dobrze to rozumiem to pod drugim zdjęciem jest napisane że "Posiadacze obecnego DLC Might Griffin" dostaną te dodatki do obecnego DLC a jeśli ktoś nie ma DLC M G to musi kupić dodatek 

Tak, jesli masz DLC MG nie trzeba kupic, daje automatycznie aktualizacje

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@WooQash nie zapominaj, że po za pociągiem nie działa również spychacz gąsienicowy :(  Za niego również dostajemy kicka z serwera

Co do DLC mighty grifin packa  mobile to raczej innego rozwiązania jak tylko zaktualizowanie go dla osób, które już go mają jest jak najbardziej na plus. Moim zdaniem SCS strzelił by sobie w kolano gdyby w/w osoby musiały kupić je ponownie :troll:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktos z polaków jest zainteresowany wyzej macie link do  rozmowy  Jednego z najwiekszych youtuberów/streameru ETSa i ATSa z michałem czyli mwl4 w temacie wszystkiego co sie ostatnio działo tutaj z Polakami z Polskim działem itp

Wiem odcinek jest bardzo długi lecz moze ktoś chce sie cos dowiedziec , posluchac dowiedziec sie troche , Ja sam odpalilem i w tym czasie sobie grałem na spokojnie 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperator Tracz said:

Ale ty wiesz, że jeden post nad Twoim jest zapostowany dokładnie ten sam film?

ahh moj bład nie zauwazyłem xD juz usuwam wtedy 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.