Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Na obecną chwilę nie ma dowodów ze to nie jest tandem, ani dowodów że to jest 8x4, można obstawić te dwie wersje, natomiast ta różowa linia na jednym ze screenów naprawdę nic nie mówi, może to być jakiś cień zbiornika paliwa. Również nie widać czy ta 'zabudowa' się kończy, czy jest to paka tej ciężarówki... Szpara między tą obudową a kabiną moim zdaniem jest zbyt duża jak na 8x4. Pozostało czekać i się okaże :P 

Umysł podpowiada że to 8x4, natomiast serce chcę tandemy. 

  • Haha 1
  • True Story 2

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Natomiast ja w pełni zgadzam się z tym co napisał @WooQash, ,że to jest 8x4.

Po maksymalnym rozjaśnieniu zdjęcia i kontrastowaniu, które udało mi się uzyskać, wyraźnie widać po dokładniejszym przyjrzeniu się, że to jest 'dobudówka'. 

Czerwień się kończy, zaczyna "niebieskawe"(bardziej fioletowe) tło, które przechodzi w czerń :P.

 

Edit : Im dokładniej przyglądam się temu zdjęciu, tym bardziej wydaje mi się, że za tą dobudówką, jest coś jeszcze. Hmm..., ciekaw jestem co. Czas pokaże :rolleyes:.

 

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Terminarz to on ma nieźle zawalony jak on tam byl parę miesięcy temu a dopiero teraz publikuje film xd

 

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [BTS] Duch said:

Terminarz to on ma nieźle zawalony jak on tam byl parę miesięcy temu a dopiero teraz publikuje film xd

 

Coś tam tłumaczył w jednym filmie, że nie publikował nic zbytnio przez ostatnie miesiące (tylko prezentacje DLC), ponieważ był w żałobie po śmierci matki.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K?sacz said:

A naczepa(y) z Heavy Cargo Pack dalej nie działają na multi... To nic, że minęło prawie 3 tygodnie

Ale ten typ naczepy samo co ladunek 'wielkie opony' z Special Transport.... 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aves said:

Ale ten typ naczepy samo co ladunek 'wielkie opony' z Special Transport.... 

Mi chodzi o tą naczepę. Nie wiem czy działają inne naczepy z tego DLC, nie sprawdzałem. A pisałem o tym 26 Lutego

I dalej nie działa, wyrzuca z serwera. Nie sprawdzałem malowań z Grudniowego eventu, za pewnie dalej one nie działają.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.