Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, [BTS] SajmonEU said:

A ktore linijki trzeba podmienic zeby uzyskac wywrotke? :)

 

Dokładnie te same jak przy każdej innej.

Definicję z podwoziem (chassis)

Definicje z kołami (t_wheel)

Dodatkowo masz też definicje z malowaniem lub też jakimś dodatkowym akcesorium (Np samochody do lawety, drewno do naczepy z drewnem czy węgiel do naczepy otwartej).

 

Definicja żółtej wywrotki wygląda tak:

trailer : trailer.gooseneck.cargo40 
{
	accessories[]: .gooseneck.cargo40.tchassis
	accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel0
	accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel1
	accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel2
	accessories[]: .gooseneck.cargo40.cargo
}

vehicle_accessory: .gooseneck.cargo40.tchassis
{
    	data_path: "/def/vehicle/trailer/opentop/chassis.sii"
}

vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel0
{
	offset: 0
    	data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii"
}

vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel1
{
	offset: 2
    	data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii"
}

vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel2
{
	offset: 4
    	data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii"
}
vehicle_accessory: .gooseneck.cargo40.cargo
{
    	data_path: "/def/vehicle/trailer/opentop/coal.sii"
}

Jeśli wiesz cokolwiek o edycji save to tyle ci starczy. Jeśli nic z tego nie rozumiesz to nic nie grzeb i poproś kolegę.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Poza tymi domyślnymi z samą modyfikacją multiplayer, nie.

 

I notka do wszystkich "świeżaków" w świecie MP którzy będą chcieli koledze przedstawić nieco inny ogląd na to.

Modyfikacja to plik który dodaje całkiem nową zawartość jak np Skoda która jest na multiplayer. Nie zrobisz Skody z plików i innych rzeczy z domyślnych rzeczy zawartych domyślnie w grze. A to wszystko co wy nazywacie modami to jest właśnie edycja zapisu gry na podstawie której można stworzyć rzeczy które są efektem ubocznym takiej a nie innej struktury plików. Więc proszę ewentualnie nie mącić koledze w głowie że działają.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj także dostałem kicka, tyle że wziąłem naczepę z lokomotywą. Czyżby znowu coś zepsuli?

 

@K?sacz Możliwe poprzez edytację save lub poprzez moda, dzięki któremu możesz sobie wygenerować dowolną naczepę z dowolnym ładunkiem, szkoda że zapomniałem, jak ona się nazywała.

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Link to comment
Share on other sites

A tutaj moja mała edycja save :D

4aRSb9F.jpg?1

 

Oraz nowe światła do nextgen Scania :)

B9Q7RbZ.jpg

 

8 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Jeśli cię to pocieszy to ameryki nie odkryłeś bo ja na to wpadłem już jakiś czas temu. Swoją drogą jak chcesz się poczuć jak pranie w pralce to sobie podłącz do wózka naczepę, polecam.

podłączyłem i wiem jak to kręci :D nie jestem na bieżąco w tym dziale. Dlatego nie wiedziałem czy ktoś to wrzucił czy nie.

Edited by L3chu
  • Like 2
  • Confused 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, L3chu said:

A tutaj moja mała edycja save :D

4aRSb9F.jpg?1

Jeśli cię to pocieszy to ameryki nie odkryłeś bo ja na to wpadłem już jakiś czas temu. Swoją drogą jak chcesz się poczuć jak pranie w pralce to sobie podłącz do wózka naczepę, polecam.

 

26 minutes ago, L3chu said:

podłączyłem i wiem jak to kręci :D nie jestem na bieżąco w tym dziale. Dlatego nie wiedziałem czy ktoś to wrzucił czy nie.

Bo nikt nie wrzucał. Widok mnie bawiącego się w pranie jest jako prywatny film na kanale twórcy tego wózka, na moim dysku i w pamięci chyba jeden czy dwóch osób do których szybko na Steamie napisałem żeby zobaczyli jak się kręcę :>

Edited by [PHT]elot360PL
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

On 27.02.2018 at 1:20 PM, [RT] Aro32 said:

Myślę że graczy mało interesują także rzeczy :P każdy bardziej czeka na informacje co nas dalej czeka w ets2 dziś 1 marca więc może w ciągu najbliższych dwóch tygodni poznanymi informacje na temat najnowszej aktualizacji :P

 

Link to comment
Share on other sites

@[RT] Trybcio86 Wiekszosc krajow nie ma gor, tylko nizina.. Na RL tez brzydkie xD

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.