Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Taka prawda, ze ETS2 to sredniak xD

Czyli 50% wyznania jazdy (special transport), parkowania dublami, itd. A ATS grubo 75-100% wyznania xD; maja takie duze trucki, dlugie naczepy, a takze parkowania i inne 

 

@[RT] Aro32 Jaki minus? Zabawny jestes...

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 19.02.2018 at 8:33 PM, WooQash said:

Tylko ja zauważyłem, że po nocnej aktualizacji TruckersMP została zepsuta sygnalizacja świetlna w grze?

@WooQash wczoraj jechałem ze swoimi kierowcami trasę po drodze mijaliśmy kilka sygnalizatorów i każdy z nas widział taki sam sygnał. Prawdopodobnie zostało to naprawione lub po prostu źle rozumiem Twoją wypowiedz :(

Link to comment
Share on other sites

Czasami w ATS-ie nie które zakręty czy wjazdy do spedycji już teraz stanowią problem a co dopiero z takimi ładunkami ,,specjalnymi'' :DMimo wszystko tak jak już mój przedmówca zakupie to dlc bez chwili zawahania, gdyż będzie to swego rodzaju challenge. W sumie nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale jak dla mnie rok 2018 ze strony SCS-u faktycznie tak jak zapowiadał Piotr w wywiadzie z Wujkiem Bohunem będzie bombowy jeśli chodzi o dodatki czy to do ATS-a czy do ETS-a. Jeszcze gdybyśmy dostali jakieś konkretne info kiedy będzie nam dane pojeździć Renaultt Range T w tym momencie już w ogóle byłym usatysfakcjonowany :wub:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, K?sacz said:

No i oczywiście nowego malowania Chińskiego nie można używać na multi bo od razu kick. Zastanawiam się po co kupuje te wszystkie DLC żeby nie mogąc je używać? Nie za długo chyba singiel będzie lepszy.

Zobacz ile masz DLC na koncie i powiedz mi ile z tych DLC nie działa na MP (Poza Special Transport i Chińskimi malowaniami o których wspominasz). Ciekawe czy ci wyjdzie liczba większa niż 0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W sumie to te nowe malowania Chińskie fajne są :D Miałem już dawno DLC Chińskie Malowania, ale ani razu ich nie używałem. A te są naprawdę fajne. 

@K?sacz w swoim czasie zarówno malowania z eventu świątecznego jak i nowe z DLC Chińskiego zostaną dodane. 

Tak jak wspomniał @[PHT]elot360PL niemal wszystkie DLC są wspierane przez Multiplayer :) A z DLC Special Transport masz światła ostrzegawcze które możesz używać w trybie Multiplayer. Niby drobiazg ale cieszy :D

Link to comment
Share on other sites

@HaQOfficial Co tam bylo na facebooku (podales na forum SCS), bo strona jest niedostepna?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.