Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Mozliwosc kupna naczep?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aves said:

Mozliwosc kupna naczep?

Co ty prędzej bym się tandemow spodziewał niż możliwości kupna własnej naczepy. A co do terminu to moim zdaniem może nawet tym i w tym msc jeszcze to wyjdzie zdjęcia z tego co pamiętam to chyba 30 listopada robili taka byla przynajmniej data publikacji na ich koncie na Twitterze a do tego jeszcze teraz ten oficjalny film na yt.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem tworzenie własnych naczep będzie wymagało dość sporej roboty u scs. Prędzej oni wydadzą wszystkie firmowe naczepy (Schwarzmuller, Krone, wielton itd) niż stworzą system do tworzenia naczep. Za dużo roboty jest przy tym, moim zdaniem to DLC na początku mogą zrobić jakiś event jaki był w przypadku naczep Schwarzmuller chyba że przejdą od razu do konkretów i wystawią już jako płatny dodatek i może on kosztować 10 zł bo po tyle obecnie chodzi Schwarzmuller 

Edited by {HGT} Al Etihad

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Z kilkuletnie obecnosci WB na YT mozna sie bylo dowiedziec sporo o tym dlaczego nie ma wlasnych naczep. Wynika to z tego ze P.Sebor nie jest przekonany do tego ze ta opcja jest potrzebna gracza i ze to wniesie cos ekstra do gry. W tym materiale WB powiedzial ze ma nadzieje ze SCS dojrzal do tej decyzji czyli pewnie bylo kilka goracych dyskusji na lamach studia w tej sprawie. Postulaty samych graczy i kroki z aktualizacjami tez moga sugerowac ze Sebor zaczyna ulegac nieustajacej presji na te naczepy. Czas pokaze jak to sie wszystko potoczy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Daniellus said:

Powiem szczerze że aż mi się łezka w oku kręci. Nie wiem czy pamiętacie ale jakiś czas temu bardzo chciałem aby dodano druga linię licencjonowanych naczep. I moje marzenie się spełniło :wub:

Super! Kupuje od razu, bardzo lubię naczepy i zwracam uwagę na ich wygląd/typ. 

 

Co do daty to nie widzę jasnego komunikatu. Ale mam nadzieję że do wakacji się pojawią :) 

 

@[RT] Trybcio86 czy mógłbyś zdradzić w którym odcinku Bohun o tym wspomina? Chętnie o tym posłucham :)

 

No to ładnie,tyle czekać, najzabawniejsze jest to że dana marka była prezentowana do ets2 jeszcze przed premierą gry, kto by pomyślał że aż tyle zejdzie im z formalnościami. 
To taka uwaga, by nie napalac sie na wszystko co zostaje publikowane przez studio SCS :lol:

 

 

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ogólnie jestem ciekawy jak to zostanie zrobione.

 

Nie wiem czy wiecie, ale obecne naczepy, które mamy DOMYŚLNIE w ETS2 nazywają się w plikach gry... krone. Wystarczy wejść do logów multiplayera i pokazują się takie kwiatki:

 

wE1ZD.png

 

Według mnie te materiały odnośnie naczep Krone (czy tam Crown) to są te naczepy, które mamy obecnie. Więc teraz pytanie czy domyślne naczepy zostaną zamienione? Nowe DLC doda nowe naczepy i w sumie będziemy mięli Krone nielicencjonowany i Krone licencjonowany? Wyczuwam pewną niespójność tutaj.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dość ciekawe... Wg mnie będzie to zmienione na inną domyślną nazwę. A Krone będą się nazywać naczepy z DLC.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze odnośnie pojawienia się KRONE dwa razy jako licencjonowana nazwa oraz ta będąca parodią, w grze już były podobne przypadki, jak np. w DLC Italia, furgonetki marki Braco, które są parodią Iveco, chociaż same ciężarówki są w grze, oraz wszelka parodia maszyn CATa jako Mutt oraz DOG, a same silniki CATa na licencji pojawiły się w ATS, również naczepa HDS z żurawiem w ETS2 posiada z tyłu "S" stylizowane na takie same jakie naczepy Schwarzmuller mają na błotnikach.

Link to comment
Share on other sites

@Nextej SCS posiada licencje na dany model ciężarówki/naczepy. Czyli nawet jeśli mamy w grze ciężarówki np. Iveco to SCS nie ma pozwoleń na pozostałe pojazdy tej marki. 

Podobnie jest z Mercedesem. Zobacz sobie znaczki osobowych mercedesów na Al. Jest to taka ,,gwiazda,,. Identyczna miał MP3 w początkowej wersji gry kiedy SCS nie miało licencji. 

 

Co do innych zmian w nazwach jest to śmieszne, w formie żartu. Wątpię, aby kiedykolwiek pojawiły się na naczepach licencjonowane maszyny budowlane CAT czy pojazdy innych marek w Al. Ale przecież każdy wie o co chodzi ;) Szkoda czasu i zachodu. 

Link to comment
Share on other sites

Ech, dlaczego jak jestem w domu to nice w tym temacie nie gadacie, a jak pojadę w trasę to mam 3 strony do przeczytania?

 

O dlc nie mam co komentować, ale chętnie się jeszcze odniosę do słów @RaneMoro o teamie.

Prawda jest taka, że nie ma tematu, by o pracy teamu dyskutować. Gdyby ktoś napisał o tym w dziale opinie kierowców, to zostałoby usunięte, bo "to temat o kierowcach, a nie pracy teamu". Natomiast, kiedy ktoś ma zastrzeżenia, nie potraficie wyjaśnić sprawy, tylko zamykacie temat/obsmarujecie gracza nie dając mu się obronić pod pretekstem otrzymania warna i blokady. Podejście co niektórych członków do graczy i wspieranie trollingu sprawiło, ze odszedłem od mp już 3 tygodnie temu i nie nie zamierzam wracać.

 

Dziękuję za uwagę, kontynuujmy temat o grze.

 

PS: Ukrywając ten post/dając mi warna lub blokadę tylko potwierdzicie to, co napisałem. I nie piszcie mi o pisaniu na feedback. Nie mam za to czasu, a przede wszystkim sprawy są za stare, żeby je rozpatrzyć.

  • Like 1
  • Upvote 1
  • HaulieCry 1
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że na licencjonowanych firankach i chłodniach się nie skończy. Przydałaby się jakąś ładna podkontenerówka i wywrotka. Na te Krone czekałem tyle lat, zawsze podobały mi się te ich biało-niebieskie grafiki. Może w końcu się doczekam :D Szkoda, że przy omawianiu poprawek do Dafa z producentem, nie zagadali o naczepy Kögel, niby to ten sam koncern.

  • Like 1
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ciekaw czy wreszcie otrzymamy naczepe z LEDowymj światłami. Może jestem nudny (pisałem o tym chyba ze 3 razy już :P ) ale bardzo mi na tym zależy. Naczepy Schwarzmullera owszem mają ładne światła , jednak nie LEDy :D

 

I tak na marginesie. Czy ktoś się orientuje cze Krone produkuje też naczepy do przewozu szkła? 

naczepa-naczepa-do-przewozu-szklaBURG-DO

 

Również byłoby fajnie gdyby była ona licencjonowana. Schwarzmuller takowej nie posiada. 

Link to comment
Share on other sites

@Daniellus Ogólnie by było fajnie, gdyby naczepa do przewozu szkła (bodajże tak się nazywała) była w wersji Krone. Natomiast przeglądając obecny katalog ich naczep. Nie widzę tu żadnej tego typu. :/

Edited by LamAll

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.