Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

24 minutes ago, WooQash said:

Zaczynam się zastanawiać, czy coś zmieniło się w stosunku do długości banów. W ostatnim czasie miałem do czynienia z kilkoma osobami łamiącymi regulamin w skutek czego reportuję ich za pomocą formularza na stronie i zacząłem zauważać niepokojącą tendencję do dawania strasznie krótkich banów (oczywiście nie chodzi o landówkę śmierci ani jej okolice, bo tam po prostu nie śmigam). Jazda pod prąd - 1 dzień (sic!), ostre cwaniakowanie i wyzywanie wszystkich na CB radiu - 2 dni, jazda pod prąd + ramming - 3 dni... i tak wiele więcej. Może przez ostatnie 5 miesięcy coś się zmieniło, ale dla mnie za samą jazdę pod prąd było 3 dni, za cwaniakowanie na CB byłby tydzień tak samo jak za jazdę pod prąd + ramming. W takim razie zastanawiam się nad sensem reportowania ludzi, bo dla mnie (tak byłego admina) tak krótkie bany to śmiech na sali i wkrótce zejdziemy do poziomu kilku godzin.

Na szczęście jest niestrudzony wolny Michał który reportuj. Ja nie rozumiem ograniczenia w ilości wysyłania reportow. Co adminom się sprawdzać nie chce? 

Sprawa druga. Dostałem kiedyś bana od majstra. Odczekalem 3tygodnie, napisałem ma feedback że brak dowodów w moim banie i bach.. Nam zdjęty tzn usunięty z ewidencji. Czyżby admini też musieli trzymać dowód miesiąc? :D

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wojtek9911 said:

Na szczęście jest niestrudzony wolny Michał który reportuj. Ja nie rozumiem ograniczenia w ilości wysyłania reportow. Co adminom się sprawdzać nie chce? 

Sprawa druga. Dostałem kiedyś bana od majstra. Odczekalem 3tygodnie, napisałem ma feedback że brak dowodów w moim banie i bach.. Nam zdjęty tzn usunięty z ewidencji. Czyżby admini też musieli trzymać dowód miesiąc? :D

 

Adminom się sprawdzać nie chce? Nie, to ma ograniczać ilość bezsensownych reportów.

 

1 hour ago, WooQash said:

Zaczynam się zastanawiać, czy coś zmieniło się w stosunku do długości banów. W ostatnim czasie miałem do czynienia z kilkoma osobami łamiącymi regulamin w skutek czego reportuję ich za pomocą formularza na stronie i zacząłem zauważać niepokojącą tendencję do dawania strasznie krótkich banów (oczywiście nie chodzi o landówkę śmierci ani jej okolice, bo tam po prostu nie śmigam). Jazda pod prąd - 1 dzień (sic!), ostre cwaniakowanie i wyzywanie wszystkich na CB radiu - 2 dni, jazda pod prąd + ramming - 3 dni... i tak wiele więcej. Może przez ostatnie 5 miesięcy coś się zmieniło, ale dla mnie za samą jazdę pod prąd było 3 dni, za cwaniakowanie na CB byłby tydzień tak samo jak za jazdę pod prąd + ramming. W takim razie zastanawiam się nad sensem reportowania ludzi, bo dla mnie (tak byłego admina) tak krótkie bany to śmiech na sali i wkrótce zejdziemy do poziomu kilku godzin.

 

Przydałby się jakiś taryfikator banów ( zaostrzony ) i sumowanie. Pod względem surowości, ciebie jako admina lubiłem.

Edited by [PHT]MinatomiraiX
  • Like 2
  • True Story 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

Zaczynam się zastanawiać, czy coś zmieniło się w stosunku do długości banów. W ostatnim czasie miałem do czynienia z kilkoma osobami łamiącymi regulamin w skutek czego reportuję ich za pomocą formularza na stronie i zacząłem zauważać niepokojącą tendencję do dawania strasznie krótkich banów (oczywiście nie chodzi o landówkę śmierci ani jej okolice, bo tam po prostu nie śmigam). Jazda pod prąd - 1 dzień (sic!), ostre cwaniakowanie i wyzywanie wszystkich na CB radiu - 2 dni, jazda pod prąd + ramming - 3 dni... i tak wiele więcej. Może przez ostatnie 5 miesięcy coś się zmieniło, ale dla mnie za samą jazdę pod prąd było 3 dni, za cwaniakowanie na CB byłby tydzień tak samo jak za jazdę pod prąd + ramming. W takim razie zastanawiam się nad sensem reportowania ludzi, bo dla mnie (tak byłego admina) tak krótkie bany to śmiech na sali i wkrótce zejdziemy do poziomu kilku godzin.

 

58 minutes ago, [EKARD] Kamil01 said:

Ja tak samo się zastanawiałem, czemu na tak krótko dają te bany i aż odechciewa się reportować, bo jak za wyzywanie na CB na 2 dni dostanie to nic mu nie zrobi.

Zależy od admina. :)

Jakby tego nie powiedzieć - jedni zarzucą 5 dni, drudzy - 1 dzień.

Są pewne reguły i bardzo o tym dobrze wiesz, WooQashu.(nie miałem na myśli Cb,Kamilu :P  ):)

W leciutki sposób powiem, że nie wszyscy są tacy surowi. ;)


Powiem ze swojej strony, że jestem surowy wobec graczy, ale niestety - nie jestem w stanie wszystkich reportów sprawdzać, więc musicie wybaczyć. :P

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, RaneMoro said:

Dyskusje na temat kierowców

Dyskusje na temat firm

Feedback (skargi na administrację)

Dyskusja o "Wolnym Michale" to nie jest dyskusja o ETS2 ;) 

 

Będę wtrącał swoje krótkie opinie do wypowiedzi.

 

Wracając do tematu...

20 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

 

Zależy od admina. :)

Jakby tego nie powiedzieć - jedni zarzucą 5 dni, drudzy - 1 dzień.

Są pewne reguły i bardzo o tym dobrze wiesz, WooQashu.(nie miałem na myśli Cb,Kamilu :P  ):)

W leciutki sposób powiem, że nie wszyscy są tacy surowi. ;)


Powiem ze swojej strony, że jestem surowy wobec graczy, ale niestety - nie jestem w stanie wszystkich reportów sprawdzać, więc musicie wybaczyć. :P

 

Szkoda, że nie wszyscy są tacy surowi, moim zdaniem pora na zmianę i ostrzejsze karanie. Tak bym robił, ale administratorem nie jestem, a mi troszkę szkoda.

Celem bana ma być danie czasu na przemyślenie swojego postępowania, a taka blokada na 1, 2 lub 3 dni niewiele da. 

Bardzo mi się podoba praca rygorystycznych administratorów. KOZIK w zakorkowanej Brukseli na dzień dobry za jazdę pod prąd dawał 10 dni bana. Szacunek.

 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Cytując podlinkowany artykuł o własnych naczepach.

Quote

Bardzo możliwe, że 2018 to era nowego ETS'a stawiająca na mechanikę, a nie nowe mapy.

 

Zabawne, dokładnie dzień wcześniej przed powstaniem artykułu SCS zaprezentował screeny z nadchodzącego dodatku mapowego. Rzetelność autora dała chyba ciała.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze że aż mi się łezka w oku kręci. Nie wiem czy pamiętacie ale jakiś czas temu bardzo chciałem aby dodano druga linię licencjonowanych naczep. I moje marzenie się spełniło :wub:

Super! Kupuje od razu, bardzo lubię naczepy i zwracam uwagę na ich wygląd/typ. 

 

Co do daty to nie widzę jasnego komunikatu. Ale mam nadzieję że do wakacji się pojawią :) 

 

@[RT] Trybcio86 czy mógłbyś zdradzić w którym odcinku Bohun o tym wspomina? Chętnie o tym posłucham :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.