Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Słowacja, Węgry na dwa update'y. 

tylko wegry

  • Thanks 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Meitt Dokładnie, biorąc pod uwagę pierwszą informację o nowym DLC Italia, a dokładnie datę publikacji filmu

tj. 4 sierpnia oraz datę premiery tj. początek grudnia można sądzić, że już w wakacje będziemy mogli podróżować po krajach bałtyckich :) Chyba, że szykują jakieś dodatkowe odświeżenie Going East!, to może się to przedłużyć max. do września/października.

 

I jeszcze screen z filmu trochę bardziej czytelny (moim zdaniem :))

 

xddddddddddddddddddddddddd.JPG

Edited by Imperator Tracz
  • True Story 1

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedź na to jakie DLC będzie następne była już od 5 listopada, wystarczyło przeanalizować dobrze powyższy film od Bohuna, a to oznacza, że nad dodatkiem prace zaczęły się jeszcze przed wydaniem Włoch. Ja obstawiam okres wakacyjny tj. czerwiec/lipiec/sierpień. 

 

Bardziej zastanawia mnie kwestia jak połączą nowe DLC z podstawową mapą. W końcu wjazd na nowe tereny wymuszałby kupienie Going East. Niby od premiery minął kawał czasu ale może nie każdy chce kupować ten dodatek więc myślę że SCS wolałby uniknąć takiej polityki. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, H&V I Vaiarek said:

Bardziej zastanawia mnie kwestia jak połączą nowe DLC z podstawową mapą. W końcu wjazd na nowe tereny wymuszałby kupienie Going East. Niby od premiery minął kawał czasu ale może nie każdy chce kupować ten dodatek więc myślę że SCS wolałby uniknąć takiej polityki. 

Prom z Kiel do Kłajpedy :)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Imperator Tracz said:

Prom z Kiel do Kłajpedy :)

Od kiedy Kiel ma prom? :huh: 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

A może rozszerza podstawkę mapy o coś w pl co im pozwoli na połączenie tych państw 


To jeśli mieliby już ruszać Polskę to tylko z przebudową całego Going East. Tak to bez sensu ruszać tylko 1 kraj. A wątpię by na to się zanosiło. Chociaż... kto tam może wiedzieć co siedzi w głowach ludzi z SCS.

Edited by terrordrome

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam się zastanawiać, czy coś zmieniło się w stosunku do długości banów. W ostatnim czasie miałem do czynienia z kilkoma osobami łamiącymi regulamin w skutek czego reportuję ich za pomocą formularza na stronie i zacząłem zauważać niepokojącą tendencję do dawania strasznie krótkich banów (oczywiście nie chodzi o landówkę śmierci ani jej okolice, bo tam po prostu nie śmigam). Jazda pod prąd - 1 dzień (sic!), ostre cwaniakowanie i wyzywanie wszystkich na CB radiu - 2 dni, jazda pod prąd + ramming - 3 dni... i tak wiele więcej. Może przez ostatnie 5 miesięcy coś się zmieniło, ale dla mnie za samą jazdę pod prąd było 3 dni, za cwaniakowanie na CB byłby tydzień tak samo jak za jazdę pod prąd + ramming. W takim razie zastanawiam się nad sensem reportowania ludzi, bo dla mnie (tak byłego admina) tak krótkie bany to śmiech na sali i wkrótce zejdziemy do poziomu kilku godzin.

  • Haha 2
  • Confused 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.