Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ma być jako DLC ponieważ wydanie oddzielnej gry z Mapą ETSa nie miało by sensu, bo po co płacić 2x za to samo tylko że z jedna różnicą. Łatwiej dodać coś do czegoś już istniejącego. Ciekawe czy powstaną specjalne vski skupiające fanatyków  autobusów/autokarów już to ECS kiedykolwiek wyjdzie. @Daniellus Jak narazie to większym priorytem jest dla nich transport ciężarowy, dlatego też pierw range T i Man a potem autokary :)

Link to comment
Share on other sites

Patrzę na informację o zamknięciu serwerów amerykańskich i azjatyckiego z powodu nadmuchanego problemu z procesorami Intela (głownie ale i nie tylko) i aż chcę mi się wyć do nieba z tego powodu. Informacja ledwo wyszła na światło dzienne, tak na prawdę nikt nie zaobserwował problemu, a wszelkie media tak nadmuchały temat, że nawet team TruckersMP dał się ponieść emocjom i zamknął serwery tam gdzie nie mają informacji o "legitności" swoich maszyn.

 

Dla mnie ten problem jest tak nadmuchany i tak clickbaitowy, że głowa mała. Ok jest sobie luka, już znana i tak dalej, ale ile jest luk o których wiedzą nieliczni i korzystają z nich i będą korzystać? Nic nie jest piękne i wszędzie są jakieś błędy. Spowalnianie komputerów bo jest jakaś luka? Kto ją wykorzysta? No pytam się kto? I gdzie przede wszystkim? Nagle jakieś dziwne coś mi się przyczepi do pliku, który pobieram? Czy świadomie korzystając z Internetu samo mi to coś wskoczy? A co z tymi, którzy w nosie mają aktualizacje? Wszystkich nie da się zbawić. Po za tym o ile wiem sprawa dotyczy też Androidowców, a tam sprawa aktualizacji leży i kwiczy. Warto bawić się w to? Warto było rozdmuchiwać tą bańkę? Nie da się z tym żyć? Mam wrażenie, że ostatnie kilka dni z tą informacją niektórym się ostro w głowach poprzewracało.

  • Upvote 3
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Kiedy tandemy? Chcecie autobusów a w grze z nazwą TRUCK jest tylko jeden typ zestawu? A no tak duble ale na Skandynawii. Gdzie typ solówka+przyczepa? Dawno to powinno być.

Link to comment
Share on other sites

On 3.01.2018 at 6:31 PM, Kacperovski said:

@MonteCristo A jeździsz na multi w ATS'ie? Bo jest tak, że wersja, która jest wspierana przez multika, niestety w tej wersji nie ma Giftów.

Musisz zaktualizować ATS'a do najwyższej aktualnej wersji i dostarczać towary wtedy jedynie można na singlu. A jak masz najwyższą łatkę to szukaj po miastach, jak wyżej powiedziano.

 

 

A jaka jest ta najnowsza łatka ? Bo ja już się pogubiłem . Mam 1.29.1.1s i żadnych ładunków dla ATSa nie mam :( Przeniesienie do innego miasta też nic nie daje 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MonteCristo said:

 

 

A jaka jest ta najnowsza łatka ? Bo ja już się pogubiłem . Mam 1.29.1.1s i żadnych ładunków dla ATSa nie mam :( Przeniesienie do innego miasta też nic nie daje 

1.29.2.6, kliknij 'NONE' w becie

Nie dziala na multi, tylko graj na SP

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Komenda /fix to najgłupsza dostępna opcja w tej grze. W takim przypadku ta gra traci całkowicie sens. Gdzie jest realizm? Każdy może to w tej chwili używać dowolnie. Każdy może kłamać. Gdzie jest realizm dla VS'ek? Co jest grane, po co to komu?

 

Proszę o usunięcie tego z gry lub zrobienie coś z tym. Ponieważ dużo VS'em w tym i Agromex stawia na realizm. Teraz każdy może kłamać i nie dostawać kar za uszkodzenia. To jest bardzo bardzo BARDZO GŁUPIE!

EDYCJA:

Jeśli nie można usunąć tego globalnie z gry. To chociaż niech zostanie to usunięte z serwera EU#1, ponieważ to serwer symulacyjny, a komenda /fix nie pasuje do niego wcale. To jest mój apel, o usunięcie komendy /fix z EU#1 jeżeli nie można usunąć tego dla wszystkich serwerów.
 

 

Edited by WooQash
  • Like 4
  • Upvote 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Troche jak dla mnie za glupi pomysl....  Uderzenia z ciezarowka bez udszkodczen* to nie realizm!!! Sorry man!

 

Dodano poprwka postu

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

No i to też nie jest dobra sugestia by naprawiało tylko ciężarówkę. W tym momencie największymi poszkodowanymi są firmy które mocno stawiają na realizm. Nie da się zaufać pracownikowi w 100% że nie będzie używał tej komendy. Trzeba będzie stworzyć skrypt który by to sprawdzał, ale to zajmuje trochę czasu i nie każdy to potrafi, więc firmy musiały by opłacić osobę która by to zrobiła. Drugą śmieszną rzeczą jest to że osoby które trolluja i specjalnie w nas uderzają będą się na miejscu naprawić co skróci czas na znalezienie następnej "ofiary" i będą robiły jeszcze większy dym niż jest teraz 

Edited by Meitt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I wszyscy szukają tylko minusów, lub "bo trolle to wykorzystają". <faceplam>

 

Mnie też na razie komenda jest nieprzydatna, bo wożę tylko ładunki WOT i jest błąd z synchronizacją, ale ludzie! Trolle byli, są i będą. Cokolwiek zrobimy, troll znajdzie obejście lub wykorzysta nowe opcje do trollowania i nic na to nie poradzimy.

Link to comment
Share on other sites

Co jak co zgodzę się... Ta komenda nie ma w ogóle sensu. Jeśli jakiś troll wjedzie w innego gracza. To ma szanse się naprawić. A tak to by miał lekką nauczkę i by siedział na serwisie.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, jak trolle ramuja, wpisuja komendy, znowu ramuje, jeszcze komendy, itd... Nie oplaca mi to.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałeś to co właśnie napisałeś? 
Widziałeś kiedyś admina na EU1 ?

Bo ja gram od premiery na eu1 i od kąd te całe trolle przenieśli się na eu2 to administracji po prostu na 1 nie ma.
walka jest o to by EU1 było bez tej całej śmiesznej komendy by gracz miał wybór jak chce grac a nie traktowanie wszystkich tak samo i jeb do tego samego wora

  • Like 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Nawiązując do Twojej wypowiedzi nie wiem czy realne jest na autostradzie wpisać komendę i się naprawić ale tą kwestie zostawmy w spokoju. Kolejną sprawą jest to że nie ważne gdzie pojedziesz i tak spotkasz trolla, sam mam ponad 200 zaakceptowanych reportów za sam ramming, i specjalnie nie jeżdżę jak połowa ludzi którzy przeczyta ten post na drogę C-D żeby ktoś nabił mi uszkodzenia. 

 

 

Tak jak pisał @WooQash " Każdy może to w tej chwili używać dowolnie. Każdy może kłamać. Gdzie jest realizm dla VS'ek?" Pracownik firmy zahaczy o barierki po czym naprawi naczepę lub ciągnik  i pojedzie tak jak by nigdy nic a w liście przewozowym nie będzie żadnej adnotacji że uszkodził zestaw. Czyli ma przyzwolenie na rozbijanie się bo i tak szef się nie dowie. Tak jak pisałem wcześniej nie da się zaufać pracownikowi w 100%, do kontroli uszkodzeń musiała by powstać aplikacja, lecz najprostszym sposobem było by to gdyby na jednym z serwerów nie było możliwości używania tej komendy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Już naprawdę przesadzacie z tym stawianiem na realizm.... To jest gra czy drugie życie?.... W grach raczej chodzi o dobrą zabawę i jeżeli gra pozwala to jakoś tam to realnie odgrywać, oczywiście jak się da w jakimś stopniu to odegrać, lecz niestety ale tutaj tego nie zrobimy :) Jest dużo, rzeczy w ustawieniach samej gry które robią z niej nierealistyczny "symulator" (tak wiem ta gra ma tylko w nazwie simulator i raczej tak pozostanie) Jeżeli ktoś ma VSke w której siedzi od może nawet kilku lat z ludźmi i im nie ufa to szczerze? Pozdrawiam... Dodatkowo jest już od jakiegoś czasu pewna aplikacja TrucksBook w której widać wszystko, czy ma włączone światła, koguty, jaki kierunkowskaz, jaki ładunek ciężarówka itd... Po zapłaceniu nie pamiętam dokładnie jakiej kwoty mamy dostęp do mapki na której będzie pokazane gdzie uderzył ciągnikiem, gdzie naczepą, gdzie dostał mandat (o ile sobie tego nie wyłączył przez konsole, czy w menu gry). Jak naprawdę chcecie już wchodzić w to co dany "pracownik" robi w danym momencie (w grze) to polecam coś takiego :) 

 

 

Jak ktoś kogoś oszukiwał, oszukuje to będzie oszukiwać dalej :) Niestety ale takie jest już życie. 

 

 

 

@edit, piszecie że TROLLE mają jeszcze większe pole do popisu.... Przecież miały już takie coś, lecz w innej postaci... NoDomage (przez trainery różnej maści).... Zatrzymanie się na chwile na poboczu jak ktoś potrafił edycje save i pewne linijki pozmieniać na 0?.... Dalej jechał... 

Edited by H&V I AMF
  • Upvote 2
  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, H&V I AMF said:

Jeżeli ktoś ma VSke w której siedzi od może nawet kilku lat z ludźmi i im nie ufa to szczerze? Pozdrawiam... Dodatkowo jest już od jakiegoś czasu pewna aplikacja TrucksBook w której widać wszystko, czy ma włączone światła, koguty, jaki kierunkowskaz, jaki ładunek ciężarówka itd... Po zapłaceniu nie pamiętam dokładnie jakiej kwoty mamy dostęp do mapki na której będzie pokazane gdzie uderzył ciągnikiem, gdzie naczepą, gdzie dostał mandat (o ile sobie tego nie wyłączył przez konsole, czy w menu gry). Jak naprawdę chcecie już wchodzić w to co dany "pracownik" robi w danym momencie (w grze) to polecam coś takiego :) 

 

 

 

 

 

 

To co ma zrobić firma która ma własny panel? Ma specjalnie kazać pracownikom zakładać konta na TrucksBook'u? Widzę że nie rozpatrujesz wszystkich przypadków. Wydaje mi się że w każdej firmie jest rotacja pracowników i chyba nie ufasz tak samo osobie która jest tydzień w firmie jak osobie która jest ponad rok? No chyba że tak jest wtedy....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Meitt, nie widzę w tym nic złego :) Co za problem oddawać dalej na panel, lecz niestety ale ta trasa ma być również do wglądu na trucksbooku, nie ma jej, nie jest akceptowana :) Rejestracja konta na TB to jest kwestia chwili...  Zapewne niejeden pracownik w niejednej firmie będzie się burzył, lecz cóż :) Jak ktoś od razu ocenia osobę, że wiecznie jeździ na komendzie /fix to pozdrawiam.... (bo oddaje naczepy z 0% uszkodzeń) Wcześniej nikt nie miał podejrzeń, że przez edycje save zeruje uszkodzenia naczepy albo jeździ na NoDomage? Teraz jak jest to ogólnodostępne to jest beee feee itd?... Bez przesady..... Wiadomo jak pierwszy raz dopiero słyszysz jakiegoś gracza, który jest nowym pracownikiem, to nie będziesz mu ufać tak jak temu co jest rok w firmie :) Lecz też nie możesz ufać temu co ma rok, bo ludzie są różni i nawet tacy potrafią ładne rzeczy robić :)

Edited by H&V I AMF
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.