Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

43 minutes ago, Meitt said:

No na Bałkanach też dużo nie ma Autostrada przez góry i landówka wzdłuż morza

 

Ale za to jakie widoki, takich nie prędko znajdziesz w innej części europy.

 

5 hours ago, DanioUK said:

Moim zdaniem moze powstac mapa na wschod od Polski, powód?! ProMods ciagnie na wschod rowniez.

 

Głupszego argumentu nie słyszałem. Twórca gry zrobi kolejny dodatek tam gdzie moderzy rozszerzają podstawkę o swoje dzieło? Russian Open Space, make SCS great again! ...

 

Ujmę to dość racjonalnie, na chłopski rozum Bałkany jak najbardziej mogą być następnym DLC 

ewentualnie ta Irlandia ale to jest na tyle mały teren że mogliby to zrobić w darmowej aktualizacji, najlepiej na starych modelach (Zabieg w przypadku rozszerzenia DLC Going East, by reszta terenów nie odstępowała). Póki SCS sam nie ogłosi że jednak robią super pociąg czy inny samolot na np półwysep Iberyjski to zdania nie zmienię. 

Chociaż, już kiedyś o tym wspominałem, zrobienie czegoś takiego wiązałoby się z przebudową starej części mapy (Niewielkiej ale jednak), jakie jest nastawienie SCSu do działań na starszej części wszyscy wiemy. Na tym po części też bym się opierał.

Ale lubię być zaskakiwany pozytywnie, jeśli SCS jednak bierze się za półwysep Iberyjski i zrobi połączenie lądowe samolotem czy koleją, nie będę narzekał.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [PHT]elot360PL said:

 

Głupszego argumentu nie słyszałem. Twórca gry zrobi kolejny dodatek tam gdzie moderzy rozszerzają podstawkę o swoje dzieło? Russian Open Space, make SCS great again! ...

 

Ujmę to dość racjonalnie, na chłopski rozum Bałkany jak najbardziej mogą być następnym DLC 

ewentualnie ta Irlandia ale to jest na tyle mały teren że mogliby to zrobić w darmowej aktualizacji, najlepiej na starych modelach (Zabieg w przypadku rozszerzenia DLC Going East, by reszta terenów nie odstępowała). Póki SCS sam nie ogłosi że jednak robią super pociąg czy inny samolot na np półwysep Iberyjski to zdania nie zmienię. 

Chociaż, już kiedyś o tym wspominałem, zrobienie czegoś takiego wiązałoby się z przebudową starej części mapy (Niewielkiej ale jednak), jakie jest nastawienie SCSu do działań na starszej części wszyscy wiemy. Na tym po części też bym się opierał.

Ale lubię być zaskakiwany pozytywnie, jeśli SCS jednak bierze się za półwysep Iberyjski i zrobi połączenie lądowe samolotem czy koleją, nie będę narzekał.

 

 

 Tele ludzi ile opinii. 

 

To nie jest kolego glupi argument lecz cos gdzie gracze czesto graja a wschod w tym przypadku jest oblewany na promods wiec widzisz jestes weteranem ale nadal nie widzisz przyszlosci. Irlandia nie ma szans ze wzgledu na mala obecnosc graczy na brytyjskich landach. - i tu czytaj obcojezyczne forum - 

 

i sam sobie otrudniasz druga czescia wypowiedzi poniewaz przebudowa mapy nie ma sensu a wrecz 'krzywdzi" wszelakie dlc.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DanioUK said:

 przebudowa mapy nie ma sensu a wrecz 'krzywdzi" wszelakie dlc.


Przepraszam że się tak wyrażę, ale skoro tak to po jakiego czorta SCS robi kolejne DLC skoro każde jest jakościowo lepsze od drugiego (porównaj sobie Going East chociażby ze Skandynawią) oraz od podstawki mapy? Czyli, że chcesz jeździć po podstawce mapy, która jest wykonana na żałosnym poziomie tylko po to żeby nie "przyćmić" kolejnych DLC? Gratuluje podglądu. Proponuję Ci jeszcze napisać do SCSu: "Szanowne SCS, proszę nie robić przebudowy mapy bo przyćmi ona Wasze poprzednie DLC mapowe". Podstawka mapy prędzej czy później i tak zostanie przebudowana do poziomu jakość np DLC Italia czy tego chcesz czy nie i nikt nie będzie Cię prosił o zdanie czy Ci się to podoba. SCS zdaje sobie sprawę z tej przebudowy, a jakie są powody nie zabierania się do tego... to chyba jest już jasne i było wielokrotnie wałkowane.

Edited by terrordrome
  • Upvote 3
  • True Story 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DanioUK said:

To nie jest kolego glupi argument lecz cos gdzie gracze czesto graja a wschod w tym przypadku jest oblewany na promods wiec widzisz jestes weteranem ale nadal nie widzisz przyszlosci. Irlandia nie ma szans ze wzgledu na mala obecnosc graczy na brytyjskich landach. - i tu czytaj obcojezyczne forum - 

Gdzie ty masz wschód u ProMods? No chyba że wg ciebie cztery miasta w obwodzie Murmańskim (Średnio po 2000 km od Moskwy która definitywnie znajduje się na wschodzie) oraz dwa miasta na Ukrainie, jedno tuż przy granicy ze Słowacją, druga nieco ponad 40 km od tejże granicy to już wschód. Co tam RusMap które ma Białoruś i faktycznie wschodnią Rosje, to twoim zdaniem nie ma znaczenia...

Jestem weteranem i nie widzę przyszłości? A ty kim jesteś, co? Uważasz że SCS będzie robić tam gdzie moderzy pracują? Uważasz że przebudowa domyślnej mapy nie powinna mieć miejsca? Irlandia nie ma szans? Może podeślesz jakieś źródło? Bo z twoich innych postów które zdążyłeś już nakreślić na słowo honoru tobie nikt nie uwierzy.

 

Już pomijam że nie jestem jedyny który widzi że twoje podejście i nastawienie jest lekko mówiąc niepojęte. Ale pewnie, to my się nie znamy, ty kupiłeś ETSa i pozjadałeś wszystkie rozumy...

  • Upvote 1
  • True Story 3
Link to comment
Share on other sites

Piszac promods chodzilo mi o rozszerzenia map a nie konkretnie o sam PROMODS. drugie jestem optymista a czasem pesymista ktore swoje juz przezyl i widzial - nie koniecznie w grach. Tak uwazam ze SCS bedzie wlasnie pracowal w tym kierunku. Nie uwazam ze przebudowa nie powinna miec miejsca i powinna czy tez bedzie przebudowana ale nie na taka skale od razu dlatego tez tak napisalem. Irlandia nie ma szans. czytasz przeciesz tak duzo jestes blogerem wiec znajdz te zrodla - wysil sie. I nie daze do tego aby mi ktos wierzyl, bo jak powiedzialem to sa moje opinie i nikt z nimi nie musi sie zgadzac ale wy za duzo sie nakrecacie. PEACE

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DanioUK said:

Piszac promods chodzilo mi o rozszerzenia map a nie konkretnie o sam PROMODS. drugie jestem optymista a czasem pesymista ktore swoje juz przezyl i widzial - nie koniecznie w grach. Tak uwazam ze SCS bedzie wlasnie pracowal w tym kierunku. Nie uwazam ze przebudowa nie powinna miec miejsca i powinna czy tez bedzie przebudowana ale nie na taka skale od razu dlatego tez tak napisalem. Irlandia nie ma szans. czytasz przeciesz tak duzo jestes blogerem wiec znajdz te zrodla - wysil sie. I nie daze do tego aby mi ktos wierzyl, bo jak powiedzialem to sa moje opinie i nikt z nimi nie musi sie zgadzac ale wy za duzo sie nakrecacie. PEACE

Swego czasu (parę lat temu) SCS udostępnił tak zupełnie niezobowiązująco screena z drogowskazem do Belfastu, który leży na wyspie Irlandii ;)

  • Upvote 1

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Imperator Tracz said:

Swego czasu (parę lat temu) SCS udostępnił tak zupełnie niezobowiązująco screena z drogowskazem do Belfastu, który leży na wyspie Irlandii ;)

Pamiętam, przeszperałem archiwum scs i nie ma tej fotografii, u wujka google nic nie zginie xd

euro-truck-simulator-2-irish-paint-jobs-

może kiedyś się doczekamy zielonej wyspy, oby tylko nie takiej tandetnej jaka jest w PM

  • Like 1
  • Upvote 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Co do spekulacji o DLC następnym, na stronie steamdb która śledzi statystyki aplikacji steam po wejściu na strone od ETS2 i kliknięciu w zakładke DLC
https://steamdb.info/app/227300/dlc/ - o tutaj
Jest jedno DLC niepodpisane, jakiś "placeholder" na kolejny dodatek, co to będzie, nie wiadomo, ale jest tylko jeden... Czyżby koniec DLC dla ETS2 czy może nie dorobili ich więcej

Link to comment
Share on other sites

Może wkońcu DLC z autokarami, bo jakby nie było na każdym nowym dlc mapowym robią przystanki (więc chyba coś w tym jest). Tylko jestem ciekaw na jakiej zasadzie to będzie działać, czy będzie animacja wsiadania ludzi czy też po prostu się pojawią w autokarze znikając z przystanku. Co do kolegi @Boroo Nie będzie ETS 3, było już tyle razy to wałkowane, ETS2 będzie finalnym Etsem rozwijanym o DLC.

Edited by H&V I Piotrex [PL]
Link to comment
Share on other sites

O ile mnie pamięć nie myli SCS bardziej postawił na aktualizacje obecnej produkcji aniżeli pójście w następną część, coś na wzór Rockstara i GTA Online bo na GTA VI jakoś się nie zbiera.

 

Z ciekawości wklepałem w googla ETS 3 i pomijając podstronę Ceneo o nazwie Euro Truck Simulator 3 na której porównywane są ceny do ETS 2 (Tania sensacja? :P ) to znalazłem jakąś stronę która, pewnie w teorii, poświęcona jest hipotetycznemu następcy ETS2, a na niej artykuł który prawie 3 lata temu mógł przypadkowych znalazców strony napalić na następną odsłonę.

<link>

 

Czego to ludzie nie wymyślą :P

Link to comment
Share on other sites

A niby czym ten ETS 3 miałby sie różnić od 2? Będziemy mogli wciskać każdy przycisk w kabinie? Dorzucą animacje rak kierowcy i dłubanie w nosie? Wyjdziemy z ciągnika żeby rozpiąć/otworzyć naczepę, wymienić koło lub po nie nasikać?

 

Przecież taka gra miałaby się sporo różnić od 2, bo inaczej mogą po prostu wydać kolejną aktualizację, a nie budować od nowa grę

Link to comment
Share on other sites

@Boroo odpowiedz sobie na pytanie co chciałbyś widzieć w ETS3 (gdyby wyszedł a nie wyjdzie) czego nie ma w ETS2 skoro pojawią się w nim jeszcze m.in: przebudowa starej części mapy, nowe ciężarówki, tandemy, DX11 i lepsze funkcje z nim związane, być może(?) odświeżone starsze modele ciężarówek, nowe DLC z różnymi zawartościami (np. licencjonowane naczepy, akcesoria do tuningu), własne naczepy. Projekt jest rozwijany od 5 lat i co mało zrobili? Ja widzę spory postęp,  a gram w ETS2 od momentu premiery Scanii Streamline.

 

  • Haha 1
  • True Story 2

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bazyliszek [PL] said:

A niby czym ten ETS 3 miałby sie różnić od 2?

A czym się różniło ets od ets 2 ? Może nowy silnik graficzny. Jeszcze lepsza fizyka. A może model zniszczeń czy zrobienie MMO na styl GTA Online.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, smiglo5 said:

Co do spekulacji o DLC następnym, na stronie steamdb która śledzi statystyki aplikacji steam po wejściu na strone od ETS2 i kliknięciu w zakładke DLC
https://steamdb.info/app/227300/dlc/ - o tutaj
Jest jedno DLC niepodpisane, jakiś "placeholder" na kolejny dodatek, co to będzie, nie wiadomo, ale jest tylko jeden... Czyżby koniec DLC dla ETS2 czy może nie dorobili ich więcej

A moze Krone ktore jest prawdopodobnie w trakcie produkcji ? Skoro schwarzmuller jest płatny to krone które bedzie podobnym albo i identycznym dlc tez bedzie płatne ;) 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Boroo said:

@terrordrome ja nie mówię że w ETS 2 zrobili malo. Sam jestem zdania że scs zrobiło mega dużo . Tylko zobacz co ile wydają gry co 3-4 lata więc w roku 2020 prawdobodnie wydadzą jakaś grę bo raczej wątpię że poprzestaną w tworzeniu gier 

Po jakiego mają wydawać kolejną gre skoro mają ETSa i ATSa który przynosi im zyski i coraz większą ilość graczy.

Edited by HaQ

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.