Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie chce tu gówno burzy robić, ale nawet po dodaniu nowych dróg moja, jak i pewnie kilku/kilkunastu innych osób się nie zmieni. Szczerze, to tak jak bym powiedział że dodali nową trasę która łączyć Warszawę z Olsztynem. Może dla nas coś tam zmieni, ale dla kogoś pochodzącego z Francji/Chorwacji czy kaj indziej nic nie zmienia...

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K?sacz said:

Chyba nie grasz w ATS bo w 2017 otrzymało DLC Valentine's Paint, Heavy Cargo i New Mexico. No i podwójne naczepy z aktualizacji. Nadal mało?

heavy cargo ma polowe ladunkow z etsa wiec no ....  nic nie stalo by na przeszkodzie zeby scs uzupelnil to haevy cargo w ats o kilka ladunkow z ST ;) nie dostalismy nowej ciezarowki dla atsa i poki co po zwiastunie widac ze sie nie zanosi zeby jakas byla dla ameryki. Ciemne chmury zbieraja sie nad atsem niestety

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [RT] Trybcio86 said:

heavy cargo ma polowe ladunkow z etsa wiec no ....  nic nie stalo by na przeszkodzie zeby scs uzupelnil to haevy cargo w ats o kilka ladunkow z ST ;) nie dostalismy nowej ciezarowki dla atsa i poki co po zwiastunie widac ze sie nie zanosi zeby jakas byla dla ameryki. Ciemne chmury zbieraja sie nad atsem niestety

 

Dokładnie tak, więc nie ma co mówić, że ATS coś się poprawia lub coś w tym stylu. Gdy tam nadal że tak powiem sto lat za "..." 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

No niestety to widać po liczbe kupionych kopii oraz graczy nawet na MP - ATS to niestety niechciane dziecko które nie wyszło SCS może to przez to że nie chcą nielicencjonowanych ciężarówek przez co zawartość jest mocno uboga  co prawda ja kupiłem ATS ale po ledwie 5 godzinach gry nic mnie do niego nie ciągnie nawet nie zakupiłem New Mexico bo to by była dla mnie strata pieniedzy - dla porównania w ETS2 mam 508 h co i tak jest mało dla nie których bo znam osoby które maja o wiele wiecej a mają ETS2 od dopiero multiplayera gdzie ja kupiłem w tedy kiedy były różowe ciężarówki na piracie 

Edited by Haniballl
Link to comment
Share on other sites

Witam szanownych truckersow. Chciałbym poruszyć temat o nowościach jakie mogą wystąpić w 2018r. Pewnie większość z was lubi bawic się w wizjonerow i już macie swoje przewidywania na rok 2018. Chciałbym zapoznać się z waszym zdaniem jak i podzielić się moja opinia. A więc zacznę od pewnego filmiku autorstwa SCS Software . Mianowicie:

 

 

 

Długo nie trzeba było czekać na falę komentarzy typu renault range t i Man tgx e6. Cóż tak jak w przypadku Mana widziałem kiedyś zdj z siedziby scs z owym modelem to range t było już zaprezentowane w pełnej okazałości przed premierą Viva la France. Myślę że w 2018 możemy się spodziewać jednej z tych ciężarówek ( albo może i nawet 2 ). Gorzej to wygląda w przypadku nowych map. Co jak co ale wizualnie dlc rozszerzające Włochy wygląda rewelacyjnie pod względem grafiki. W związku z nakładem pracy i czasu nie wydaje mi się żeby w tak krótkim odstępie czasowym zostało dodane kolejne dlc rozszezajace mapę. Myślę że prędzej możemy spodziewać się dlc z dodatkami dla kolejnych ciezarowek ( coś na zasadzie scanii i dafa. Zapraszam wszystkich do podzielenia się wasza opinia i ewentualnymi oczekiwaniami na rok 2018. SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.

Edited by Kris95
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Raczej gdyby nie było pewne że obie ciężarówki pojawią się w 2018, to by nie zostały pokazany w tym filmie. Odnośnie map, przecież co rok robią jakieś dlc mapowe, więc nie wiem dlaczego mieliby nie zdążyć zrobić kolejnego (jedyną przeszkodą może być niewiele terenów do zmapowania (Bałkany i Irlandia)). I wciąż mam małe nadzieje na dodatki z tandemami i autokarami...

Link to comment
Share on other sites

Widziałem na kilku obrazkach po tym doc ze gdzieś na autostradzie były zafoliowane tablice z nazwą miasta. Czy to może być jakiś trop? Jeżeli chodzi o nowe mapy to na pewno nie będzie czegoś na taką skalę jak Włochy bądź Francja. Prędzej coś mniejszego. Zrobili w tym roku sporo. Szczególnie w ets więc może w 2018 skupia się bardziej na ats'ie ?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę ,że nowym dodatkiem mapowym będą może Chorwacja , Serbia czy tam Słowienia no ,bo na ludzi rozum przeca tam nie ma żadnych dodatków postawionych jest pusto jak na stole a dookoła mapy wszędzie są dodatki (wschód nie wliczając) ,więc jedynie mi się wydaje ,że będą robić ponownie Południe Europy :P aczkolwiek mogą również zrobić Islandie lub Irlandie.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, 1N33Q337 said:

@Kris95 Z tego co wiem to nowe DLC mapowe do ETS2 jest już w pracach i raczej to nie jest jakieś mniejsze państwo.

Myślę, że na Hiszpanię i Portugalię lepiej się nie nastawiac, ponieważ do tych dodatków wymaganym DLC byłoby Viva la France, a jak wiadomo SCS robi dodatki tylko na podstawkę gry 

Link to comment
Share on other sites

@RaneMoro Wymaganym? Raczej niekoniecznie, aby tam się dostać z podstawki, przecież można by skorzystać z promu, a są takie połączenia w rzeczywistości, np. z Plymouth. Dla mnie nie byłoby problemu z takim DLC gdzie można się dostać z podstawki promem i to jeszcze bez Vive La France. Chyba, że komuś zależy na tym, aby móc się dostać drogą lądową, niż morską, to wtedy inna rozmowa :P .

 

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaneMoro said:

Myślę, że na Hiszpanię i Portugalię lepiej się nie nastawiac, ponieważ do tych dodatków wymaganym DLC byłoby Viva la France, a jak wiadomo SCS robi dodatki tylko na podstawkę gry 

W ostatnich dwóch rozszerzeniach mieliśmy przebudowany fragment mapy podstawowej, żeby dostosować podstawę pod nowe dlc. Myślę, że SCS nie robiłby problemów z oddaniem jednej drogi z dlc Francji do podstawki, żeby mogli wydać Portugalię i Hiszpanię. W końcu oddać jedną drogę to zmienić kod (chyba:)), a zarobek na dlc będzie na pewno spory.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

W ostatnich dwóch rozszerzeniach mieliśmy przebudowany fragment mapy podstawowej, żeby dostosować podstawę pod nowe dlc. Myślę, że SCS nie robiłby problemów z oddaniem jednej drogi z dlc Francji do podstawki, żeby mogli wydać Portugalię i Hiszpanię. W końcu oddać jedną drogę to zmienić kod (chyba:)), a zarobek na dlc będzie na pewno spory.

 

W podobny sposób myślałem o zrobieniu stanów do ATSa, tj. stworzyć 'linię' stanów z zachodu na wschód USA, które byłyby darmowe. Wtedy nie byłoby problemu z dodawaniem płatnych terenów, gdyż po prostu łączyłyby się z tymi darmowymi stanami z podstawki. Jednakże, pomysł ten wydaje się nierealny i z tym tempem ich prac przyniosłoby im to raczej straty.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaneMoro said:

Myślę, że na Hiszpanię i Portugalię lepiej się nie nastawiac, ponieważ do tych dodatków wymaganym DLC byłoby Viva la France, a jak wiadomo SCS robi dodatki tylko na podstawkę gry 


Jeśli taka byłby filozofia SCS-u to do ATSa czekałyby nas jeszcze tylko 3 mapowe DLC: Idaho, Oregon, Utah, a do ETS2 co najwyżej półwysep Bałkański i Irlandia bo jedynie te tereny przylegają jeszcze do podstawowej części mapy. W przypadku Hiszpanii i Portugalii - pisałem kiedyś o tym, że z Plymouth jest połączenie promowe do Santander. Jednak ten port w Plymouth był dodany razem z DLC Vive La France jak zauważył @[PHT]elot360PL. SCS zatem musiałby przenieść ten port do dodatku DLC Hiszpania żeby gracz mógłby jechać do Hiszpanii i Portugalii omijając Francję i tym samym nie zmuszając gracza do kupna DLC Vive La France.

Edited by terrordrome
  • True Story 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bardziej wolal Balkany niz Iberia. Hiszapnia ma wiecej autostrady niz lanodwki = nuda widoki samo co w Francji.. 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.