Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

U mnie wszystko działa jak trzeba, ładunków z eventu mam po 3 w każdym mieście, jeżdżę sobie po Włoszech i odkrywam mapę i wszystko jest miodzio. Może u Ciebie @Kacperovski trzeba na Steam odinstalować DLC mapowe i zainstalować na nowo? Może to sprawi, że tak jakby WoTr na nowo je zobaczy?

Link to comment
Share on other sites

@Kacperovski Moze masz dwa konta WoTr/lub steam?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak z innej beczki... Jest ktoś kto potrafiłby mi wytłumaczyć logikę ruchu IA?

Sytuacja nr 1:

 

Jest skrzyżowanie 3 ulic w kształcie litery "T". Ja jadę "nóżką". Po bokach (czyli "daszku T'etki") palą się czerwone światła i auta stoją. Dla mojej ulicy pali się zielone. Przede mną stoją dwa auta i chcą skręcić w prawo. Podjeżdżają do środka skrzyżowania i się zatrzymują, mimo iż pali się zielone. Mruganie i trąbienie nic nie daje. Zapala się dla mnie czerwone, a po bokach zielone, auta po bokach ruszają, to te co stały przede mną też ruszają i omal nie dochodzi do wypadku.

Sytuacja nr 2:

Jedzie przede mną policja, przed nią inny zestaw. Jest czerwone więc stajemy. Zapala się zielone, zestaw przejeżdża, policja rusza i tuż przed światłami staje w miejscu, ja po heblach do zera i staje, a ta jakby nigdy nic rusza sobie i jedzie dalej.

Sytuacja nr 3:

 Jadę sobie autostradą te 80/90 i chce wyprzedzić. Zjeżdżam na z prawego na środkowy, a samochód który wyprzedzam zjeżdża dosłownie na centymetry przed moim zderzakiem, więc ja hop na skrajny lewy ze środkowego, a ten znów przede mnie i jeszcze hamuje... Ja po heblach i siup na prawo, na milimetry mijam jego kuper, a ten przyspiesza i po chwili go nie ma... A najlepsze jest to, że przed nami NIC nie jechało, WSZYSTKIE pasy przed nim były PUSTE...

Sytuacja nr 4:

 

Mam zielone, IA z naprzeciwka chce skręcić w lewo, czyli przeciąć mój tor lotu. Stoi i czeka cały czas mimo iż mam jeszcze z 20m do skrzyżowania. Wjeżdżam na skrzyżowanie, jestem już na jego środku, a ten mi się pod zderzak ładuje i ja dostaję mandat...

Sytuacja nr 5:

 Jest dwupasmowa autostrada. Po prawej pas rozbiegowy dla tych co wjeżdżają na nią.  Cały prawy pas stoi bo na rozbiegowym stoi ciężarówka na kierunku i ani ona ani ci co na prawym stoją jechać nie chcą...  A lewy jedzie 20/h i staje na sekundę na wysokości końca kolejki na prawym i wystrzeliwuje jak z procy...

Takich sytuacji jest wiele i zaczynam się zastanawiać co było brane przed projektowaniem ich "logiki"...

 

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

W takim ostrym skrócie to w ostatnim czasie wyszło nowe DLC mapowe "Italia" oraz DLC "Special Transport", które nie jest dostępne na MP. Dodatkowo jest nowa ciężarówka Scania S oraz R, wraz z dodatkiem kilka nowych samochodów AI (single). Na MP kilku jeszcze nowych moderatorów, supportów... Jak i nowa ranga Tłumacza. To chyba te najważniejsze rzeczy. No i dodali automatyczny kick za brak świateł jak i WinterModa.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

I double sa dostepne na mp tylko na skandynawii

Edited by Aves
  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@BaconLord,

Special Transport DLC nie jest gwarantowany, aby został uwzględnionym w pierwszych kilku patchach. Ze względu na złożoność sytuacji, w jakiej działa zawartość tego DLC, możliwe jest, że obsługa tego konkretnego DLC zajmie dużo czasu, a w najgorszym przypadku nie będzie w ogóle obsługiwana. Prosimy o danie naszym twórcom wystarczającej ilości czasu, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Wywieranie na nie presji lub tworzenie ogromnej ilości tematów nie zmieni szybkości rozwoju.

(źródło: http://steamcommunity.com/groups/truckersmpofficial#announcements/detail/1589073173829622179)

Link to comment
Share on other sites

Według Mnie bardzo udany rok pełen aktualizacji, różnych DLC do ETS2 i ATS. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie równie udany, co rok 2017. Według was udany był ten rok czy tak nie za bardzo pod względem aktualizacji, różnych DLC itp ?

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czemu nikt z was nie wspomni o wejściu ETSa na rynek steam?

Warto zaznaczyć że dzięki temu krokowi w przypadku SCSu pieniądz ciągle pracuje, w końcu z każdej transakcji dotyczącej przedmiotów z Euro Trucka SCS dostaje z niej niewielki procent. A to może oznaczać więcej lepszej zawartości w darmowych aktualizacjach lub przynajmniej w takich eventach.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sie zastanawiam bo piszecie ze to byl dobry rok w wykonaniu scsu. Po prawdzie to byl chyba pierwszy raz kiedy dotrzymali zlozonych obietnic ;) mozna powiedziec ze zrobili nawet jedno dlc ponad plan :D bo heavy cargo nikt sie nie spodziewal (po zeszlorocznym zwiastunie ) wszyscy liczyli na oversize a tu sie okazalo ze zrobili 2 dlc z tego i w dodatku tak pomiedzy :D Niestety Ats odstaje bardzo mocno od starszego brata i zaczyna mnie osobisci to bardzo niepokoic bo ets dostal drugie zycie a nowy produkt stoi w kacie i zbiera kurz :/

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K?sacz said:

Chyba nie grasz w ATS bo w 2017 otrzymało DLC Valentine's Paint, Heavy Cargo i New Mexico. No i podwójne naczepy z aktualizacji. Nadal mało?

 

Szczerze na to co by mogli dać, to nawet mało. 

Ats:

+Paint (Średnio się zalicza)

+Heavy Cargo

+New Mexico

+Naczepy z aktualizaji

 

Ets2:

+Paint

+Michelin

+Daf Tuning Pack

+Special Transport

+Heavy Cargo Pack

+Italia

+Double

+Nowa Scania

 

Chyba nadal ATS jednak odstaje?

 

  • True Story 4

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

@LamAll ATS dodali nowe drogi...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.