Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

12 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

MOje skromnie spostrzeżenia po 2 ładunkach jest takie, że piloci strasznie późno reagują, że trzeba ruch zepchnąć na bok/zablokować. Na jednym zjeździe pilot całkowicie się zatrzymał, ruch AI też i nikt nie mógł ruszyć. Dopiero jak parę razy błysnąłem drogowymi to pilot łaskawie pojechał dalej. Dojeżdżają na miejsce docelowe pilot w ogóle nie zablokował wjazdu na rondo, a przy wjeździe do firmy stanął jak chińczyk, że nie wiadomo było co on chce zrobić. Ich zachowanie wymaga sporej poprawy, bo na tę chwilę bezpieczniejsza jest dla mnie samodzielna jazda

Zgłoś to na forum SCSu w dziale błędów i być może coś z tym zrobią.

Edited by HaQ

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Taka moja  mała opinia dotycząca Special Transport DLC :) Może ktoś się zemną zgodzi może nie :) Nikt tutaj nie pisał, że mamy tylko SCS chwalić.

Dodatek jako dodatek fajny, bo dodaje coś nowego, lecz niestety zachowanie pilotów pozostawia wiele do życzenia :) 60km/h na autostradzie?... Normalnie po 80 jadą... Spychanie czy blokowanie skrzyżowań? Po co... Niech gracz sie męczy... 

- spychanie jako tako działa, lecz nie do końca, nie wszystkie pojazdy zjadą na pobocze...
- blokowanie skrzyżowań.... nawet sam traffic gdy ma zielone stoi, jak gabaryt jest daleko przed skrzyżowaniem... trochę mało realne bo pilot czy policja powinien to zblokować, ewentualnie dla gabarytu się świecić zielone światło, a dla trafficu czerwone.
- wykonanie ładunków i naczep, na wysokim poziomie, chociaż modelowo już pokazał nam SCS jak to wygląda przy poprzednim dodatku Heavy Cargo, dodano tylko parę osi i zmieniono zupełnie ładunki na dłuższe, szersze i wyższe :)
- ogromny plus to są LEDowe koguty i obrysówki, które mają normalne rozmiary, bo oryginalne wyglądają jak jakaś mała piłeczka... 

- trochę mało tras bo na Włochy nic niestety nie znalazłem.... a dość ciekawie by się jeździło po nowych bramkach czy terenach :) 

 

Wstrzymał bym się z wydaniem tego DLC do jakoś lutego i do lutego prowadzić MOCNE beta testy....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@[PHT]MinatomiraiX, to równie dobrze ogranicznik musiał by być dany na 70km/h :) Jak to ma być w jakimś stopniu symulator to niech chociaż coś tam z tego jest ;) Bo 60km/h to nie widziałem ani razu gabarytu po autostradzie :P 75-80 to tak ale nie 60 :D Nawet mapa mogla by być 100 razy pomniejszona ale aby 60 jechać i piloci sam zwalniają nagle do 20 Ci przed maską?... To tak troche nie halo :P 

Link to comment
Share on other sites

@H&V I AMF

Z tym staniem trafficu na skrzyzowaniach to juz pisalem po obejrzeniu materialow przed premiera :) Brak w tych scenkach zaladunku i rozladunku zestawu przez dzwig ;) co do mechaniki pilota nie ma zle bo przy tym szalonym trafiku mozy byc momentami zabawnie :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@[RT] Trybcio86, właśnie znajomy miał sytuację, że Policja (traffic) skręcało i prosto w pilota uderzyło ;) Oczywiście wyskoczył komunikat czy chcesz przerwać dostawę czy wczytać ostatni zapisany punkt ;P  tak ze ten traffic jest mocno szalony jak i niedopracowany :D ciekawe czy kiedys doczekamy sie dopracowanego trafficu w tej grze ;)

Edited by H&V I AMF
Link to comment
Share on other sites

@H&V I AMF  sztuczna "inteligencja" w tej grze potrafi wprawic w skrajne nastroje od pelnego wkur... po smiech do lez :D Przynajmniej nie ma nudno :) Niestety ostatnio strasznie irytuje mnie ilosc mandatow ktora obsypuje mnie gra gdy wjezdzam do strefy ograniczenia predkosci hamujac przed nia a i tak przy znaku od razu dostaje mandat ... bo wyhamowanie 40 tonowego zestawu to wedlug scs 2 metry 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@[PHT]elot360PL, czemu się na tym nie dało? Stacja jak każda inna ;) Nawet jest identyczna jak pokazałeś na pierwszym ss :) Traffic raczej tam nic nie przeszkadza, bo jak by stał tam traffic to normalny gracz by postawił się obok :) A na MP nie raz się właśnie takie coś przydaje i można tankować w 3 ;) a nie tylko we 2 jak to jest teraz :P Na jednym punkcie mogą stanąć dwie osoby jak jest szeroko :D Kazda staje po połowie punktu i tankują :D Oszczędność miejsca i czasu :D

Link to comment
Share on other sites

Jak mysli ze kiedy wprowadzi ST DLC na MP? 

Spoiler

Droga miedzy Bruksela a Amstredamie robia chaos. 

uNIo1c9.png

 

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Aves, to by była nowa landówka śmierci :D Bo z ST nie mogli by z tej trasy zjechać :D

@[PHT]elot360PL, chodzi mi o "Nie wprowadzone wszędzie gdzie się dało (Np tutaj):" dać się dało ale jak zwykle SCS niestety wie lepiej :P Bo na SP nie jest to potrzebne ale na MP juz sie przyda :) Wiadomo SCS nie zbyt sie tym przejmie :D

Edited by H&V I AMF
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Gdy  wytycza sie trase dla przejazdu gabarytow usuwa sie wszystkie znaki na poboczy zeby nie mozna bylo zahaczyc a ja sie juz 3 raz zawdzialem o jakis wystajacy znak :( Polecam trase stavanger - oslo i to wielka gorke :D chwila nieuwagi przy redukcji i stoimi jak kon w piachu :D 

To samo miałem w Glasgow. Problem był przy wjeździe na autostradę no ale, że trzeba było wjechać pod górkę to nagle moja ciężarówka zmniejszała prędkość i sama się toczyła na dół. :D I musiałem użyć tajemniczego cheata na kamerę 0 i F9. :D 

Ale mam jedno poważne zastrzeżenie do tego DLC. Sama historia zaczęła się jak wziąłem ładunek z Pragi do Nurnberg. Na początku wszystko było ok, problemy zaczęły się na skrzyżowaniu. Miała się rozpocząć zmiana pasa więc pilot z przodu sobie stanął, czekał aż wszystkie ciężarówki i samochody sobie pojadą i tak stał, stał i stał i to nic, że już droga była pusta i wszyscy już dawno sobie pojechali a on nadal stał. Więc wpadłem na pomysł, że tego pierwszego pilota ominę. Ominąłem tego pilota a ten pierwszy pilot jakimś cudem zniknął i został pilot co jeździ z nami z tyłu. Więc sobie nadal jechałem i dojechałem tam gdzie rozpoczyna się miasto Nurnberg a tu nagle komunikat się pojawił, że pojazd eksportowany został uszkodzony i mogłem tylko wczytaj poprzedni checkpoint albo odpuścić zlecenie. Wybrałem wczytanie poprzedniego checkpointa i mnie wczytało na skrzyżowaniu gdzie zaczęły się te problemy. Zacząłem jechać i patrzę: Droga pusta, nie ma żadnego pilota z przodu a ni z tyłu i tak samotnie pojechałem do tego miasta dostarczyć zlecenie. 

Link to comment
Share on other sites

Ja przejechalem 1500 km trase z oslo do krakowa omijajac wszelakie bramki i slimaki oraz uwazajac na wiadukty i ciasne skrzyzowania w miastach itp. Zabawa z wytyczaniem trasy i wnikliwym analisowaniu jej przebiegu to fajna zabawa :) juz nie moge sie doczekac jazdy na modach mapowych oj bedzie sie czlowiek pocil wkurzal i klal w nieboglosy :D

 

Pobawilem sie dzis tymi lampkami mrygajacymi na grilu i po ich zamontowaniu zaczyna mi szarpan plynnascia gry bez spadku fps... po wylaczeniu swiatel ostrzegawczych wszystko wraca do normy. Zauwazyl tez ktos takie cos ?

Edited by [RT] Trybcio86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Adam112 Sprobuj isc spac kilka razy(ponownie laduje save)?  Ten lodz jest w Brukseli

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

1.30.1.17

  • Fixed possible crash after failed special transport mission
  • Fixed map terrain issue (introduced in 1.30.1.14) for both both map rebuild and when loading older map format

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.