Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Czemu tak myślisz? Uzasadnisz wypowiedź argumentami?

Bardzo krótkie trasy, brak możliwości chociażby wjazdu na parking (pomijam już fakt braku możliwości zmiany trasy), problemów z wjazdami, wyjazdami też nigdzie nie ma, prędkość pilota też jest śmieszna.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Euro3 said:

Bardzo krótkie trasy, brak możliwości chociażby wjazdu na parking (pomijam już fakt braku możliwości zmiany trasy), problemów z wjazdami, wyjazdami też nigdzie nie ma, prędkość pilota też jest śmieszna.

Nie wiem czego ty oczekiwałeś od tego DLC, jeśli myślałeś, że to będzie coś typu Heavy Cargo, to się mylisz, z resztą widziałeś te trailery i gameplay'e ale i tak kupiłeś.

Ja od tego DLC oczekiwałem wyzwania, i właśnie to DLC nam to oferuje. Nikt nie powiedział że będzie łatwo przewieść takie wielkie ładunki z punktu A do punktu B.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Daniellus said:

Czyli ogólnie polecacie DLC? Zastanawiam się nad kupnem :)

Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się i od razu kupił. W końcu 18 złoty to nie majątek.

@R1siek Po wyprzedzeniu pojawia się komunikat żeby towar znajdował się pomiędzy pojazdami pilotów.

9b947e9d085e8.png

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Dodano zdjęcie
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Ja od tego DLC oczekiwałem wyzwania, i właśnie to DLC nam to oferuje. Nikt nie powiedział że będzie łatwo przewieść takie wielkie ładunki z punktu A do punktu B.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz wyzwanie, ale spoko. :) Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, a właśnie, że jest. :( Mogli chociaż to spróbować utrudnić dodając normalnie parkowanie. :D

Edited by Euro3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Euro3 said:

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz wyznanie, ale spoko. :) Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, a właśnie, że jest. :( Mogli chociaż to spróbować utrudnić dodając normalnie parkowanie. :D

Tylko że musieliby wtedy pozmieniać niektóre prefarby, a zaledwie kilka stron wcześniej tej dyskusji była już mowa na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Skoro już mówimy o błędach to może pokaże coś, przez co DLC mogło by zostać przesunięte z publikacją4f1d8881cfd73.png

01f6aa8191b62.png

Policja na skrzyżowaniu/zjeździe do firmy zatrzymuje ruch... również ten kierunek którym porusza się konwój z ładunkiem.

Czekałem jakiś czas, ale kierowca przede mną nie wykazywał jakiejkolwiek chęci do jazdy. 

Jedyne rozwiązanie tego problemu to zapisać save i wczytać grę

Sprawdźcie czy wy też na Białystoku także uświadczycie tego problemu

@Aves Skoro użycie tego moda wyklucza dodanie informacji o bugu to w takim razie niech ktoś inny spróbuje się tam przejechać i jeśli bug występuje zgłosić

Dopiero przy warunkach dodawania info o bugu zauważyłem, że nie mogę mieć żadnych modów, no cóż :(

W Kassel na skrzyżowaniu mam to samo.

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Link to comment
Share on other sites

@[JT]Rosyjski Elektryk Choc uzywasz moda...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@[JT]Rosyjski Elektryk Przejehcalem do Bialystoku nie spotkalem nikogo al traffic, byl czysty. A jaka uzywasz g_traffic? Jesli 2 to za duzo al.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@AvesPrzyczyna znaleziona. Dzięki!

 Wychodzi na to że miałem ustawiony ruch Al na ........10!

Szczerze o tym zapomniałem, swoją drogą może będzie jakiś update "naprawiający" ten "problem", przy tak dużej liczbie pojazdów.

Link to comment
Share on other sites

MOje skromnie spostrzeżenia po 2 ładunkach jest takie, że piloci strasznie późno reagują, że trzeba ruch zepchnąć na bok/zablokować. Na jednym zjeździe pilot całkowicie się zatrzymał, ruch AI też i nikt nie mógł ruszyć. Dopiero jak parę razy błysnąłem drogowymi to pilot łaskawie pojechał dalej. Dojeżdżają na miejsce docelowe pilot w ogóle nie zablokował wjazdu na rondo, a przy wjeździe do firmy stanął jak chińczyk, że nie wiadomo było co on chce zrobić. Ich zachowanie wymaga sporej poprawy, bo na tę chwilę bezpieczniejsza jest dla mnie samodzielna jazda

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.