Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 minutes ago, Adam112 said:

Koledzy mi sie ten Special transport kojarzy z taki programem z Tvn Turbo Mega Transporty  a takie pytanie związane z grą   ponieważ mam 25 zł na steam i czy jest jakaś zniżka żeby mniej zapłacić za te Dlc :) 

Wyżej kolega napisał.

14 minutes ago, K?sacz said:

Teraz mi się pojawilo i w pakiecie jest za 15 zł. Oczywiście jak ma się poprzednie DLC. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K?sacz said:

w pakiecie jest za 15 zł. Oczywiście jak ma się poprzednie DLC. :D 

Tak jak powiedział kolega powyżej, 15 złoty najtaniej, a jeśli nie masz wszystkich dodatków z zakietu to 18 złoty.

Link to comment
Share on other sites

Zablokowana możliwość korzystania z pomocy drogowej

Przy braniu zlecenia, tankują nam trucka do pełna

12 biegowa skrzynia spokojnie daje sobie radę

Pilot na autostradzie jedzie max. 60km/h.

Auto zapisy są wykonywane co 2-6 minut.

Światła ostrzegawcze na grillu w trybie fotograficznym nie chcą się uchwycić palące /Próbowałem z 10 razy zrobić zdjęcie z tego trybu i na grillu ciemno.

Jak będę wiedział jeszcze coś to wyedytuję post

Link to comment
Share on other sites

Tez kupilem 18 zl bo supportuje SCSowi :P 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gdy  wytycza sie trase dla przejazdu gabarytow usuwa sie wszystkie znaki na poboczy zeby nie mozna bylo zahaczyc a ja sie juz 3 raz zawdzialem o jakis wystajacy znak :( Polecam trase stavanger - oslo i to wielka gorke :D chwila nieuwagi przy redukcji i stoimi jak kon w piachu :D 

Edited by [RT] Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

Just now, [RT] Trybcio86 said:

Gdy  wytycza sie trase dla przejazdu gabarytow usuwa sie wszystkie znaki na poboczy zeby nie mozna bylo zahaczyc a ja sie juz 3 raz zawdzialem o jakis wystajacy znak :( Polecam trase stavanger - oslo i to wielka gorke :D chwila nieuwagi przy redukcji i stoimi jak kon w piachu :D 

 zmieniam czas i nie moge właśnie jej dorwać 

 

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.