Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

 

  • Like 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma opcji aby wpuścili to na mp nawet jeśli by się jakimś cudem udało to by musieli zrobić do tego osobny serwer, ale wracając. Dodatek posiada jakieś misje gdzie będą zdejmowane znaki ustawienia pilotów itd wątpie że coś takiego uda się na mp. Kolejna sprawa to sam rozmiar ładunków a już nie mówię o zakrętach. Z tego co słyszałem nie będzie opcji zmiany mapy np w misji. Takie jest moje zdanie i jestem pewien że bankowo nie wpuszczą tego na mp. Za dużo roboty i synchronizacji. 

  • Haha 1
  • True Story 2

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie zrobią bo będzie to w formie misji coś jak w scania truck driving simulator. Odpalasz i cały scenariusz jest gotowy. Rozmieszczenie każdego bota (Policja piloci itp.) Cała trasa zaplanowana nie pozwoli ci skręcić tam gdzie nie powinieneś itp.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

Wy to jak te baby przed blokiem xd 

Od bardzo dawna przecież jest wiadomo że to będzie na MP a Wy tu że nie da się etc. 

Już za parę dni się sami przekonacie jak z tym się będzie jeździć.

Wiadomo że się da, w teamie TruckersMP pracują inteligentne osoby, które na pewno poradzą sobie z przystosowaniem tego DLC do Multiplayera

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam pytanie wszczególności do Administracji. Czy zatrzymywanie się na obszarze wyłączonym z ruchu ( screen poniżej ) Jest dozwolone przez regulamin TMP i co ewentualnie za to grozi. 

20171208213414_1.jpg

Link to comment
Share on other sites


Był sobie live z gabarytów ale internet drewniany był 

post delete

 

 

Edited by [BTS] Duch
  • Like 3

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

JUż nie ma realizmu. To się powinno odbywać nocą:)

 

Poleci ktoś dobrą stronkę do zakupu dlc italia? Bo na steam trochę drogo, a widzę, że inne portale mają za 50-60 zł

https://www.g2a.com/euro-truck-simulator-2-italia-key-steam-pc-global-i10000083820001 -  DLC Italia za 45,21 zł.

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Haniballl, a co za problem zrobic mniejsze kolizje na naczepie? :) Wszystko się da tylko trzeba chcieć :) Na niektórych naczepach dalej nie masz dokładnie kolizji danych :P Na lusterkach nie masz kolizji bo tego w modelu nie ma dodanego ;) Masz takie kwadraty []_ jako ciężarówkę nie umiem Ci tego tak jakoś przedstawić :) Musisz sobie wyobrazić, że kabina to jeden kwadrat, a podwozie to drugi i tyle z kolizji :) Nie masz idealnie jak model wygiętych kolizji tylko po prostu jako kwadraty "owiewki" również nie maja kolizji, dlaczego? bo sama kabina tylko to posiada :) Więc tutaj tez by nie było problemu zrobić kolizji TYLKO na samej naczepie, a na ładunku już nie :)

 

Jeżeli to będzie na MP to przypuszczał bym osobny serwer specjalnie dla tego DLC :) Usunięte znaki czy inne smaczki to pewnie nie było by widoczne ale sama jazda z takim ładunkiem to było by już coś :)

Developerzy dali radę zrobić naczepy pod obecne DLCki i inne rzeczy więc raczej z tym też nie będą mieli problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Gameplay z Special Transport DLC

 

 

 

 

 

I jeszcze jeden gameplay

 

 

 

 

 

Nowe światła ostrzegawcze (wydaje mnie się, że dodane w podstawce, gdyż nie posiadają ikonek DLC ale mogę się mylić)

 

 

 

Jak można zauważyć oprócz klasycznych kogutów i dużych listw na dachu, są również LED-owe światełka (obrysowe) do montowania na gril itp.

Edited by WooQash
  • Like 4
  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kylo67 said:

te koguty powinny być już dawno bo to co jest teraz wygląda tandetnie, sporo osób pewnie nie kupi tego jesli nie bedzie tego na mp 

 Nie samym mp kolego człowiek żyje. Ja osobiście kupię to DLC, ponieważ wnosi do gry coś czego dotychczas nie było :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kylo67 said:

te koguty powinny być już dawno bo to co jest teraz wygląda tandetnie, sporo osób pewnie nie kupi tego jesli nie bedzie tego na mp 

Bardziej się będę martwił jak SCS wprowadzi diodowe w kogutach. Widzę takie w realu u pojazdów uprzywilejowanych i transportach gabarytowych i nie mam o nich dobrego zdania, a można wspomnieć, że do dziś nie mają uregulowanych przepisów.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MATAMET said:

 

Nie rozśmieszaj mnie.

Czym cię to śmieszy ?

44 minutes ago, Spat91 said:

 Nie samym mp kolego człowiek żyje. Ja osobiście kupię to DLC, ponieważ wnosi do gry coś czego dotychczas nie było :D

Wszystko zależy od człowieka siedzącego za monitorem, ja nie kupiłbym tego dlc, ani pewnie żadnego innego jeżeli nie byłoby wspierane przez mp. Jazda z bocikami mnie nie interesuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pompka500 said:

Czym cię to śmieszy ?

Wszystko zależy od człowieka siedzącego za monitorem, ja nie kupiłbym tego dlc, ani pewnie żadnego innego jeżeli nie byłoby wspierane przez mp. Jazda z bocikami mnie nie interesuje.

 

Śmieszy mnie zakładanie że "sporo osób" nie kupi oficjalnego DLC tylko dlatego że nie będzie działać z nieoficjalnym MP.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, bazyliszek [PL] said:

JUż nie ma realizmu. To się powinno odbywać nocą:)

 

Poleci ktoś dobrą stronkę do zakupu dlc italia? Bo na steam trochę drogo, a widzę, że inne portale mają za 50-60 zł

Nie tylko noca, Mozna jezdzic dzien.

Kolejny gameplay

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, za dnia gabaryty również są w ruchu i nie mówię to o takich gigantach jak np. śmigła elektrowni wiatrowej:

http://40ton.net/120-tonowy-gabaryt-z-niewlasciwym-zezwoleniem-probowal-przemknac-przez-okolice-bydgoszczy/

Ten z drugiego przypadku spotkałem osobiście ;)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Podoba mnie sie to :) Powiem szczerze ze te ladunki calkiem fajnie dobrali i wychodzi na to ze przez niektore zwykle bramki chyba bedzie mozna z nimi przejechac :P slabo niestety wyglada to na rondach :/ nie ma zadnego policjanta ktory stoi na rondzie i blokuje wjazd od naszej lewej strony. Zauwazylem tez ze czestotliwosc ruchu ai jest bardzo niska na tych zleceniach. Fajnie zachowuje sie pilot w przypadku wiekszych pojazdow ktore chca sie mijac z nami :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.