Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 minutes ago, pompka500 said:

Dokładnie tak, tablice rejestracyjne. 

Wejdź na wotr, opcje zmień na none. Może sprawdzić mój błąd.

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki najnowszej aktualizacji możemy brać ładunki ze stoczni z Skandynawii i we Francji. Wcześniej to mogliśmy dostarczyć ładunek do stoczni a ze stoczni zabrać to już nie. I chyba wiadomo czemu dodali nowy ładunek w aktualizacji bo ten ładunek jest w tych stoczniach, tylko szkoda, że za pewnie będzie cały czas ten jeden ładunek. ;D 

Link to comment
Share on other sites

Ktos ma namiary na Italie taniej jak tutaj: https://www.hrkgame.com/pl/games/product/euro-truck-simulator-2-italia/ ?

 

Edit:

HRK ma jakies dziwne prowizje przy platnosciach, tutaj z kodem rabatowym NBCYM1R5Z wychodzi taniej: https://www.cdkeys.com/pc/games/euro-truck-simulator-2-pc-italia-dlc-steam-cd-key (platnosc Paypal)

 

Spoiler

HNCeDq3.png

 

Edited by Kelt

¬ CPU: Intel i5-4690 ¬ MOBO: GA-B85M-D3H ¬ RAM: Crucial Ballistix LP 2x8GB 1600Mhz CL8 (7-7-8-18 1600MHz 1.45v) ¬
¬ GPU: ZOTAC GTX 1060 AMP! 6GB (@1902 / 2202MHz) ¬ HDD: Seagate 2TB ST2000DM001 ¬ PSU: Cooler Master G550M ¬

 

76561197984728947.png

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MATAMET said:

 

Gra która w tytule ma "simulator"

W nazwie sobie może mieć, ale według SCS-u nie musi być tym symulatorem w 100%.. I jak dla mnie to jest po prostu gra. Ale to tylko moje zdanie jest.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

Czy wy też macie ostatnio po aktualizacji bugi graficzne? U mnie występowało jak wyjeżdżałem z mechanika z Paryża to miałem jakieś dziwne czarne paski, niebo robiło się czarne a jak już byłem daleko od mechanika to już było normalnie. Wczoraj to samo występowało w Odense jak przybliżałem kamerą 0 w grupkę graczy ale jak odjeżdżałem to normalnie było.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, K?sacz said:

Czy wy też macie ostatnio po aktualizacji bugi graficzne? U mnie występowało jak wyjeżdżałem z mechanika z Paryża to miałem jakieś dziwne czarne paski, niebo robiło się czarne a jak już byłem daleko od mechanika to już było normalnie. Wczoraj to samo występowało w Odense jak przybliżałem kamerą 0 w grupkę graczy ale jak odjeżdżałem to normalnie było.

 

Tak też wczoraj  doświadczyłem tego na serwisie we Wrocławiu. Nagle grafika zaczęła krzaczyć pasami poziomymi przy obracaniu kamery, a potem tło w oddali miało "problemy".

Podczas trasy problemy jednak ustąpiły. Na samym serwisie było wtedy jeszcze około 5 graczy.

 

Dodatek Italia kupiłem na ŚwiatSymulatorów.pl i już wczoraj dostałem mailem kod, który aktywowałem na Steam bez problemu.

 

Pozdrawiam

Edited by SVers
Link to comment
Share on other sites

No właśnie @Meitt, klucz można aktywować, a gra i tak się nie pobiera. Dlaczego dystrybucja kluczy jest tak dziwna? Dlaczego nie można wydawać gry kilka dni wcześniej, a tyczy się to głównie pudełkowców (których nie jestem zwolennikiem, ale skoro są tacy to warto o nich wspomnieć), gdzie gra w większości przypadków jest wysyłana dopiero dzisiaj, zamiast wysłać ją kilka dni wcześniej, tak aby była szansa dojścia gry w dniu premiery lub przed. Przecież od dłuższego czasu o ile dobrze wiem nie znajduje się tam żaden fizyczny nośnik danych, ponieważ i tak tam znajduje się klucz i należy go aktywować na Steam, tyle, że dana osoba może sobie postawić kartonik na półce, a czeka na produkt 2-3 dni zamiast otrzymać go od razu tak jak inni. Jeżeli się nie mylę to DLC Skandynawia była taka dystrybucja, że klucze były rozdawane wcześniej i można je było aktywować na Steam, lecz zawartość się nie pobierała. SCS przejechał się na tym czy jak? W sumie na czym można się tutaj przejechać? Nie rozumiem tego trochę.

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Quote

1.30.1.6

Fixed HQ screenshots not being generated in Steam builds

Fixed possible crash when taking job by double click

Fixed possible crash when job was taken while vehicle thumbnails were still loading

Prevented crash if road is using stamps whose material is missing because of mod issue

Fixed format of Italian bus license plates

Fixed series of Italian license plates

Fixed incorrect DLC assignment of Italian road in base sector

Fixed incorrect DLC assignment of France road

Fixed missing localization of Performance Forks cargo

Updated localization

 

Link to comment
Share on other sites

DLC startuje ok. 16

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Adam112 said:



Gdzie to wyczytałeś ? 

http://store.steampowered.com/bundle/5555/Euro_Truck_Simulator_2_Map_Booster/

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.