Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Mnie ciekawi jak będą wyglądać nowe światła ostrzegawcze, które wyjdą z dodatkiem Special Transport

Quote

New Warning Beacons Animations

Możliwe że w końcu będą miały lepszą animację i nie będą tworzyć okręgu na asfalcie, no nic pozostaje tylko czekać na wyjście DLC

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, H&V I Willy said:

Jak dla mnie te Włochy biednie wyglądają(jeśli mówie o mapie), stanowczo za mało miast.

Weź pod uwagę skalę mapy która im trochę ogranicza ilość miast (nie wiem czy to jest 1:20 czy 1:15).

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Rambo88pl said:

Weź pod uwagę skalę mapy która im trochę ogranicza ilość miast (nie wiem czy to jest 1:20 czy 1:15).

1.19

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kylo67 said:

myślałem że zobaczę je chociaż z daleka zero klimatu 

Wymagasz od gry... A nie, przepraszam, twój tok myślenia wymaga od realnego świata by na obrzeżach wielkiego miasta było widać Koloseum mające szalone 48 metrów wysokości znajdujące się w ścisłej zabudowie miasta którego inne budynki są w najlepszym wypadku trochę niższe. 

Poleć do Włoch i nam powiedz czy widać Koloseum z daleka. Jak zobaczysz, zwracam honor. To nie wieża Eiffela którą widać z bardzo daleka. To tak samo jakbyś narzekał że nie widać twojego bloku w jakimś mieście od SCSu.

 

  • Upvote 1
  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

Mam 2 pytania, wiem że niektórzy mogą to wiedzieć ale chce zapytać kiedy będzie wintermod na multiplayer? Wiem że w grudniu jak by komuś przyszło odpowiedzieć, chodzi mi kiedy, no i czy będzie event na World of Trucks z okazji Świąt?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, (E)KWadorczyk said:

Mam 2 pytania, wiem że niektórzy mogą to wiedzieć ale chce zapytać kiedy będzie wintermod na multiplayer? Wiem że w grudniu jak by komuś przyszło odpowiedzieć, chodzi mi kiedy, no i czy będzie event na World of Trucks z okazji Świąt?

1. Prawdopodobnie będzie pod koniec grudnia ale to tylko spekulacje.

2. Nic na razie nie wiadomo, ale myślę ze SCS coś wymyśli.

  • Thanks 1

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [PHT]elot360PL said:

Wymagasz od gry... A nie, przepraszam, twój tok myślenia wymaga od realnego świata by na obrzeżach wielkiego miasta było widać Koloseum mające szalone 48 metrów wysokości znajdujące się w ścisłej zabudowie miasta którego inne budynki są w najlepszym wypadku trochę niższe. 

Poleć do Włoch i nam powiedz czy widać Koloseum z daleka. Jak zobaczysz, zwracam honor. To nie wieża Eiffela którą widać z bardzo daleka. To tak samo jakbyś narzekał że nie widać twojego bloku w jakimś mieście od SCSu.

 

Jak nam zabrali wieżę Eiffla to po co by dali koloseum? :D 

Link to comment
Share on other sites

Ludzie...  To nie jest Euro Tourist Simulator, tylko Euro TRUCK Simulator!!!!!!

  • Upvote 1
  • True Story 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Scs poszedl w strone przebudowy starej czesci europy na wzor obszarow przemyslowych wiec nie ma co liczyc na atrakcje turystyczne w grze ktore wystepuja w centrum miast. Niektore z nich sa widoczne z autostrad i sa uwiecznione  wtedy w krajobrazie ale chyba nikt zz nas nie sadzil ze bedziemy podjezdzac z buldozerem po coloseum :D Zauwazyliscie liczne smieci przy drogach i domach ? to sie bardziej wpisuje w klimat wloch niz te zabytki :D

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.